TRAWIPOL-AZ Sp. z o.o.

Gliwice

Opinie o TRAWIPOL-AZ Sp. z o.o.

zniszczony przez trawipol

TRAWI POL TO JEST FORMACJA 2 TAK SAMO LUDZI SIĘ OSZUKUJE STAWKI SIĘ OBNIŻA TYLKO EMERYTOM POLICYJNYM SIĘ DŹWIGA Z 6,80 NA 10 ZŁ A INNYM TYM CO NIE MAJĄ EMERYTURY I TYLKO Z TEGO ŻYJĄ NA 6 ZŁ, I GODZINNY SIĘ OBCINA JAK NIE MASZ EMERYTURY TO CI DADZĄ 700 ZŁ WYPŁATY A EMERYT MA PONAD 1000 ZŁ

Boroczek
@zniszczony przez trawipol 12.09.2013 15:04

Pytanie dotyczące wpisu.Czy różnice w wynagrodzeniu były uzasadnione różnicą w posiadanych kwalifikacjach, czy spełnionych innych wymogów firmy? Czy była to umowa o pracę, czy umowy śmieciowe lub wręcz praca bez umowy?

Zostaw opinię o TRAWIPOL-AZ Sp. z o.o. - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TRAWIPOL-AZ Sp. z o.o.