EKO-ENERGETYK Sp. z o.o.

Września

Opinie o EKO-ENERGETYK Sp. z o.o.

piaskowy dziadek
@admin 30.07.2015 19:23
Jeśli pracowałeś w firmie EKO-ENERGETYK Sp. z o.o. to zapraszamy na nasze forum. Rynek pracy potrzebuje twojego komentarza....

w piątek nie zaczyna się weekend a sobota nie jest dniem wolnym podobnie niedziela w delegacji.Nagminnie łamany czas pracy min 11 godz dziennie wszystko zmyślnie ukryte w premii w/g uznania p.prezesa i jego księgowej.Bardzo duża rotacja pracowników co daje do myślenia, bardzo duża wypadkowość .zaplecze socjalno-higieniczne poniżej krytyki syf.Wypłata ? ukraińcy lepiej zarabiają w tym kraju.

Zostaw opinię o EKO-ENERGETYK Sp. z o.o. - Września

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EKO-ENERGETYK Sp. z o.o.