INVENTE Sp z o.o.

Żory

Opinie o INVENTE Sp z o.o.

tomek

Uważajcie, by nie pomylić firmy INVENTE Sp z o.o. z Żor z firmą invent, bo nazwy sa podobne. Temat jest o firmie, która działa w branzy mebli kuchennych.Mają naprawdę świetne kuchnie klasyczne. @Pawlo, pisze sie w każdym razie albo bądź, co bądź. Pozdrawiam.

Pawlo

Nie rozumiem powyższych narzekaczy, jest praca i trzeba robić swoje. Jeśli robisz to co do ciebie należy jest ok. Zarobki też nie najgorsze. W każdym bądź razie, pracowałem w tej firmie i nie mogę powiedzieć nic złego.

PORAŻKA

PORAŻKA !!!!!!!!!!

nn

koszmar pod każdym względem - praca tam to pomyłka dla każdego stolarza :((((((

Zostaw opinię o INVENTE Sp z o.o. - Żory

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie INVENTE Sp z o.o.