Firma Usługowo-Handlowa EKO-TOP Sp. z o.o

Rzeszów

Opinie o Firma Usługowo-Handlowa EKO-TOP Sp. z o.o

Ola

Firma wynajmuje spalarnię odpadów medycznych w Bielsku-Białej, spala w niej wszystko co popadnie bez instalowania jakichkolwiek filtrów, na spotkaniu z mieszkańcami nabierają wody w usta gdy zadaj się pytania o "Eko"logię. Ta firma nie ma nic wspólnego z ekologią, łamią prawo spalając kilkukrotnie więcej odpadów bez zastosowania filtrów, nie spełniają żadnych norm, kłamią i uszukują, trują mieszkańców Bielska Białej (w okolicznych dzielnicach trudno znaleźć już rodzinę bez nwotworu), ciekawe czy o Rzeszów równie dobrze dbają? O swoich prawników na pewno.

Zostaw opinię o Firma Usługowo-Handlowa EKO-TOP Sp. z o.o - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma Usługowo-Handlowa EKO-TOP Sp. z o.o