Echo Investment

Kielce

Opinie o Echo Investment

koper

Firma na pewno jest dobra dla osób, które jeszcze nigdy nie pracowały i dopiero zaczynają samodzielne życie. Takie osoby złapią tutaj sporo doświadczenia. Poszukują obecnie specjalistów ds finansowo - księgowych

Antek

Praca beznadziejna , pełno ukrytych szczurów które zagryzą byle by tylko awans dostac ...traaagedia

?

wynagrodzenie należy się każdemu i raczej nie ma tutaj znaczenia czy pracujesz czy się obijasz.

Echo Investment jest bardzo słabym pracodawcą. Nie polecam nikomu kto chce się rozwijać i przyzwoicie zarabiać. Standardy pracy pozostawiają wiele do życzenia i wynikają pewnie z kompetencji kierowników.

Zostaw opinię o Echo Investment - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Echo Investment