Opinie o Echo Investment w Kielce

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Echo Investment. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Echo Investment o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Agencje nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Echo Investment w Kielce

Ggfftt

W Echo pracuje się bardzo fajnie. Kultura pracy jest wysoka. Pieniądze są ogromne, dosłownie góra pieniędzy. I dlatego tak dużo ludzi się zwalnia. Są przytłoczeni tym dobrem, które ich spotyka.

Klarysa
@Wolns

No to skoro zwolnili tyle osób ze względów finansowych, to czemu teraz znowu są oferty pracy od nich? Może tylko konkretnych działów te cięcia dotyczyły? Chętnie się dowiem jak jest teraz. Interesuje mnie dział rozliczeń.

Jaka jest kultura pracy w Echo Investment?

Ktoś
@Gghhhj

Czemu aż tle osób zwolnili? Ze względów oszczędnościowych? Polikwidowali te stanowiska czy jednak na część przyjęli nowych? Były odprawy? Jak tak to w jakiej wysokości?

Monika Nowy wpis

Patrzę z zainteresowaniem na tę opcję stażu na ich stronie w zespole Design Managerów. Jak to jest z tą możliwością podjęcia współpracy, od kogo to bardziej zależy, czy taka opcja będzie faktycznie: ode mnie czy będę chcieć czy od szefostwa? Ciekawe, jakie mają wymogi.

noname

Sporo ofert pracy pojawiło się w spółce. Czy odejścia są spowodowane obniżkami płac/słabymi pensjami? Jak obecnie wygląda sytuacja w Kielcach?

Gggfdd Nowy wpis
@noname

Zatrudniają na te same stanowiska co wcześniej zwolnili 100 osob

Zwolniony Nowy wpis

Firma układów i znajomości. Niesprawiedliwe traktowanie pracowników, szczególnie w temacie wynagrodzeń. Nie masz układów jesteś wyrobnikiem i się nie liczysz. Masz układy, masz awanse i kasę. Zwolnili bez powodu masę ludzi, żeby potem przyjmować swoich kolesiów i mieć na premie dla zarządu.

Hggfddd Nowy wpis
@Zwolniony

Człowiek tam się nie liczy. Zwalniają grupowo a potem zatrudniają na te same stanowiska innych.

hej, chciałbym do nich aplikować na stanowisko Specjalista/Specjalistka ds. Marketingu, czy ktoś napisze czy warto? Jak sytuacja w ich firmie związana ze zwolnieniami, dalej te zwolnienia trwają, czy może ustabilizowało się u nich? nie chciałbym aplikować do firmy, która trochę niestabilnie wygląda z tego co tutaj piszecie, więc fajnie gdyby ktoś napisał jakiś update w tej sprawie. dajcie też znaka jak u nich wyglądają widełki płacowe, mogą byc ogólne, no chyba, że ktoś się orientuje jakie są w dziale marketingu :)

Gosia

Czym straszy? Nie zrozumiałam co może oznaczać ta ścieżka zdrowia. Co do niestosownego traktowania pracowników w tym dziale - nie możecie gdzieś tego zgłosić?

Fghh

Po 20 latach pensa nauczycielska w kuelcach

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
gość

Mam pytanie jak się pracuje w tej firmie na stanowisku grafika kreatywnego? Jak wygląda praca w tym dziale?

Mam takie pytanko o system premiowy, jeśli taki obowiązuje na stanowisku młodszego specjalisty ds. wsparcia sprzedaży. Czy są one uzależnione, łączone z wynikami handlowców, czy każdy pracuje na swoje? Czy oprócz opieki medycznej są jeszcze jakieś benefity. No i czy jest możliwość potem zmiany stanowiska na np. takie stricte handlowe?

Ggfftt

Kamil
@Ggfftt

Nie za duży ten sarkazm? Podobno na koniec roku zwolnili dużo osób. Ze względów oszczędnościowych bo firma cienko przedzie czy był inny powód? Ci pracownicy dostali chociaż odprawy?

Wolns
@Kamil

Podobno cienko, a odprawy zgodnie z prawe polskim i nic wiecej

Klarysa
@Wolns

Jaka jest kultura pracy w Echo Investment?

Jhhgd

Nie ma nowych projektow a wynik finansowy musi sie zgadzac i tylko to sie liczy. I nie ma sentymentow czy dlugo czy krotko czy dobrze pracujesz.jak trzeba to i tak cie zwolnia w 4 dni.

Ewelina
@Jhhgd

A jaka jest przyczyna braku nowych projektów? Pracownik ma w ogóle jakiś procent od zleconego i dokończonego projektu? Ile osób pracuje przy jednym projekcie?

Gghhhj
@Ewelina

Sa premie ale nie dla (usunięte przez administratora).sa dzialy ze gorzej niz w budzetowce.

Krzysztof
@Gghhhj

Masz na myli wypłaty niższe niż w budżetówce? I jeszcze dodatkowo brak stabilizacji bo zwalniają? Chyba jest jakiś okres wypowiedzenia i nie mogą tak zrezygnować z kogoś z dnia na dzień? Czym to jest spowodowane. Nie ma tyle pracy w określonych miesiącach?

Gghhhj
@Krzysztof

Tak jak w budzetowce. Moga zwolnic grupowo, co zrobili w grudniu. 60 -100 w 4 dni.

Ktoś
@Gghhhj

Czy wypłacają dodatkowe nagrody w Echo Investment?

Mateusz

Tak zobaczysz nagrodę jak złote góry.

Nie ma tu nagród, podwyżek, premii, tylko dla wybranych i to jeszcze najlepiej tych na najwyższym szczeblu.

Ddd
@Anonim

Dokladnie

azol

Tak - ciągłe wypłaty... dla zarządu - dla plebsu "paczki świąteczne" z kretyńską zawartością - folder reklamowy, kalendarz firmowy i.t.p.

Nickt

Kiedy następna tura zwolnień? Po I kwartale?

Helena

Współczuję Kielcom, o ile to prawda :/ Ale ponieważ to jedyny profil EI na tym portalu, to chciałam tutaj zapytać o stanowisko Młodszego Opiekuna Klienta w Warszawie. Chcę aplikować, ale nie bez wiedzy, jaka jest podstawa i premie. Ktoś coś??

Nicki
@Helena

Grosze na niskich stanowiskach . Marchewka to sniadanka i karta fitnes

Marika
@Helena

Bardzo, bardzo słabo się zarabia....

Helena
@Nicki

Czyżby najniższa krajowa? :0 Miesięcznie 3,490 brutto?

@Helena

Średnia w firmie to ponad 11k brutto wg informacji z jednego z ostatnich kwartalników. Teraz może nawet więcej po ostatnich zwolnieniach, które objęły głównie tych poniżej tej średniej.

Niewiele wiecej

Hjjk
@Nickt

Chyba zart. W kiecach tyle na wyzszych stanowiskach

Kielce poszły do zaorania. Co za sukces. Emitują kolejne obligacje żeby spłacić poprzednie. Pasmo sukcesów.

Zofia

a można prosić o więcej szczegółów odnośnie tych obligacji? w jakim celu to robią i jaki to efekt może przynieść jeśli o warunki pracy chodzi? skąd pomysł na kolejne, nie ma innych rozwiązań? są w trudnym położeniu czy o co chodzi?

@Zofia

Komunikaty są powszechnie dostępne. Warunki pracy są takie, że właśnie podziękowano ponad 100 osobom

noone

@Nick, czy możesz powiedzieć coś więcej odnośnie tych "podziękowań"

Zofia

w sensie, że pracownikom? a możesz wyjaśnić dlaczego tak się stało? jakaś odprawa była chociaż czy to obecnie się dzieje?

Zaorana

Zaorany byly pracownik.prawda

@Zofia

Dlaczego? Kryzys. Na pewno będzie komunikat, bo to spółka giełdowa. Warunki odejścia pewnie są różne.

Ciekawy

A czy o tych zwolnieniach gdzies mozna przeczytac?

@Ciekawy

Myślę, że wszyscy podpisali porozumienie, bo to dawało dodatkowe pieniądze. Dlatego firma nie ma obowiązku informowania o zwolnieniach grupowych.

Echo dna

W firmie są zwolnienia grupowe, ludzie zwalniani mailem. Masakra

Grażyna
@Echo dna

Dlaczego taka sytuacja ma miejsce? Podają jakiś powód tych zwolnień? I o jak dużej ilości osób mówisz tak w ogóle?

Już nikt
@Grażyna

Podobno ponad 100 osób poleciało. Nikt dokładnie nie wie, bo jak zwykle tajemnica. Ludzie zwolnieni za pomocą maila

Iuyvv
@Już nikt

Potwierdzam email ze zwolnieniem a pozniej podsuwają co innego do podpisu z gorszymi warunkami.klamią i won. Mnie tak (usunięte przez administratora)

Ehhh...

Firma chwali się olbrzymi sukcesami sprzedażowymi. Prezes Echo Investment otrzymuje niebagatelne premie. Pracownicy traktowani są jedynie jak wyrobnicy. Ta firma to jedynie wizerunek! Zapraszam do szerszej wypowiedzi tych ostatnio zwolnionych - mailem przed samymi świętami!

Eugeniusz
@Ehhh...

Absolutnie tragiczna firma, nie polecam nikomu. Ciągła inwigilacja, fatalna atmosfera... Niestabilne zarobki, zarzucanie tysiącem irracjonalnych wymysłów i obowiązków, a potem przecioranego człowieka zwalniają mailem...

Hgfd
@Eugeniusz

Potwierdzam czlowiek tam sie nie liczy.

Kielce wymrą

Firma bankrutuje. Właśnie zwolniono ponad 100 osób. Podobno zamykają centralę w Kielcach. Ludzie zostali zwolnieni mailem. W dodatku blokują ciule skrzynkę firmową, tam że nawet nie można się pozeganć ze współpracownikami i kolegami.

Jak w Echo Investment wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

odpowiedź

Kompletny brak możliwości, wyższe stanowiska są albo obsadzone od lat, albo rekrutowane na nie są osoby znajome/ściągnięte z innych firm.

@odpowiedź

No cóż, mimo wszystko obsadzają te miejsca osobami kompetentnymi? Bo to, że znajomy wcale nie oznacza, że ma być gorszy?

Wyższe, czyli jakie? Stanowisk przybywa, odwrotnie proporcjonalnie do projektów.

Zofia

No to po co ich tyle skoro projektów podobno coraz mniej?

@Zofia

A to już pytanie do zarządu. Widocznie czekają na projekty. Wielu czeka latami. Może się doczeka. Ale musieliby wtedy pracować. A tak to pensja wpływa, auto jest. Po co to zmieniać.

Zofia

A to widzisz jednak to zaczyna wglądać jak jakieś mega wstępne plany. Może pracownicy się jednak zaskoczą w takim razie?

Przeminęło z wiatrem

Premie zostały wstrzymane przez pandemię, pomimo, że na giełdzie firma wykazuje się bardzo dobrymi wynikami pieniędzy do dnia dzisiejszego nie zobaczyłem. Na liderów awansują osoby, które nie wywiązują się ze swoich zadań i są krótko w zespole. Ciągłe powiększanie ilości obowiązków.

@Przeminęło z wiatrem

Dzień dobry, Szanowny/a "Przeminęło z wiatrem". To prawda, że w 2020 r. Echo wstrzymało wypłatę bonusów z powodu niepewności związanej z pandemią. Firma zdecydowała się na ten ruch, żeby nikomu nie zmniejszać podstawy wynagrodzenia (jak to działo się w wielu innych firmach), ani nie zwalniać pracowników. Udało się. Po zakończonym roku zysk był o połowę niższy niż w ostatnich latach. Mimo to Echo wypłaciło wstrzymane premie za 2020 r., biorąc pod uwagę indywidualne wyniki pracy, jak i wynik całej firmy. Jednocześnie przeszło na wypłacanie premii co roku, a nie po każdym kwartale jak to było wcześniej, co także jest standardem rynkowym

Inflacja

Wysokość tych "premii" zwaloryzowała inflację. Może uczciwiej byłoby to nazwać roczną waloryzacją a nie premiami.

@Inflacja

Dokładnie spodziewałam się, że w ten sposób firmy będą mogły niektórym delikatnie zamydlić oczy w ten sposób. Ciekawa jestem ilu pracowników się da na tego typu zagranie

Agnieszka
@Przeminęło z wiatrem

No ale pandemia już nawet oficjalnie zakończona wirusa nie ma heheh, to chyba już powinny wrócić premie?

Inflacja
@Agnieszka

Milionerzy z zarządu rzucili coś z pańskiego stołu. Inflacja zakryta. Jest super jest super

PM

Wyniki bardzo dobre. Fantastyczna atmosfera. Czego chcieć więcej?

Ddd

Nie, bo matrony trzymają stanowiska dyrektorskie i blokują awanse by mlodzi jie mieli szansę zająć ich miejsca

@Ddd

No ale gdzie oni według Ciebie powinni pójść, jak ustąpią swoje posady tym młodym, o których piszesz?

Mimo niepodjęcia pracy w Echo Investments muszę podkreślić, jak dużym i pozytywnym zaskoczeniem okazał się sposób przeprowadzenia procesu rekrutacji przez jednego ze specjalistów ds. rekrutacji – Panią Katarzynę Jaśkowską. Mimo wielu pytań z mojej strony, trudności związanych z rekrutacją online, czy też koniecznością kilkukrotnego przekładania spotkań, czułam pełne zaangażowanie i wsparcie po stronie rekrutera. Pełen profesjonalizm i szczera chęć wsparcia przyszłego potencjalnego pracownika była na najwyższym poziomie, tym bardziej polecam i zachęcam do spróbowania swych sił. Zapewniam, że dzięki takim pracownikom jak Pani Katarzyna, przynajmniej na etapie rekrutacji każdy poczuje się odpowiednio zaopiekowano i potraktowany z pełną uwagą i szacunkiem

@Kandydat

Potwierdzam niezwykły profesjonalizm, kulturę i uprzejmość u Pani Katarzyny Jaśkowskiej. Również miałam wielką przyjemność trafić na nią podczas rekrutacji. @kandydat, można wiedzieć na jakie stanowisko aplikowałeś i dlaczego nie podjąłeś pracy?

@Anna

A Tobie udało się dostać? Bo masz dalej oznaczenie kandydat i ciekawa jestem

Zostaw merytoryczną opinię o Echo Investment - Kielce

• Jak się pracuje w Echo Investment?

Zobacz opinie na temat firmy Echo Investment tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Echo Investment?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 0 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Echo Investment?

Kandydaci do pracy w Echo Investment napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Echo Investment