PHU TOWEMO Monika Szczygiel

Otwock

Opinie o PHU TOWEMO Monika Szczygiel

Joanna

@Były pracownik w jaki sposób okraść? Macie odcinane stawki za potknięcie? Ważne, by na forum określać jasno, co się dzieje w firmie PHU TOWEMO Monika Szczygiel, żeby każdy rozumiał. Czy inni też tak uważają? Że takie praktyki mają tam miejsce?

Może i stawki lepsze ale uwierz kolego że p.Sz.sorry jaki z niego pan :) wykorzysta każdą okazję,każde Twoje potknięcie aby okraść Ciebie z kasy nie ważne czy jesteś przy łopacie czy siedzisz na sprzęcie.....Nie polecam .

Joanna

Pracujesz w PHU TOWEMO? Chętnie dowiemy się na jakie warunki zatrudnienia mogą obecnie liczyć pracownicy. Jakie benefity zapewnia pracodawca?

czesio z cieciowni

Szuka ludzi na sprzet i do łopaty i stawki podobno lepsze niż w brukbudzie

Lucky

Widzę że wszystkie poprzednie opinie są prawdziwe ,ludzie jesli macie uczucia i chcecie być traktowani jak ludzie a nie śmieci unikajcie tego pracodawcy............

jaco

jak masz stanwosiko kierownika to nie masz sie czym przejmować sam rzadzisz.

cycolina

Sz nie jest taki zły jak zasuwasz to płaci, jak jesteś lewy albo sie nie znasz to kopa dpa brama. Jest cwaniak i ściemniacz ale ktory prywaciarz nie jest.

wlasnie

wlasnie planuje tam pojsc na kiero co o tym sadzicie

bylem widzialem

Ogloszenia sa na olx.Szuka operatorow.Zwyklych pracownikow nie szuka poniewaz zatrudnia podwykonawcow z okolic lublina i radomia ktorzy zmieniaja sie dwa razy w roku.osobiscie odradzam ta firme oczywiscie kazdy ma prawo pojsc i zobaczyc jak wyglada praca u pana T.powodzenia!

tomek

to desperaci nie pracownicy

OSZUST I KRĘTACZ!!!JEŻELI KTOŚ MA OCHOTĘ NA PRACE U CZŁOWIEKA KTÓRY ZWYKŁYCH LUDZI MA ZA NIC TO POLECAM TEGO PANA.Pensja często nie wypłacana na czas,nakładanie na pracowników kar pieniężnych np.za przyjście do pracy w stanie tzw." wczorajszym" gdy sam szef potrafi wychodząc z biura zataczać się w obecności pracowników.Ogólna moja ocena to -100 odradzam wszystkim prace w tej firmie!

okradziony

Zlodziej! Tyle moge powiedziec na temat tego czlowieka, jesli mozna nazwac go czlowirkiem. Nie ma szacunku do nikogo! Jesli chcesz pracowac w beznadziejnej firmie bez persprktyw to polecam. Nie wyplaca pensji na czas i czesto urywa za byle co! Poprostu ZLODZIEJ!!

montgomery12-45

pozbawiona ludzkich odrochow kobieta i nieuczciwy pracodawca

oszukany

Przeważnie nierejestruje pracowników, a jak rejestruje to tylko operatorów i kierowców i to na najniższą krajową,wypłaty bardzo często w kilku ratach,najczęściej wyganiani bez wypłaty ci którzy przepracowali 1 miesiąc na czarno

Zostaw opinię o PHU TOWEMO Monika Szczygiel - Otwock

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PHU TOWEMO Monika Szczygiel