Firma Budowlana MAX - BUD Mariusz Mieszkowicz

Tarnobrzeg

Opinie o Firma Budowlana MAX - BUD Mariusz Mieszkowicz

Dzikowianin

Firma jest tragiczna ,pracownicy bez pojecia bo nikt nie chce u tego oszusta Mieszkowicza pracowac !!!! Nie wyplaca ludziom ,nie dotrzymuje terminow ,oszukuje ludzi ,uzywa zlych materialow ,....Uwaga na tego MIESZKOWICZA bo to oszust jakich malo !!!!!!!!!!!!!!

Dawid

Nie polecam tej firmy! !! jesli sie z nimi wspolpracuje potrafia prowadzic duzy wyzysk. sa niewyplacalni i nie slowni

Zostaw opinię o Firma Budowlana MAX - BUD Mariusz Mieszkowicz - Tarnobrzeg

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma Budowlana MAX - BUD Mariusz Mieszkowicz