F.H. Katpol Sp. j.

Szczucin

Opinie o F.H. Katpol Sp. j.

Dondiego

Jaki jest powód, że tak dawno nikt nie pisał. Słyszałem , że to spoko firma i warto się zaczepić!

Joanna

A na jakie warunki zatrudnienia mogą obecnie liczyć pracownicy F.H. Katpol Sp. j.? Pracujesz w firmie? Chętnie dowiemy się co najbardziej lubisz w swojej pracy.

love

A wiadomo czy są teraz jakieś oferty pracy? Dzięki.

wlodi

Brak ogłoszeń o praće wynikają z tego,że w tej firmie na prawdę trzeba coś solidnie przeskrobać żeby stracić pracę lub prędzej sam się ktoś zwolni..

Gość
@wlodi 01.06.2016 11:43

Jasne. Na przykład upomnieć się o prawa wynikające z kodeksu pracy. Pionierzy już tam chyba nie pracują.

gość

Racja. Chętni po niedługim czasie sami ocenią prawdziwe i mniej prawdziwe opinie o pracy i pracodawcach.

Mazek

Oczekiwania wielu pracowników przerosły możliwości Firmy.Dyscypliny pracy nie da się nauczyć. Zdyscyplinowany to rozumie zaś niezdyscyplinowany czuje ogromny ciężar - ciężar często nie do udźwignięcia. Jestem kierownikiem dlatego rozumiem i Szefów Firmy i Pracowników. Ci co narzekają wcześniej czy później przejdą do innej firmy i wtedy zrozumieją co to znaczy solidny szef - teraz jeszcze nie doceniają bo nie maja punku odniesienia.

SK

Nie wiem gdzie pracowali poprzednio ludzie którzy tak krytykują Firmę Katpol! Ja pracuję już tutaj pół roku i widzę same pozytywy. Co do właścicieli... Powiem krótko, mam trochę przepracowane lat i nie spotkałem lepszych. Podziwiam ich pod każdym względem, chyba sam nie był bym lepszym szefem :) "Nie znam osoby, która tam pracowała i mogła by powiedzieć coś dobrego o firmie i właścicielach. "??? Ty widocznie mało ludzi znasz, Pracuj nad sobą a nie odradzaj komuś!!!

gość

Pracowałem w tej firmie i nie polecam. Praca w okropnych warunkach. Praca w oparach chemikaliów bez wentylacji. Ciągły stres o zarobki, które nota bene są słabiutkie. Nie znam osoby, która tam pracowała i mogła by powiedzieć coś dobrego o firmie i właścicielach.

POBÓR

firma katpol jest najgorszą firmą w jakiej człowiek może pracować. wykorzystują w każdy możliwy sposób. chcą by człowiek tyrał dla nich w najgorszych warunkach za najniższą stawkę przy czym jeszcze z łaską wypłacają wynagrodzenie. Ogólnie odradzam z każdemu pracę w tej firmie.

alfa
@POBÓR 19.07.2014 13:47

POBÓR Czy moge prosić Cie o kontakt ? mój mail alfa3333333@gmail.com Pozdrawiam

wlodi
@POBÓR 19.07.2014 13:47

Ciebie kolego nie zwolniono przypadkiem jakis czas temu? :D

Zostaw opinię o F.H. Katpol Sp. j. - Szczucin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie F.H. Katpol Sp. j.