p.p.u.p. Poczta Polska

Rybnik, Wojciecha Korfantego 8

p.p.u.p. Poczta Polska

Opinie o p.p.u.p. Poczta Polska

xyz

jak zawsze i bez wiekszysch zmian... liche wynagrodzenia, malo etatów na 8/8 , ciągłe zmiany stanowiska pracy jak i nawet miejsce wykonywania pracy, Jak sie nie podoba to dowidzenia... obecnie duzo zwolnień, w planie i grupowe... Nie sugerować się tym ze państwowy zakład, bo to już niedługo raczej Nowym nic sie nie dostanie można wywnioskować śmiało. Oczywiście by nie było, że narzekanie naturą polaka, wiec poczta ma i swoje plusy, wszyscy wszystko wiedzą przed tobą:), można to polubić, no wiec żeby nie było POLECAM GORĄCO

Zostaw opinię o p.p.u.p. Poczta Polska - Rybnik

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie p.p.u.p. Poczta Polska