PPHU MOTO CENTER JACK KACZOR

Dąbrowa Tarnowska

Opinie o PPHU MOTO CENTER JACK KACZOR

miro

Firma w 2014 roku ogłosiła upadłość, w sensie sąd ogłosił ich upadłość.

Anonim 2

Zero rozwoju i szans na jakiekolwiek większe pieniądze a umowa jest tylko dla wybranych

Debilu

Ktoś Ci nie dał z głodu umrzeć a Ty mu tak dziękujesz , trzeba sobie było znaleźć lepsza robotę jak Ci nie odpowiadała a nie robić (usunięte przez administratora)i podkładać miny

Jak(usunięte przez administratora)pracownik to i trza nim orac i nie dac zarabiać

Nie polecam. W firmie Moto-Center panuje wyzysk nic po za tym. Co chwile nowa obsada ale co się dziwić jak ktoś zarabia 900zł a jak by się dało to by się nim orało. Nie wspomnę o wizjach Pana Kaczora… Nie wierzcie jak to będzie pięknie… nie będzie.

tragedia,Państwo Kaczorowie powinni prowadzić wspólnie uprawe ogórków,albo chodowlę bydła.Bo może na tym się znają

Zostaw opinię o PPHU MOTO CENTER JACK KACZOR - Dąbrowa Tarnowska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPHU MOTO CENTER JACK KACZOR