centrum logistyczne POLOMARKET

Giebnia

Opinie o centrum logistyczne POLOMARKET

OMG

Dramat, dramat, DRAMAT! (usunięte przez administratora) tylko to przychodzi na myśl

irek

a aktualnie poszukują wielu pracowników na terenie całej Polski @giako, warto odwiedzać ich stronę www ba tam jest to dobrze rozpisane. Praca u nich to może nie jakieś kokosy ale zawsze umowa i pracę .

shinkanshen

żenada na działalności

Fiks

Co to za brednie !! Przy zarobkach 2300 brutto NIGDY nie płaci się 850 zł na ZUS, ogólnie na rękę wychodzi 1669 zł netto, więc na co Ty narzekasz, to super zarobki ! ludzie mieszkają w Poznaniu i innych dużych miastach i zarabiają mniej albo tyle samo, a tam koszty życia są znacznie wyższe. Czlowiek wykształcony zapieprza na takim samym stanowisku i się cieszy jak ma taka pensje, a robol, który nie zna życia i myśli, ze wszystko ju si e należy zawsze narzeka.

laborant

metal - 2009-12-17 16:10:53 nie polecam pracuje jako ładowacz ale ogolnie syf kiła i mogiła zarobki 2300 - 850 zus - podatek wiec sam ocenTo bardzo dobre zarobki. Ja w Toruniu mam 1060/rękę

W Centrum Logistyki Polo market w Giebni pracuje się coras gożej zarobki som mniejsze nisz zasiłki dla bezrobotnych.Wszyscy pracownicy powinni zastrajkować.Ja pracuje na chłodni po zapłaceniu zusu podatku księgowej i dojazd do pracy to na ręke mam 600 złotych.Jeszcze troche to ci z biur wyjdom i będom robić zlecenia bo nie będzie komu.

gość

Witam serdecznie! Zgadzam się z wszystkimi opiniami ! Giebnia Pakość to totalne dno !!!

Totalna porazka w dziale rozladunkow . Stoi sie po 12 a nawet 30 godz. i nikt za to nie ponosi konsenkwencji, robia sobie magazyn z naszych naczep . Kierowcy nie pozwolajmy im na to , cos trzeba z tym zrobic! ja powiedzialem , ze juz nigdy nie wezme ladunku do nich !!! A najlepiej bylo by ich w-c w powietrze!!!

metal

Zostaw opinię o centrum logistyczne POLOMARKET - Giebnia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie centrum logistyczne POLOMARKET