Opinie o I. Mariusz Zakrzewski Imparat Polska Ii. Mariusz Zakrzewski Alprofi w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy I. Mariusz Zakrzewski Imparat Polska Ii. Mariusz Zakrzewski Alprofi, oraz Klientów firmy. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie I. Mariusz Zakrzewski Imparat Polska Ii. Mariusz Zakrzewski Alprofi o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o I. Mariusz Zakrzewski Imparat Polska Ii. Mariusz Zakrzewski Alprofi w Gdynia

Karol Nowy wpis

Tak się zastanawiam. bo zaczyna się sezon budowlany. to czy jest tu praca w wykończeniówce? Ktoś mi powie jakie płacą dniówki? Bo nie boję się ciężkiej pracy ale żeby dali zarobić.

Dubrowny Nowy wpis
Klient
@Karol

Zapomnij o uczciwosci właściciela tej firmy.

nabrany klient

uwaga na developerkę, którą uprawia Pan Zakrzewski i Imparat. Słabe materiały, ciąg usterek, których nie usuwa. Prawie wszystko źle wykonane, i piwnice, i garaże zalewa woda, dach przemaka, złe opierzenia kominów - facet umywa ręce.

Nagrany klient2 Nowy wpis
@nabrany klient

Zgadzam się z opinią poprzednika. Mam dokładnie to samo beznadziejne, tanie materiały, cały czas wychodzą kolejne buble budowlane, a na każde zgłoszenie reklamacyjne odpowiedź to wasza wina nie moja, to wy popsuliscie. Znikoma wiedza budowlana, zero odpowiedzialności za cokolwiek :( Szczerze nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o I. Mariusz Zakrzewski Imparat Polska Ii. Mariusz Zakrzewski Alprofi - Gdynia

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Październiku 2022r.

5. indeed.com 2 324 052
I. Mariusz Zakrzewski Imparat Polska Ii. Mariusz Zakrzewski Alprofi