Pink Elephant

Kalisz

Opinie o Pink Elephant

wealos

znak, szczerze wątpię bo słyszałem, że nie dają zbyt wysokich pieniędzy

Ewa

Dawno tak dobrze mi się nie współpracowało jak z tą firmą, przychodziłam na spotkania i tylko akceptowałamn, pomysły maja niesamowite i idealnie dopasowane do mojej działalności. Polecam!

Natali

Polecam agencję, ruszałam z nową firma na rynku i potrzebowałam fachowej pomocy w projektowaniu logo oraz rozleklamowaniu jej w Kaliszu. Pink Elephant spisała się w 100%, przeprowadzili bardzo dobrą kampanie i juz mam zyski. Polecam

Teresa

Gorąco zachęcam do współpracy z tą firmą, to profesjonaliści w każdym calu, wykonywali broszurki i foldery na potrzeby mojej formy i spisali się znakomicie, projekt wykonali pomysłowo, polecam

Asia

Współpraca z Pink Elephant to czysta przyjemność, znają się na reklamie jak mało kto, dlatego gorąco polecam skorzystanie z ich usług. Przeprowadzona jakiś czas temu akcja promocyjna mojej restauracji przy współpracy z Pink Elephant odniosła niebagatelny sukces. Do dziś nasz lokal odwiedzają tłumy gości dzięki przemyślanej reklamie.

Zostaw opinię o Pink Elephant - Kalisz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pink Elephant