Wydawnictwo Kartograficzne Map1 Sp. z o.o.

Opinie o Wydawnictwo Kartograficzne Map1 Sp. z o.o.

jeden z kilkuset poszkodowanych

nie polecam tej firmy, ponieważ zajmuje się wyłudzaniem pieniędzy od niewinnych ludzi, ich działania polegają na "legalnym" lub "półlegalnym" ściąganiu haraczu metodami zastraszania itp. proszę wpisać "map1" w wyszukiwarce w celu zapoznania się z forami internetowymi - można dowiedzieć się wielu ciekawych informacji na temat tej firmy.(usunięte przez moderatora) ! ! !

Zostaw opinię o Wydawnictwo Kartograficzne Map1 Sp. z o.o. - Łódź

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wydawnictwo Kartograficzne Map1 Sp. z o.o.