Lodziarnia Lodomania

Bielsko-Biała

Opinie o Lodziarnia Lodomania

ZosiaSamosia

Parę dni temu byłam gościem w sferze, myślałam że jest tam wysoki poziom obsługi za barem lecz zostawia to wiele do życzenia. ...a mianowicie zamowilam czarna kawę na wynos (0,2) dostałam ja od Pani Eweliny która swoją postawą pokazała niski iloraz inteligencji gdyż prosiłam o 0,2 a miałam wrażenie, że w kubku kawa zalewa lekko dno.Pani wytłumaczył mi to dosadnie, że tak leje express...była arogancja i bezczelna.....jak do mnie mowila popierają ręką brodę. ..do menagera:w tym momencie straciliśmy stało klienta...nie polecam

nika

Nie zgadzam się z powyższymi opiniami, pracowałam w sferze i bardzo miło wspominam ten czas i współpracę. Jak się komuś nie chce pracować to zawsze będzie niezadowolony. Polecam pracę w Lodomani.

cichy
@nika 03.09.2015 13:51

To dlaczego juz tam nie pracujesz?

anonymous
@nika 03.09.2015 13:51

Pewnie znalazła prace w której człowieka szanują i docenia.Ja również nie polecam.

Lody ulubione

Szczerze odradzam! Wyzysk na całego, kiepska atmosfera, mobbing przez jedną z kierowniczek (E) która swoją frustrację i niemoc przelewa na pracownikach.Straszna rotacja pracowników przez owe zachowania kierowieczki.

Zuzanna

@Jac, @ktos a możecie powiedzieć jakieś sytuacje zachowań pracodawcy wobec pracowników, o których mówicie? Wtedy każdy mógłby sobie to zweryfikować według własnych odczuć.

ktos

Human tu nie chodzi o to by pozwalać pracownikowi na wszystko i mu za to płacić lecz o to aby traktować go z szacunkiem a tu się traktuje jak śmiecia i tyle w temacie. Jest wielu inncyh pracodawców dla których przyjemniej się pracuje.

Jac
@ktos 12.09.2017 08:07

Potwierdzam. Płacą najniższą krajową a człowieka tak traktują że odechciewa się wszystkiego.

Zuzanna

@human to znaczy, ze Lodziarnia Lodomania stawia na jakość. Jednak z perspektywy klienta nie ma co oceniać pracowników, bo nie wiemy co się tam dzieje. Dlatego może jakiś pracownik opowie o atmosferze pracy? Powie czy poleca tego pracodawcę i dlaczego. Dużo osób poszukuje pracy, więc takie informacje są dla nich przydatne.

human

Jestem klientem Lodomanii i szacunek dla właściciela firmy! Dobry kierunek rozwoju,pyszne lody i desery. Co do złych recenzji byłych pracowników to uważam że w Polsce jest normą.Każdy jest zły,bo każe pracować.Najlepszy byłby taki, który pozwala plotkować godzinami,wysyłać sms-y godzinami,firma sprzątająca powinna przyjechać i za nich posprzątać a właściciel POWINIEN co tydzień wypłacać premie za ciężka pracę.

Zuzanna

@Kasia to ważne, że w firmie można liczyć na stałe wynagrodzenie. @Pracownik wspominasz o elastycznym grafiku. Jak duży ma się na niego wpływ? Czy można pracować na niepełny etat?

Kasia

Byłam Kelnerką, ludzie różni to fakt, ale nie miałam żadnego problemu z wolnym i wypłatą

Praca całkiem przyjemna, pieniądze są przyzwoite a i ludzie całkiem ok. Nie rozumiem tych negatywnych komentarzy. Warto samemu się przekonać. Polecam!

Rozczarowana

Solidna stawka? Minimum krajowe to jest solidna stawka?? przy 300 godzinach dopiero człowiek odczuje że coś zarobił co do firmy to nie będę nic pisała bo szkoda nerwów jak by nie ludzie to już dawno by nic z tego nie zostało.

@Zuzanna 05.04.2017 14:02
A na jakie warunki zatrudnienia mogą obecnie liczyć pracownicy firmy? Jakie benefity zapewnia pracodawca?...

Umowa o pracę, solidna stawka godzinowa plus premia oraz elastyczny grafik.

była

Pracowałam tam i tyle o ile nawet z menagerem dalo sie dogadać o ile ma dobry humor a z tym różnie to bywało (brak umiejętności rozdzielania punktów odwiedzanych w danym dniu np: jak sie zdenerwuje w opolu to się wyżyję w tychach itp) to już gorzej z "kierowniczkami" pani dredowa to fałszywa i obłudna 2 oblicza w zależności od tego z kim rozmawia i co ktoś w danym momencie chce usłyszeć-taka idealna pracownica dla szefów -wchodzi tam gdzie inni by bez wazeliny nie dali rady nie szanując przy tym ludzi ( Was pracodawcó tez nie szanuje ale dobrze gra) Nie wiem czy góa tego nie widzi czy nie chce bo tak wygodniej. Czemu taka rotacja na punktach ? jakby dobrze było to by ludzie nie uciekali. Przerw w pracy brak, krzesełka brak , jak sie oprzesz o blat to tez kamera patrzy a tel już dzwoni. Jest to praca zazwyczaj na okres studiów i pracodawca powinien tez miec swiadomosc tego ze mlodych ludzi nalezy szanowac a nie od razu zrazic do pracy.

Ala
@była 14.02.2017 15:55

Potwierdzam. Dokładnie tak jest jak pisze koleżanka.

Mini

Ja pracowałam tam bardzo długo. Z wszystkimi mogłam się dogadać nawet z managerem. Wszystko było ma czas i w razie kryzysowych sytuacji mogłam liczyć na wolne. Pracę polecam. Fajna atmosfera. Gdyby nie praca w moim zawodzie to pewnie dalej bym tam była.

haha

Nie polecam traktują czlowieka jak smiecia. Wyzysk na czlowieku a atmosfera że szkoda gadac wszyscy obgaduja kazdego. Ja pracowałam i nie polecam.

KA

Wyzysk na całego. Nie polecam

(Lodomania w Gemini) Praca jak wszystkie. Pieniążki się zgadzają, ludzie mili, wyrozumiałe kierowniczki. Polecam.

Zosiula

Polecam. Praca w miłej atmosferze. Bardzo elastyczny grafik. Pieniądze zawsze na czas.Nie rozumiem tych negatywnych opinii. Pozdrawiam

Ala

Polecam

Nik

Praca super może nie lekka ale też nie ciężka. Polecam

On

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma:) ja nie narzekam a opini nie ma co czytac tylko iść i próbować swoich sił:)

zawiedziona

co rok to gorzej firma sie rozwija a pracownikowi wszystko sie zabiera :(((

amen

@k ale czy możesz w jakikolwiek sposób uzasadnić dlaczego niby taka super jest ta praca? proszę poda jakieś merytoryczne argumenty - chcę do was iść na kelnerkę ale zastanawiam się jak to na serio jest z tymi premiami co obiecują i elastycznym grafikiem, napiszcie szczerze

kami

Jasienica jest super:)

k

super praca :) polecam

rozbawiona

wolny
@rozbawiona 11.09.2016 08:15
Pamiętajcie nie ważne ile pracujecie ile godzin jak ciężko ważne że wypłata jest na czas :) Motto pewnej Pani...

szkoda że wypłata nie jest adekwatna do wykonywanej pracy nic tylko wyzyskiwać ile się da i nie szanować pracownika-masakra

rozbawiony

A co smak lodów czy innych produktów ma do traktowania pracowników??!!-ktoś faktycznie robi sobie sam reklamę. Następny wpis pewnie bedzie znów zachwalał smaki itp oraz jaka to super praca może jeszcze niech ten ktoś poda numer telefonu żeby do niego zadzwonić w sprawie pracy. Skoro tak super to czemu taka rotacja? Gdyby było super to by się tutaj nie było ani jednego wpisu.

hmm

Nie rozumie czytam te wpisy i sie zastanawiam ludzie piszą odnośnie pracy a ktos odpowiada na ich wątpliwości dotyczące mobingu wyzysku itp. ze nie wiedzą o co im chodzi przecież lody sa smaczne...

gość

Panie Marianie! Skoro jest Pan zainteresowany to w czym problem, skontaktować się z pracodawcą i dopytać o szczegóły. Skoro ma Pan takie zamiłowanie do tej tradycji to z pewnością przyjmą Pana z uśmiechem na twarzy. Dane do firmy znajdzie Pan na stronie internetowej: www.lodomania.com

LoGo

Nie bardzo rozumiem skąd w Was tyle agresji. Jak na tak mała działalność radzą sobie naprawdę dobrze, będąc najlepsza lodziarnia na południu Polski, a co najlepsze to prężnie rozwijająca sie firma, mająca duża renomę, a to chyba o czymś świadczy. Przede wszystkim ogromny wybór smaków lodów, deserów, ciast, kaw itp. Co do pracodawcy, to dobrze jest powiedzieć skoro nie zna sie go osobiście.... Żeby wszystko dobrze prosperowało i przede wszystko smakowało to musi byc za to osoba odpowiedziała, która jest pracodawca.

heh

....ważne że wszystko super pycha- czy ktoś tu sie bawi w reklamę? Wydaje mi się że pisze się tu na temat pracodawcy i tutaj akurat o ile chodzi o lody można wyrazić się pozytywnie to o samym pracodawcy już nie. Generalnie nie polecam a jeśli chcesz ktoś sam się przekonać to trzymam za niego kciuki w wytrwałości.....

Kam

Pracuje na produkcji są kamery:) ale nikomu one nie przeszkadzają jest bardzo miła atmosfera wręcz wyjątkowa pewnie kazdy by taką chciał mieć taką w pracy :) Zawsze znajdzie sie ktos komu coś nie pasuje . Polecam i zapraszam spróbować a na pewno nikt się nie zawiedzie:)

Sylwia

Ja Słyszałam że na produkcji jest więcej kamer niż ludzi do tego maja mikrofony jak lubisz jak ktos Cie cały czas obserwuje i słucha to nie masz sie czego obawiac

tess

a jak na produkcji? zakład produkcyjny chodzi mi o prace w biurze ?

hmmm

Oj wspominam bardzo nie fajnie . Nie Polecam

Kinga

Musisz iść i spróbować , ilu ludzi tyle opini , jak komuś sie nie chce pracować to zawsze będzie wylewał pomyje !

niki

Dokładnie to nie jest firma z którą należy wiązać jakąś przyszłość. Zero szacunku do ludzi i ich pracy. Ludzie tam odchodzili i będą odchodzić dopóki szefostwo nie zrozumie ,że jest jedna osoba przez którą ludzie się zwalniają i nie mają ochoty dawać z siebie wszystkiego. A pisanie pozytywnych komentarzy na temat firmy to służbowe polecenie pracownikom więc nie ma się co łudzić.

Melani

a ja powiem tak Ludzie stac was na lepszą prace nie poddawajcie się i szukajcie pracy godnej siebie Lodomania jest dobra jako praca tymczasowa tam daja umowy śmieciowe ogólnie praca bez przyszłości tam liczy sie tylko wynik koncowy z całego dnia czyli ile było utargu człowiek ma najmniejsze znaczenie .

Sonia

Nigdy sie z taka beznadziejna firma nie spotkałam. Wyzysk na pracownikach , mobing i jebanie po 12godz i wiecej. Syf i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Nie polecam !

jula

Zgadam się z poprzedniczką. Pracowałam w gemini i super atmosfera. Rzeczywiście jest co robić, ale to nie jest powód do narzekań, przynajmniej czas szybko leci.

kania
@jula 06.09.2015 21:35

NIE WIM CO O TYM MYŚLEĆ

Sia

Haha, to jest prawda, widziałam na własne oczy, mimo że nie wytrzymałam tam za długo. Albo na widok menedżerki czy szefowej kierowniczka zmiany nagle potrafiła chwycić nawet za miotłę - wcześniej jakoś się nie dało, bo po co, kiedy można wyzyskiwać się innymi a samemu plotkować.

ratata

Zgadzam się z komentarzem powyżej, pracowałam w obu lodziarniach, zarówno sfera jak i gemini park. Nie dość, że wyzysk, to i faktycznie mobbing jak rzadko. Dobrze pamiętam, że póki kierowniczki danej zmiany coś potrzebowały, chociażby zamiany dni czy godzin na takie, które im pasowały, to były bardzo miłe. Natomiast gdy już im nic nie brakowało do szczęścia, miały pracowników w czterech literach i dbały tylko o siebie. Przepraszam ale to nie fair, że jedna osoba czy dwie próbują ogarnąć niesamowity ruch, bo 5 innych na zmianie włącznie z kelnerką plotkuje i nie planuje skończyć dyskusji.

ona

nie polecam najwiekszemu wrogowi sfera mobing 100%

Zostaw opinię o Lodziarnia Lodomania - Bielsko-Biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lodziarnia Lodomania