Opinie o LODOMANIA JAWORZNO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Jasienica

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie LODOMANIA JAWORZNO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie LODOMANIA JAWORZNO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o rekrutacji.

Branże: Restauracje

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LODOMANIA JAWORZNO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Jasienica

Widze że jest możliwosć zatrudnienia się tutaj na produkcję, w ofercie piszą że wszystko naucza od podstaw, że idzie się na spokojnie wdrożyć bo jest szkolenie. Czy to prawda, bo ja jestem zielony niestety, nie pracowałem nigdy na produkcji. Stawki dla takiego kogoś jak wyglądają?

Krystyna

Po wpisach widzę, że na początku można tu dostać umowę zlecenia, a potem jest opcja by mieć umowę o pracę. Ile dostaje się od nowego roku na umowie zlecenie, a na ile można liczyć na umowie o prace?

@ktoś Nowy wpis
@Krystyna

Na umowie zlecenie płacą najniższą krajową czyli obecnie 22,80. Na umowie o pracę jest 16,50 na godzinę

Zdzisiek Nowy wpis
@@ktoś

A jakaś premia jest, czy tylko goła pensja? Zapytam jeszcze od razu o możliwość zostawania dłużej niż 8 godzin, aby przykładowo więcej zarobić. Pozwalają na to, czy nie bardzo? Z góry dzięki.

@ktoś Nowy wpis
@Zdzisiek

Na jednym z punktów w których pracuję. Nie ma premii w ogóle,nieważne ile jest utargu. Nigdy nie dają premii. Najczęściej pracuje się po 12-13 godzin ale to też dużo zależy od tego jak się ktoś dogada

Zuzanna

No właśnie ktoś już tu o tym wspominał. Chodzi o zachowanie szefa czy inni pracownicy też się słabo dogadują? A warunki pracy? Też masz coś do zarzucenia czy tylko atmosfera ci przeszkadza?

nick

Nie polecam pracy w tym miejscu. Zero szacunku do drugiego człowieka. Właściciel potrafi zrównać z błotem .

Sprzedawca

Mam 18 lat , jestem obecnie uczęszczam do szkoły Żywienia gastronomicznego . Bardzo zależy mi na pracy . Jestem bardzo pracowita i dobrze dogaduje się z ludźmi .

Jak wygląda praca ?

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
cloud

wszystko w porządku, póki nie zwalają na ciebie tyle obowiązków, że wszystko siada, nie ma żadnego podziału obowiązków, póki sam czegoś nie zrobisz to tego nie będzie i tyle, kierownictwo- wcielenie bóstwa, minimalna ilość pracowników na zmianie skutkuje gniewem klientów, ale i wyczerpaniem załogi, brak jakiejkolwiek logiki w zarządzaniu, warto uważać na pracowników i nie podpadać- niektóre rzeczy lepiej przemilczeć i dopowiedzieć w myślach,

@cloud

Miałem nieprzyjemność tam pracować ostatnie kilka dni i dokładnie tak jest

Alicja
@Tomek

minimalna ilosc pracowników na zmianie tzn ile? i jak praca wyglądała przez te kilka dni u Ciebie, to był okres próbny i zrezygnowałeś? jak to współpracownicy nowych przyjmują do siebie?

Konkurencja ewidentnie prześciga już jakość lodów z lodomani . Jedynie co u was zauważyłem to że zamiast jakość to ceny idą w górę . Przykre .

Prawda
@Marek

Dokładnie

Czy w Lodomania Tomasz Galusek zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Miła

Na miesiąc umowa zlecenie. Potem umowa o pracę. Młodociani głównie zlecenia. Zwłaszcza że osoby uczące się więcej wtedy zarabiają. Ogólnie bardzo uczciwy pracodawca. Będę szukać ze świecą takiego.

123ja

Tak

taa
@Miła

z Tą uczciwością to bym się kłócił

Miła
@taa

No ja piszę na podstawie doświadczeń a nie wymysłów. Lub że koleżanka kolegi była i słyszała. Pozdrawiam ????

Taa
@Miła

Ja też

Która to taka będzie doskonała ?!!!

Dariusz
@):

Czy któraś z osób odwiedzających ten wątek mogłaby napisać, czy Lodziarnia Lodomania zatrudnia osoby chętne pracować tylko w okresie wakacyjnym? Co prawda wakacje już się skończyły, jednak chciałbym ustalić, jak to wygląda, aby przed kolejnym sezonem mieć informacje w tym zakresie.

Noname
@Dariusz

Tak, przyjmują na okres wakacyjny

Czy jest możliwość pracy w Lodziarnia Lodomania na część etatu?

Zdeterminowana

Stać Cię na coś lepszego ????

Wojtek

Czy już lodziarnie otworzyli?

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

Praca

Odradzam. Płacą grosze a wymagają jakby dawali miliony.

Anilorak

Lody pyszne, a co do reszty niestety nie miałam się okazji przekonać w planie było zamowienie gofrów i kaw z tym, że przez 20 minut nikt z obsługi nie raczył podejść do stolika i przyjąć zamówienia.

Lodomania

Pracowałam w tej firmie gemini Bielsko i nie wiem z skąd takie opinie ponieważ mi się super pracowało polecam jak najbardziej super atmosfera i dziewczyny

Basia

A ja mam pytanie ... Co się stało z dobrą jakością lodów ???? Kiedyś z dziećmi chodziliśmy kilka razy w tygodniu a teraz same dzieci mi mówią że są jakieś inne.

lodożerca
@Basia

No dokładnie smak lodów od dłuższego czasu już nie ten sam a wielkość gałek też mniejsza więc lepiej chodzić już na lody gdzie indziej.

Dariusz
@lodożerca

Próbowaliście może dowiedzieć się bezpośrednio od firmy skąd zmiana w smaku produktów, które oferują? Może po prostu oferowane są teraz inne smaki, dlatego smakują inaczej niż jakiś czas temu? Dajcie znać, czy rozmawialiście na ten temat.

Wkurzon

Nie polecam. Odradzam wszystkim

Norbi

Ale to jest forum pracownicze i uwagi do firmy należy kierować na adres firmy!

Zuzanna

@Agata, co masz na myśli pisząc o atmosferze pracy w Lodziarnia Lodomania? Czasami negatywne komentarze dodajemy pod wpływem chwilowych emocji. Czy możesz rozwinąć swój wpis? Pamiętaj, aby dodana opinia była zgodna z regulaminem serwisu.

Agata

Nie polecam pracy tam przez chora atmosfere i wszystkim znana kierowniczke

Justyna

Proszę cie dziewczyno jak można napisać żeby być dobrą firmą ktoś musi trzymać dyscypline smieszne????????dyscyplina dyscypliną a mobing to mobing pozdrawiam cie

Ala

Trzeba znać jeszcze pojęcie dyscypliny. Problem polega na braku kwalifikacji i wykształceniu z zarządzaniu personelem.

Dorian

Witam jestem stałym bywalcem w lodomani,ale niestety ostatnio poirytowało mnie zachowanie jednej z pań na barze kupiłem kawe białą dostalem czarną gdy poprosiłem o mleko pani dolała mi zimne.Gdy zwruciłem jek uwage ze dostałem zimną kawe uzyskałem odpowiedz ze ona noe ma czasu zeby zeby grzać mi mleko bo ma kolejne zamówienia.Z tego co wiem ta pani jest tam kierowniczko wiec drogi pracodawco stracił pan stalego klijeta a pani Nie powinna mieć stanowisko kierownicze wiec nie pozdrawiam panią o ile dobrze zobaczyłem imie Ewelina

Justyna
@Dorian

Panie Dorianie niestety też kiedyś miałam.problem z tą panią racja bardzo nie miła obsługa ze strony tej kobiety????????????jestem zniesmaczona zachowaniem tej pani jak można być na takim stanowizku z taką beszczelnością w tak dobrej firmie psuje pani reputacje dla szefa

Zostaw merytoryczną opinię o LODOMANIA JAWORZNO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Jasienica

• Jak się pracuje w LODOMANIA JAWORZNO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy LODOMANIA JAWORZNO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LODOMANIA JAWORZNO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LODOMANIA JAWORZNO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w LODOMANIA JAWORZNO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LODOMANIA JAWORZNO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
2.3/5 Na podstawie 42 ocen.
  • Jasienica 784
    43-385 Jasienica