Opinie o EDIS Sp. z o.o. biuro rachunkowe w Tychy

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy EDIS Sp. z o.o. biuro rachunkowe. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w EDIS Sp. z o.o. biuro rachunkowe o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EDIS Sp. z o.o. biuro rachunkowe w Tychy

???

No to skończyłem, czy znalazłam? Gender jakies?

Zoe

A nie prościej przejść się do Firmy i zapytać? Jak można byc aż tak mało doświadczona osobą, żeby na forum pytać ile pracodawca zaproponuje za staż. Marną przyszłość Ci wróżę

ted

Widzę że (usunięte przez administratora) dba o to żeby do prawdziwych opinii na tym portalu nie podchodzić poważnie za chwile zrobi z tego kącik kulinarny - to też jakiś sposób ha

Aga

Ludzie trzymajcie się od nich z daleka dla mnie praca tam to był najgorszy okres mojego życia

Czy rekrutacja na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. kadr i płac w firmie EDIS Sp. z o.o. biuro rachunkowe odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Operator bocznego wózka widłowego
Hapert
Agencja Zatrudnienia Metaal Flex Poland Sp. z o.o.
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
daily mail

We­zwa­li­śmy ro­syj­skie­go am­ba­sa­do­ra, aby wy­ja­śnił tę sy­tu­ację, która do­pro­wa­dzi­ła do za­kłó­ceń w ruchu lot­nic­twa cy­wil­ne­go - po­wie­dzia­ła rzecz­nicz­ka Fo­re­ign Of­fi­ce. Bry­tyj­skie my­śliw­ce typu Ty­pho­on zo­sta­ły po­de­rwa­ne dzień wcze­śniej, by prze­chwy­cić dwa ro­syj­skie bom­bow­ce da­le­kie­go za­się­gu Tu-95, w na­zew­nic­twie NATO Bears. Ro­syj­skie ma­szy­ny za­uwa­żo­no nad ka­na­łem La Man­che; wów­czas po­de­rwa­ne zo­sta­ły ma­szy­ny z baz sił po­wietrz­nych RAF w Los­sie­mo­uth w Szko­cji i Co­nings­by we wschod­niej An­glii - po­in­for­mo­wał bry­tyj­ski re­sort. W ubie­głym roku NATO prze­pro­wa­dzi­ło ok. 100 akcji prze­chwy­ty­wa­nia ro­syj­skich sa­mo­lo­tów; to około trzy razy wię­cej niż w 2013 roku. Eli­za­beth Qu­in­ta­na z bry­tyj­skie­go think tanku Royal Uni­ted Se­rvi­ces In­sti­tu­te oce­nia, że śro­do­wą ope­ra­cję można łą­czyć z roz­po­czę­ciem w Wiel­kiej Bry­ta­nii śledz­twa ma­ją­ce­go wy­ja­śnić oko­licz­no­ści śmier­ci Alek­san­dra Li­twi­nien­ki, by­łe­go ofi­ce­ra KGB, praw­do­po­dob­nie otru­te­go w Lon­dy­nie w li­sto­pa­dzie 2006 roku. - Zwy­kle ro­syj­skie Tu-95 nad­la­tu­ją z kie­run­ku Nor­we­gii w stro­nę Morza Pół­noc­ne­go. To mogła być próba prze­te­sto­wa­nia szyb­ko­ści re­ak­cji RAF na po­łu­dniu - po­wie­dzia­ła Qu­in­ta­na, cy­to­wa­na w dzien­ni­ku "Daily Mail".

była pracownica

Wiele opinii zostało usuniętych. Również te w których były informacje o zarobkach

była pracownica

konkrety masz we wcześniejszych komentarzach, czytać umiesz, czy pierwszy raz " w internetach" ?

Ala

Dramat...tragedia i horror.

mario

co z ta sałna ?

Kolega mario - miru!

Lajkować mario albo ja terz pszyjde na sałna!

mario

ale fajna firma , morzna sie takm przyjoć ? bede chodził nawet za darmo jok moją taka sałna

Niedoszły pracownik

O jesoooo, ale się z tego wątku tasiemiec zrobił. Ale dobrze, że znalazłam i poczytałam. Jestem księgową z 18letnim stażem pracy, w związku z powrotem na rodzinny Śląsk rozsyłam aplikacje. Informacje o pracodawcach są bardzo cenne, pracowałam już w firmie, gdzie normą był 10-12 godzinny dzień pracy, użytkowanie prywatnych aut pracowników do celów służbowych, bez rozliczania kosztów np. paliwa (bo jak człowiek jeździ do klientów po 8-9 h pracy, to jego sprawa co robi w czasie prywatnym ;)) korzystanie z prywatnych komórek pracowników, o notorycznym ściąganiu pracowników z urlopu albo wyciąganiu niemal z łóżek przebywających na L4 zaledwie wspomnę... Dlatego takie opinie bywają pomocne w podjęciu decyzji.

Dawna xięgowa

Zgodnie z regulaminem i polityką prywatności korzystania z serwisu użytkownik uzyskuje prawo do korzystania z usług świadczonych w ramach serwisu GoWork.pl -:§4 p.1 - dzielenia się z innymi użytkownikami informacjami na temat możliwości pracy, OPINIACH O PRACODAWCACH.

do Anty

"Wydawać się może, że nie ma nic łatwiejszego niż zarządzanie, bo co to za problem wyciągnąć palec i powiedzieć każdemu co ma zrobić. Później z tego rozliczyć. W wersji wymagającej mniej wysiłku a więcej kreacji wyznaczyć kogoś innego do rozliczenia pozostałych, (...) Życie szefa jest wspaniałe.Mało wysiłku, dużo czasu, zero stresu i zdrowy sen." Co prawda, to prawda, ale cytat z oferty "Witalni-szkolenia" wypadałoby wziąć w cudzysłów.

pracownik były

Odpowiedź na : Simona Prawda w oczy kole (usunięte przez administratora), czy (usunięte przez administratora)( to jedno, stawiam jednak na (usunięte przez administratora)to Twój styl). Łebka pokazywać nie muszę jestem jednym z byłych pracowników , tak jak wszyscy tutaj i nasze opinie o Biurze Edis są zgodne, to raczej "WY" piskacie cienkim głosikiem anonimowo ( Simona , Linda) Szkoda słów na Was i szkoda Tych przyszłych pracowników, którzy trafią do firmy Edis.

SIMONA

Wyjdź z norki i pokaż łebek, a piskaj cienkim głosikiem anonimowo.

cóż....

trudno nie zgodzić się z samym sobą

zgadzam sie

Linda

Szafowa wymagająca ale życiowa, niezłe zarobki i atmosfera w pracy ok. dużo roboty ale to biuro rachunkowe więc nie ma wyjscia

Zostaw merytoryczną opinię o EDIS Sp. z o.o. biuro rachunkowe - Tychy

• Jak się pracuje w EDIS Sp. z o.o. biuro rachunkowe?

Zobacz opinie na temat firmy EDIS Sp. z o.o. biuro rachunkowe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EDIS Sp. z o.o. biuro rachunkowe?

EDIS Sp. z o.o. biuro rachunkowe