„Adecco Poland Sp. z o.o.”/„Whirpool Polska S.A.

Wrocław

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 10 ocen.

Opinie o „Adecco Poland Sp. z o.o.”/„Whirpool Polska S.A.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie „Adecco Poland Sp. z o.o.”/„Whirpool Polska S.A.

kate

w Whirpool fajna praca pracuje jako target cost engineer zarobki na poziomie 4200 zlna reke

rudi

Dlaczego ludzie robiom w takich firmach .Należy pisać o takich firmach które ludzi wykożystójom, by inni mogli dobże wybrać prace.

Anty

To [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] dlatego ludzie odchodzą niska płaca i duże tempo pracy do tego co tydzień umowa praca max do końca września potem każdy do zwolnienia stanowczo odradzam dużo firm we Wrocławiu proponuje lepsze stawki oraz stabilniejszą lub stałą prace do tego mniejsze tempo pracy jeśli masz rozum to lepiej idź do innej firmy teraz wszędzie zaczynają się przyjęcia i podnoszą stawki by ludzie nie odchodzili w Whirlpool nie masz co na to liczyć jeśli chcesz tracić czas i nery sprawdź sam

Olek 12345

Operator wózka stanowczo odradzam pracy w tej firmie chyba że nie masz szacunku do samego siebie umowy co tydzień lub dwa i w każdej chwili możesz usłyszeć już tu nie pracujesz jeszcze w żadnej firmie nie zasuwałem jak za dziesięciu w Whirlpoolu tak jest do tego podejście jak do śmieci ciągle tylko biegam w jedną i drugą z ciężarami już się zwalnia sam po tygodniu mam dość w każdej firmie są lepsze warunki niż tu .

ona

Wy tu opiniujecie Adecco czy Whirlpool? bo to duża różnica..

anonim

(usunięte przez administratora)

nowy

To typowy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] liderzy ze wsi,chodzą,nic nie robią,tylko czepiają się ile się da.Nie polecam,chyba że ludziom ze wsi.

Ania ze wsi
@nowy 19.05.2016 20:23
To typowy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] liderzy ze wsi,chodzą,nic nie robią,tylko czepiają się ile się da.Nie pol...

Ja ludzie ze wsi to jacyś gorsi od tych z miasta czy co ?

nikita789

Pracuję drugi dzień, złe stanowisko mi przydzielili za szybkie tempo pracy. Zauważyłam że przy liniach produkcyjnych stoją same kobiety, mężczyźni na spokojnie coś tam pakują na wózki, coś gdzieś przyklejają, stoją rozglądają dookoła.. 15.22 zł brutto na godzinę plus premia kwartalna 200-300 zł brak zwolnień chorobowych powyżej 3 dni. Jest ciągła rotacja, przychodzą odchodzą. Umowy o pracę tymczasową, urlop 2 dni na miesiąc... to tyle z plusów.. "Masz" zostać po godzinach po 1 i 2 zmianie w tygodniu, często pracujące też "mam" zostać ale już setki płacone... Umowy podpisywane co tydzień czyli tygodniowe!

dyzio

w Adecco we Wrocławiu na psim polu pracują tumany i dzieći zwolnic ich jak tak można robić miałem być przyjęty na odpowiednie stanowisko a jak wruciłem to powiedziała że nie ma tej pracy ,(usunięte przez administratora)

NOWY
@dyzio 29.04.2014 21:45
w Adecco we Wrocławiu na psim polu pracują tumany i dzieći zwolnic ich jak tak można robić miałem być przyjęty na odpowiednie s...

Rzeczywiście tempo pracy dość wysokie,ale można się przyzwyczaić.Atmosfera dość dobra,w porównaniu do innych firm produkcyjnych,a zarobki jak wszędzie.

Zostaw opinię o „Adecco Poland Sp. z o.o.”/„Whirpool Polska S.A. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie „Adecco Poland Sp. z o.o.”/„Whirpool Polska S.A.