Agencja Reklamowa Peppermint

Agencja Reklamowa Peppermint

Opinie o Agencja Reklamowa Peppermint

Bogdan

Wiecie coś na temat obecnych rekrutacji, czy firma Peppermint potrzebuje nowych pracowników? Jakie macie zdanie na temat tego pracodawcy? Czy zapewnia on możliwość rozwoju i oferuje stanowisko adekwatne do posiadanych umiejętności? Czy praca jest stabilna? Można także pracować zdalnie?

kika
@Bogdan 24.04.2018 01:26

hahahaha oni kolego non stop tam kogoś szukają, bo ludzie się sami zwalniają po okresie próbnym. o rozwoju i stabilzacji to zapomnij panuje system pańszczyźniany - jak pan każe tak ma być zrobione. można pracować zdalnie ale nie wiem czy lubisz takie sadomaso, że dzwonią do ciebie o 23 w nocy bo coś tam, coś tam : )

mundek

Miałem wątpliwy ;zaszczyt" pracować krótko w tej agencji. Zanim wysłałem cv do nich, moja koleżanka zajmująca się hr zaleciła poczytać opinie w internecie przed podjęciem decyzji. Nie były zbyt dobre, a potem szybko wykasowali je z gowork. Firma zmieniała kilka razy nazwy Netizens, Peppermint Warszawa teraz to się nazywa Quad Graphics/Peppermint. Chyba niezbyt dobra sława ciągnęła się za nimi skoro tak często zmieniali. To najgorsza firma w jakiej pracowałem. Zadufani w sobie ludzie, wyzysk, praca grubo po godzinach i kilkukrotnie w całe weekendy. Wielokrotnie widziałem jak koleżanka płakała, bo znów w weekend musi pracować.

dark_angel

Szczerze nie polecam tego pracodawcy. Miałam okazję pracować tam dłuższy czas jako art director. Pomimo "słodkiej" rozmowy rekrutacyjnej, już pierwszego dnia przekonałam się jaka panuje tam atmosfera naprawdę - bardzo dziwna, niemiła, zabijająca kreatywność. Nikt z nikim nie rozmawia, cisza w pokojach, nakazy "szefowej" kreacji jak ma wyglądać dany projekt, brak zaufania do umiejętności pracowników. Szefostwo i dłużej pracujący tam pracownicy tworzą zamkniętą grupę do której nie dopuszczają nowozatrudnionych osób. Słaby przepływ informacji o tym co się dzieje w firmie, w projektach. Jak na tak małą agencję jest bardzo duża rotacja pracowników ...o czymś to świadczy.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

ozi

jeśli poszukujesz stażu to oczywiście praca w Agencja Reklamowa Peppermint jest doskonałym początkiem do rozpoczęcia kariery zawodowej. Po za tym , firma ma za sobą wiele ciekawych projektów. powodzenia ( bo myślę , że przy rerkutacji jednak się przyyda)

misiek

Agencja Peppermint.pl wg mojego doświadczenia to nieprofesjonalne, niepoważne traktowanie klienta. Nie polecam.

Pytek

Czy agencja Peppermint jeszcze istnieje? Jako agencja powinna miec widoczna na internecie wizytowke.

manam

Agencja nie odnosi żadnych sukcesów odkąd odszedł ze stanowiska prezesa [usuń przez admina]. Od poczatku roku 2009 stan liczebny pracowników zmniejszył się o połowę

Zostaw opinię o Agencja Reklamowa Peppermint - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Reklamowa Peppermint