Agencja Reklamowa Peppermint

Opinie o Agencja Reklamowa Peppermint

ozi

jeśli poszukujesz stażu to oczywiście praca w Agencja Reklamowa Peppermint jest doskonałym początkiem do rozpoczęcia kariery zawodowej. Po za tym , firma ma za sobą wiele ciekawych projektów. powodzenia ( bo myślę , że przy rerkutacji jednak się przyyda)

misiek

Agencja Peppermint.pl wg mojego doświadczenia to nieprofesjonalne, niepoważne traktowanie klienta. Nie polecam.

Pytek

Czy agencja Peppermint jeszcze istnieje? Jako agencja powinna miec widoczna na internecie wizytowke.

manam

Agencja nie odnosi żadnych sukcesów odkąd odszedł ze stanowiska prezesa [usuń przez admina]. Od poczatku roku 2009 stan liczebny pracowników zmniejszył się o połowę

Zostaw opinię o Agencja Reklamowa Peppermint - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Reklamowa Peppermint