Opinie o Mróz S.A. w Borek Wielkopolski

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Mróz S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Mróz S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mróz S.A. w Borek Wielkopolski

Witam. Chciałbym się dowiedzieć czy firma daje ubrania jakieś czy zakładać swoje i najlepiej co? czy w przerwę jest możliwość wyjścia na papierosa czy zakazane jest

No tak czasem bywa w firmach. Ja w poprzednich też dostałem używane. A ogólnie dodatek za pranie dają? Przynajmniej tyle by było. No i poza tym jeszcze jakieś dodatki? Znajomy mi o firmie powiedział i myślałem, żeby może pójść zapytać.

widz Nowy wpis

Bardzo " zły" pracodawca swoich pracowników ma za nic. Sprzedał firmę wyrzucając ludzi na bruk.....Obiecuje pracownikom,ze nadal ich zatrudni a w tym czasie potajemnie ze swoim " wiernym giermkiem" knuje i wręcza wypowiedzenia......

Były pracownik Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 16 dni.

Zatrudniony w food makers na miesiąc na umowę zlecenie z zapewnieniem o przedłużeniu umowy .Brakujące dokumenty dostarczono .Dwa dni w nowym miesiącu przepracowane i jaka decyzja? Nie przedłużamy-powód -stawiają na obcokrajowców

Firma na swojej stronie ma ofertę pracy dla głównej księgowej. Niestety jest już mocno nieaktualna. Jak wygląda rotacja w dziale księgowości? Myślicie, że w tym roku pojawi się coś nowego? Jeśli szukają już pracowników to na samodzielne stanowiska czy np. potrzebują również asystentów czy młodszych księgowych? Przeczytałam mniej więcej wątek i dużo tu negatywnych slow padło o warunkach, ale trochę ucichły. Czyżby warunki poprawiły się w ostatnich miesiącach? Były jednak te podwyżki?:)

Renata Nowy wpis

Tak mocnych słów to się nie spodziewałam :P Naprawdę aż tak firma broni się przed podwyżkami? Nie wynagradzają nawet pracowników, którzy mają spory staż w firmie? Co z systemem premiowym, też nic nie ma? Ale chyba tak źle się tu nie zarabia i nie ma najgorszych warunków? Bo faktycznie patrzę na oferty pracy i w ogóle nie szukali nowych pracowników od 2020, to chyba coś muszą oferować pracownikowi? Chociaż może źle myślę

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Mróz S.A.?

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Mróz S.A.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?

@Anonim

Myślisz, że serio ograniczaliby taką potrzebę jak palenie fajek u ludzi?

niebieski4
@Helena

Szanuje go za to zrobił i naprade podziwiam .Ale czy mogła by pani odpowiedziec bo słuch mnie doszedł ze to (usunięte przez administratora) ...?!!!czy to prawda bo nielubie przegiec...

@niebieski4

Niestety akurat kluczowa część została ukryta, mogę prosić o powtórzenie tego w jakiś inny, bardziej przystępny sposób?

@Anonim

Nie polecam firmy foodmakers, (Mróz) rzeczy dostaje się UŻYWANE PO KIMŚ, co z tego że są prane, nie ma guzików w tzw kitlach, buty również noszone po kimś, również prane! Można wyjsc na papierosa ale trzeba się rozebrać z rzeczy i założyć swoje także w 20minut raczej się to nie uda.

Wika

Cześć, wybieram się do pracy do kanapek i chce się zapytać jak wygląda wszystko od wewnątrz w sensie czy to prawda że ludzie robią po godzinach i są nie wypłacalni?

Alka

Niestety nie da się wejść i podejrzeć ogłoszenia z ich strony na przedstawiciela handlowego, więc liczę że tutaj ktoś będzie wiedział więcej. Ogólnie to widzę, że piszą tu o umowie zlecenie. Mnie takie coś nie interesuje, chyba że domyślnie jest umowa o pracę po niedługim czasie. Jak to wygląda na tym stanowisku? Praca głównie mobilna, bez zbędnego przesiadywania w biurze? I jeszcze chcę dopytać o premie, bo też widzę że bywały z tym problemy. Są przyznawane normalnie za sprzedaż, pozyskanego klienta? Ile mogą wynosić?

Porażka

Zero szacunku dla pracownika. Wciąż jakieś groźby zabrania premii. Zero systemu nagradzania. Sama krytyka. Człowiek pracuje na umowach zlecenie, pomimo że zapewniają że umowa o pracę będzie na rok. Wciąż kłamstwa . Wieczny problem. Praca dla ludzi o mocnych nerwach, albo takich którzy na prawdę nie mają już gdzie pracować.

Gala

Ostatnio nie, ale parę miesięcy temu. Nie dostałam pracy. Pytania były zwyczajne nic szczególnego nie zapamiętałam. Wrażenia nijakie.

Szalona

Witam, widzę same negatywne opinie na temat pracy w foodmakers, martwi mnie to ponieważ wybieram się tam do pracy. Dajcie znać czy naprawdę jest aż tak źle? Proszę o odpowiedź osoby aktualnie pracujące. Jeszcze kwestia temperatury na hali, czy jest bardzo zimno? Można nabawić się choroby? Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.

Były

Ta firma to totalne (usunięte przez administratora) . Szefowa okrada ludzi z wypłat Odejmuje za toalety a pracowników traktuje jak ludzi gorszego sortu. Zero jakiekolwiek szacunku . Ten zakład powinien dawno zostać zamknięty po pierwsze za machlojki!! Za taką ciężką pracę powinna ludziom godnie płacić a nie jeszcze im zabierać . Nie polecam

@Były

Cześć, jak to w firmie Mróz odejmowane jest coś za toalety?? Nie rozumiem :D Wyjaśnisz co masz na myśli? Nie można normalnie korzystać z toalet kiedy i ile się chce?

Oksana
@Julia

Żeby trafić do toalety musisz odbić kartę na czytniku..i żeby wyjść z toalety tak samo ..i ten czas jest odejmowany z godzin pracy..

@Oksana

O kurcze czyli ludzie starają się chyba rezolutnie odżywiać co by dłuższej potrzeby tu nie mieć?xd Jakie jeszcze inne ciekawe manewry tutaj są? Czy na toalecie się kończy?

Xxxx
@Oksana

To nie o tą firmę chodzi. Nie ma odbijania się do toalety. Wychodzisz kiedy chcesz i nie masz odciągane za to z pensji.

Robert
@Xxxx

Jak nie o tą? To niby o czym pisała? Wszyscy się mylą tylko ty masz rację?

Zainteresowana

Witam serdecznie. Czy ktoś z zatrudnionych pracowników może powiedzieć jak obecnie ocenia pracę w Foodmakers sp. z o.o.? Chodzi mi o pracę na produkcji. Jak z atmosferą w pracy.... , jaką otrzymuje się umowę na początek (ile trwa okres próbny, jeśli takowy jest) i czy jest ciężko wypracować określone tam normy? z góry dzięki i pozdrawiam!

Dariusz
@Zainteresowana

Nie znalazłem żadnych aktualnych ofert pracy jeśli chodzi o produkcję. Pisałaś ponad miesiąc temu, więc zastanawiam się, czy zdecydowałaś się złożyć CV i podjęłaś pracę? Jeśli tak napisz o tym na forum.

Olga
@Zainteresowana

Hej @Zainteresowana, czy firma zmieniła nazwę? Z Foodmakers na Mróz? Udało Ci się dostać u nich pracę? Mam nadzieję, że w dalszym ciągu korzystasz z forum i podzielisz się swoją opinią:)

Hhhh
@Zainteresowana

Powie ci pani borowiak cieslak . Ona doradza wszystkim najlepiej .

Niestety
@Zainteresowana

Praca sama w sobie nie jest zła. Niestety niektóre liderki traktują pracowników jak śmieci, są chamskie i wulgarne się odnoszą do pracowników.

Robert
@Niestety

A na czym konkretnie polega praca w tej firmie? Co należy do Twoich codziennych obowiązków? I czy Mróz zapewnia jakieś benefity pozapłacowe? Zależy mi na tych informacjach, daj znać! :)

Małgorzata
@Niestety

Tzn. co takiego robią? Brzmi to strasznie, ale w sumie fajnie byłoby znać konkrety. Bo może to tylko takie straszenie sama nie wiem

Xxxx

Która?

@Xxxx

Raczej nie chętnie Ci odpowiedzą, żeby nie było że się kogoś publicznie oczernia. ;p Widziałam nawet jak pozwami o takie coś się tu ludzie odgrażają

Małgorzata

Cześć, mam prośbę do użytkowników forum. Chodzi o to, żeby ktoś przybliżył, jak dokładnie wygląda rekrutacja w firmie Mróz. Najlepiej, żeby była to osoba, która brała w niej udział dosyć niedawno i miała aktualne informacje. Z ilu etapów się ona składa, możecie napisać?

Ciekawa

Czy firma ta płaci w terminie?jak to wygląda z nadgodzinami są płatne?jaka umowa?i

Julia

Orientujecie się, czy w nowym roku u Mrozów jest praca na produkcji dań, albo dla pokojówek i innej obsługi w Villi Natura? Jeżeli czytają to pracownice, to może dadzą tutaj na forum znać, jak się pracuje, jakie są zmiany w grafiku, płace i tak dalej...

Julia

Cześć, w jednym z wpisów wyczytałam, że w firmie pracuje się dotąd aż zrealizuje się całe zamówienie. Rozumiem, że zdarzają się nadgodziny? Jak pracownik jest z nich później rozliczany? Czy jest ekstra stawka, co byłoby super opcją czy może odbiera się te godziny w inne dni pracujące? :)

Olga

Hej, ktoś orientuje się może w obecnej sytuacji w firmie Mróz? Będę wysyłać swoje CV na ich pocztę elektroniczną i zastanawiam się czy mam szansę. Jakich cech poszukują w swoich pracownikach? Jak duże doświadczenie zawodowe mają pozostali członkowie zespołu?

Martyna

Cześć, czy firma zapewnia benefity dla pracowników?

Ona

Kierownik o którym mowa już dawno nie pracuje w tej firmie. Praca bardzo łatwa. Większość ludzi także w porządku jak wszędzie znajdą się i tacy których nie lubią. Nie ma idealnych firm. Fajne zmiany. Jedyny minus że jak się chodzi na rano to nigdy nie wiadomo do której się zostanie. Trzeba całe zamówienie zrealizować nawet kosztem pracy do 17. Jedna z liderek niestety czasami za dużo sobie pozwala ale trzeba się nie dac. Kierowniczka M. Niekiedy mało wyrozumiała nie rozumie że ludzie mają też dom i rodziny ale no cóż. Ogólnie pracę i firmę Foodmakers polecam! :)

Dominik

Jeśli ktoś nie wypracował odpowiednich norm to normalne, że nie ma premii, ja polecam pracę.

Zostaw merytoryczną opinię o Mróz S.A. - Borek Wielkopolski

• Jak się pracuje w Mróz S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Mróz S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mróz S.A.?

Mróz S.A.
2.5/5 Na podstawie 24 ocen.

Mróz S.A.