counter
2 23 11 5 1
Zainteresowana Nowy wpis

Witam serdecznie. Czy ktoś z zatrudnionych pracowników może powiedzieć jak obecnie ocenia pracę w Foodmakers sp. z o.o.? Chodzi mi o pracę na produkcji. Jak z atmosferą w pracy.... , jaką otrzymuje się umowę na początek (ile trwa okres próbny, jeśli takowy jest) i czy jest ciężko wypracować określone tam normy? z góry dzięki i pozdrawiam!

TakNie2
Dariusz Nowy wpis
@Zainteresowana

Nie znalazłem żadnych aktualnych ofert pracy jeśli chodzi o produkcję. Pisałaś ponad miesiąc temu, więc zastanawiam się, czy zdecydowałaś się złożyć CV i podjęłaś pracę? Jeśli tak napisz o tym na forum.

Martyna Nowy wpis

Cześć, czy firma zapewnia benefity dla pracowników?

Ona Nowy wpis

Kierownik o którym mowa już dawno nie pracuje w tej firmie. Praca bardzo łatwa. Większość ludzi także w porządku jak wszędzie znajdą się i tacy których nie lubią. Nie ma idealnych firm. Fajne zmiany. Jedyny minus że jak się chodzi na rano to nigdy nie wiadomo do której się zostanie. Trzeba całe zamówienie zrealizować nawet kosztem pracy do 17. Jedna z liderek niestety czasami za dużo sobie pozwala ale trzeba się nie dac. Kierowniczka M. Niekiedy mało wyrozumiała nie rozumie że ludzie mają też dom i rodziny ale no cóż. Ogólnie pracę i firmę Foodmakers polecam! :)

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 426 dni.

Jak jest z awansem w Firma Mróz?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Dominik

Jeśli ktoś nie wypracował odpowiednich norm to normalne, że nie ma premii, ja polecam pracę.

TakNie

Czy wiem ktos jak mozna skontaktwoac sie z P. (usunięte przez administratora)???

Niick

Na początku ładnie pięknie a potem nawet premię zabierają brak słów na temat firmy mróz a firma z kanapkami masakra ciągle ludzi nie mają jacy są do ludzi to potem ludzie do nich

Tak12Nie
Jolanta
@Niick

Czy udało Ci się dowiedzieć, jaki jest powód nieotrzymania premii przez pracowników? Bo jak rozumiem, masz na myśli premie uznaniową. A co powiesz nam na temat benefitów pozapłacowych w firmie? Czy takowe są dostępne dla pracowników? Jeśli tak to w jakiej formie?

TakNie

Praca masakra a szczególnie na kanapkach ludzi nie szanują wcale kierownik tak ubliża z produkcji że masakra a dyrektor nic z tym nie robi wyzywa ludzi od (usunięte przez administratora) i jeszcze gorzej a te kanapki to ściema pasterami 3 miesiące po ważności ale twierdzą że było zamrożone to dobre brak słów zero paszanowania do ludzi powini to zamknąć albo ich przeczekać dobrze i ludzi do pracy nie ma większość Ukraina zodzi.

Tak9Nie1
Nikt

Niech da podwyżke. Bo godziny odejmuję od tych co przepracowanych. I nie tylko odejmuję za to. Marna wypłata za ponad 200 godz. Żal pracować tam

Tak68Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Mróz S.A. - Borek Wielkopolski

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Mróz S.A.
2/5 Na podstawie 23 ocen.