T.H.U. Drip s.c.

Opinie o T.H.U. Drip s.c.

fiki
użytkownik zarejestrowany

Wydje mi się, ze na penwo te szkolenia u nich są naparwde na plus, ale zastnawiam się jeszcze jak wygląda u nich ogólnie zatrudnienie, bo nie widze ofert.

dripirek

wiesław - 2013-07-11 11:27:56 To znaczy że co trzeba zakładać własną działalność żeby wogóle była możliwość współpracowania z T.H.U. Drip?Nie trzeba zakładać własnej działalności.

dripirek

spółka cywilna - 2013-06-05 10:50:58 Zamiast pracy oferują szkolenia za 700 złotych w Hotelu na odludziu. Mówią o marketingu MLM i piramidzie finansowej , zakładaniu własnej spółki cywilnej i samodzielne szukanie klientów. Być może mają tam pracę w biurze ale bez zakładania spółki się raczej nie obejdzie. Trochę dziwnie to wygląda. Tylko tyle mogę powiedzieć. Czy wiecie coś więcej ? bo obiecują spore pieniądze Witam, 1.Szkolenie dwudniowe wraz z pełnym wyżywieniem ( wysoki standard) + materiały szkoleniowe.Pokoje dwu- i jednoosobowe. Trzygwiazdkowy Hotel Wityng (usunięte przez administratora) położony 15 km od Konina jest najbardziej obleganym ośrodkiem konferencyjnym w Polsce. Sprzedajemy energię elektryczną oraz projektujemy i wykonujemy systemy Fotowoltaiczne w systemie MLM.Spółki cywilne ,które proponujemy to prostsze rozwiązanie bez przenoszenia firmy do Anglii,Słowacji czy Łotwy. Pieniądze są rzeczywiście duże ale tylko dla osób ,które naprawdę chcą pracować.Nie trzeba mieć Firmu by z nami współpracować

spółka cywilna

Zostaw opinię o T.H.U. Drip s.c. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie T.H.U. Drip s.c.