A-Z Finanse

Wrocław

Opinie o A-Z Finanse

katarzis

Witajcie uważam że to bardzo dobra firma. osobiście trafiłam do warszawy, jestem zaledwie parę miesięcy, ale muszę powiedzieć że są i szkolenia i bardzo dobre produkty dla klienta i płacą też dobrze, oczywiście jak się porządnie za robotę weźmie (chodź poślizgnęli się 1 dzień ostatni:) ) zanim przyszłam do AZ byłam w kilku podobnych firmach i uważam że AZ to najlepszy wybór. Buziaki [usunięte przez moderatora]

A

Rekrutacja to żart. Nie chcą rozmawiać z osobami, które przychodzą do nich ze skierowaniem z Urzędu Pracy, chociaż to Ich obowiązek, sami do UP wysyłają oferty. Dyrektor to krótko mówiąc cham z problemami emocjonalnymi. Tak to wygląda jak ktoś myśli, że mając trochę władzy w obrębie paru pokoi może traktować bezrobotnych jak śmieci. Nikt z tej firmy nie potrafi się nawet przedstawić, a co dopiero przeprowadzić profesjonalną rozmowę o pracę. Na drukach z Urzędu Pracy nie wiedzą co wpisać. Żałosna, a nie poważna, szanująca się firma.

Zostaw opinię o A-Z Finanse - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie A-Z Finanse