Galeria Pomorska

Bydgoszcz

Opinie o Galeria Pomorska

Nowy
użytkownik zarejestrowany

Mam nadzieje, że coś się fajnego ruszy tutaj w firmie, bo ostatnio muszę przyznać, że jest całkiem sympatycznie, jesli oczywiście lubi się gastronomie, bo sporo ogłoszeń na szefa kuchni czy pracownika restauracji

Basia B.

Zgadzam się. Wymiana personelu w sklepach OCHNIKA w całej Polsce nagminna. I co to da? A może by tak obniżyć ceny?

BILBA

Nowi obsługa - nieprofesjonalna. Brak powitania. "Odzywki" do klienta - szuka pan czegoś? Wolna obsługa.Nie zorientowani w asortymencie. Fatalnie. A może zamiast wymieniać personel zainwestowałaby firma OCHNIK w wyszkolenie kadry. Upadającej rentowności firmy nie poprawi nowy personel w Waszych salonach.

Zostaw opinię o Galeria Pomorska - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Galeria Pomorska