HEN-BUD SPÓŁKA Z O.O.

Lublin

Opinie o HEN-BUD SPÓŁKA Z O.O.

POLMN

Proszę o informacje ile jest tego długu (nie mogę wysłać zapytania na twój nr e-mail: pawelmaz74@wp.pl ) Może bedę zainteresowany. Mój e-mail prywatny polmn@onet.pl.

Michał

Potwierdzam opinie o firmie radzę omijać ją szerokim łukiem.

Marek
@Michał 08.08.2017 10:26
Potwierdzam opinie o firmie radzę omijać ją szerokim łukiem.

A ja nie potwierdzam tych opinii.

D.A.V.E

Niestety potwierdzam -z tą firmą są same problemy.Daliśmy im pracowników i nie możemy doprosić się zapłąty.Firmę należy omijać z daleka. Chetnie sprzedam dług tej firmy jeśli ktoś jest zainteresowany .Zadłużenie na kilkadziesiąt tysięcy,wiecej na priv: pawelmaz74@wp.pl .Dług udokumentowany,szkoda mi czasu na chodzenie po sądach.

poprostu ja

problemy z płatnościami. Przeciągają ile się da.Reagują dopiero na pisma z kancelarii prawnej.Trzeba uważać, dokładnie czytać umowy. Można popłynąć. Już nigdy nic dla nich nie będę robił.

majka

lekceważą ludzi nie płacą w terminie nigdy! zatrzymują kaucje gwarancyjne potącają na fikcyjne remonty!

Zostaw opinię o HEN-BUD SPÓŁKA Z O.O. - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HEN-BUD SPÓŁKA Z O.O.