Grupa Edukacyjno-Szkoleniowa Sokrates

Bytom

Opinie o Grupa Edukacyjno-Szkoleniowa Sokrates

Sokrates

Drogi "pokrzywdzony", mieliśmy tylko jednego pracownika płci męskiej, który pracując dla nas pracował równocześnie dla naszej konkurencji i rozstaliśmy się z nim w przykrych- szczególnie dla nas- okolicznościach. Dedykujemy Ci drogi nasz były pracowniku słowa Sokratesa " Mądrość zależy od trzech rzeczy: osobowości, wiedzy, samokontroli" Życzymy abyś te trzy obszary dalej rozwijał. Zespół GES SOKRATES

Sofokles

Pracowałem tam kawałek czasu i nie polecam, gdybym wiedział jak zakończy się moja współpraca z nimi to nigdy bym się nie wiązał.

Zostaw opinię o Grupa Edukacyjno-Szkoleniowa Sokrates - Bytom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grupa Edukacyjno-Szkoleniowa Sokrates