Dar-Gaz Dariusz Gajos

Ostrowiec Świętokrzyski

Opinie o Dar-Gaz Dariusz Gajos

niezadowolony

NIESŁOWNY bo w du... ma czas klienta. Niekompetentny bo nie ma pojęcia o tym czym się zajmuje (wymyśla takie głupoty żeby tylko na kasę naciągnąć) niemiły i cholernie drogi a ceny wyssane z palca bo konkurencja nawet z Kielc o połowę tańsza jak nie więcej. PORAŻKA!!!!!!! OMIJAĆ!!!!

Maks

Mega nie profesjonalna firma. Zdecydowanie odradzam korzystanie z tej firmy. Nie potrafią zdiagnozować problemu ale w okłamywaniu klienta są mega profesjonalni. Im mniej takich firm na rynku tym lepiej. Arogancja i chamstwo to ich cecha główna.

Oxydry

Jestem klientem i zdecydowanie ich nie polecam!! Brak profesjonalizmu serwis przyjeżdżający do domu to beznadzieja, Panie kochany urządzenia to ja sobie sam mogę zresetować wyłączając z sieci, wielcy fachowcy, krętactwo i tyle patrzą jak tu nabić klienta na koszty!!!!

Rosochy

Firma w sam raz do programu USTERKA

gajos

arogancki chamski nawet nie potrafi wymienić silnika co jest dla nie sprawa nie do przejścia nie wspomnę ze nie potrafi pod łączyć węza do syfonu dla dobra społeczeństwa niech zajmie się czymś innym

nie dziwne ze wcyhodza dotatkowe koszta gdy klient tak zajeździ sprzet zwlekajac pół roku aby zgłosić usterke gdy można coś naprawić tańszym kosztemaż do momentu że zaczynając naprawić jedno rozsypuje się drugie - takie są skutki pozornego oszczedzania albo bycia bohaterem w swoim domu- póxniej serwis musi wszystko poprawiać!

Serwisant

Bardzo nie miła obsługa oraz naciąganie klienta na dodatkowe pieniądze nie uprzedzając wcześniej o jakichkolwiek dodatkowych kosztach

Zostaw opinię o Dar-Gaz Dariusz Gajos - Ostrowiec Świętokrzyski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dar-Gaz Dariusz Gajos