Król & Knapik

Rzeszów

Opinie o Król & Knapik

Natalia

Witam, Wszystkich, mam pytanie czy ktoś jest wśród użytkowników zorientowany jak obecnie wygląda sytuacja tej firmy? Poprzednie posty, pozostały bez odpowiedzi, nikt na nie nie odpisał pomimo wyraźnego zainteresowania użytkowników. Napiszcie najważniejsze rzeczy na temat aktualnych ofert pracy lub atmosfery jaka panuje.

ale

nadal nie am u nich rekrutacji, wiecie moze co się dzieje?

znajomy

Nic nie pomoze zmiana szyldu jak na serwisie rzadzi ten sam W.F. przejrzyjcie ludzie wreszcie na oczy.

pan śrubka

jestem mechanikiem samochodowym i sprzedawcą samochodów - w obu profesjach po pięć lat. a skoro firma Król & Knapik zajmuje się częściami samochodowymi to myślę że powinni chcieć takiego pracownika jak ja, mam rację? ogólnie to wiecie czy mają teraz w tej firmie jakiekolwiek zapotrzebowanie na nowych pracowników? wiecie, nie chcę się na siłę wpraszać

yngamena

co miesiąc to samo...(usunięte przez administratora) dla chcących tu przyjść - wszystko miejcie na papierze, żadnych obiecanych na "gebę" na papierze i koniec! (usunięte przez administratora)

byly

Ktoś powinien powiedzieć prezesowi firmy żeby zmienić kierownictwo z rodziny, na sprzedazy / atmosfera nie za dobra na dzisiaj powoli odchodza chlopaki nie chca juz czekac i chyba nie wierza w prace tutaj niestety upadek firmy ze znaczkiem vw raczej na dzisiaj zly pomysl przychodzic tu do pracy

pracujący pracownik

Będac pracownikiem K&K powiem wam tak: nie jest źle ale....firma na wyżynach już była i rzeczywiście Autorud niedługo zaora Knapika bo to kwestia czasu szkoda że szefowie trzymają wersję że jest spoko bo rada dilerów już dawno powiedziała nie tej jakości więc reasumując....praca na chwilę i narazie może być ale sukcesu i awansu to się nie spodziewaj bo jak to ktoś wyżej pisał o "złotym jajku" to jest grupa niereformowalnych osób ale jak to jw. pisano rodzina rodzina i jeszcze raz rodzina :) w Autorudzie podobno też nie wesoło ale tam przynajmniej jesteś w nowych technologiach a tu nikt nie chce inwestować w nowe systemy itp.

to już było

kasa za nadgodziny dla wszystkich a SUMIENIE I CIEKAWY to prowokacja... zresztą kiepska jak i prowokujacy

trutu

Co wg ciebie znaczy niezłą kaskę... jaka jest srednia tej niby kaski troche jak w polsce jedni biorą po 5000 + nadgodziny (zresztą niezasłużenie!) a drudzy po 1500.... ale srednia to ponad 3000 hi hi czy wiemy o kogo chodzi

odpowiedź

troche tu piszą o autorud, bo sporo osób (usunięte przez administratora)odeszło(usunięte przez administratora)

ciekawy

A jak się pracuje i zarabia w Autorud ??? Chyba lepiej bo obiekt nowy i ceny usług wyższe!!! A klientów nabiera się na wysokie rabaty 30%. Śmiechu warte!!!

BYŁY PRACOWNIK BARDZO ZDETERMONOWANY

A GDZIE OBIECANKI O ROZBUDOWIE OBIEKTU, KIEDY BĘDĄ SPEŁNIONE. KIEDY ODCHODZIŁEM, NIKT NAWET ZE MNĄ NIE ROZMAWIAŁ DLACZEGO. NAJLEPSZE HASŁO TO \\\"POLEPSZYŁA SIĘ ATMOSFERA\\\". JAKBY ODSZEDŁ KIEROWNIK, TO PEWNIE BY SIĘ POLEPSZYŁA. ALE JEŚLI SZEFOSTWO JEST W NIEGO ZAPATRZONE JAK W \\\"ZŁOTE JAJKO\\\" TO CO MOZNA PORADZIĆ. DODATKOWO: MOZE ZACZNIECIE WRESZCIE MYĆ SAMOCHODY BO TO WSTYD, ŻEBY WYDAĆ KLIETOWI NIE UMYTY SAMOCHÓD, KTOŚ ZOSTAWIA Q7 I 2000 ZŁ, A DOSTAJE BRUDNĄ FURĘ. ZASTANÓWCIE SIĘ CO ROBICIE I DOKĄD DAŻYCIE POZDRAWIAM

sumienie

Ja tam nie nażekam. Jeśli są zlecenia to można nieśle zarobić. Gdy odeszli "niezastapieni fachowcy" do Autorud atmosfera bardzo się oczyściła i poprawła. Teraz panuje miła atmosfera do pracy, a dawniej to jak potżebowałeś pomocy to słyszałeś, "nie wiem" " nie mam czasu", jak ktoś zostałby chwilę dłurzej, lub przyszedł wczesniej to usłyszałby "sper..alaj bo następnym razem dostaniesz wpier...". Dobże że odeszli zapominajac, że tu sie wszystkiegoi nauczyli, a teraz robią wszystko aby "zaorać" Króla-knapika bo to ich jedyna nadzieja na dobre zarobki.

"franc..."
@sumienie 06.04.2012 18:17

(usunięte przez administratora), i wszyscy wiedzą kto to napisał, hi hi

leń

Chciało by się nic nie robić i zarabiać niezłą kaskę?

mm

jaka kasa na umowie? chodzi mi o zasadniczą bo słyszałem ze kiepska jest zasadnicza... wiadomo premie ale jaka zasadnicza pensja

lady punk

wszystko zalezy od zarzadzania, jezeli kierownictwo jest odpowiednie to firma sie rozwija jak kierownicy sa tacy jacy sa to efekt mamy w postaci jakiej widzimy czy polecam tu prace / na jakis czas tak, ale mozliwe ze bardzo krotki czas

ciekawy
@lady punk 22.03.2012 17:03

o co chodzi z tym kierownikiem z rodziny? nie nadaje sie czy jest za słaby czy jeszcze cos innego jak taki słaby to dlaczego szefostwo go trzyma?

BYKU

KIEPSKI KIEROWNIK, BRAK POMYSŁU NA ZARZĄDZANIE, A UŚMIECH NA TWARZY TLE BY ZMIENIŁ

WSZYSTKO SIĘ POGORSZYŁO W TEJ FIRMIE. DAWNIEJ BYŁO OK ALE TERAZ CZAS NA NAS... NIE SPECJALNIE POLECAM, KTOŚ POWIE ZNAM GORSZE FIRMY JA NATO ŻE SĄ LEPSZE!

KONIEC Z POSZANOWANIEM PRACOWNIKÓW W TEJ FIRMIE. ZŁEGO SŁOWA NIE MOZNA POWIEDZIEĆ O DYREKTORZE ALE "KIEROWNIK"( usunięte przez administratora ) NIE UŻYJE NIECENZURALNYCH SŁÓW BO SZKODA NA TAKIEGIO ...

\"francuz\"

róznie słyszałem ale czy premie są wyplacane? sporo osób sie ostatnio zwolniło jak byłoby tak rewelacyjnie to sami nie odchodzą PRAWDA?

Firma w porządku. Szefostwo ok. Kierownicy no... mogło by być lepiej, zwłaszcza jeden Generalnie polecam tam pracę.

Zostaw opinię o Król & Knapik - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Król & Knapik