Auto M. Brudniewicz

Wejherowo

Opinie o Auto M. Brudniewicz

Kuchcik

Uważajcie na ta gruba dziwke z wulkanizacji oszust zlodziej z tysiąc lecia okrad wszystkich jebany cwel niby cos wymienia a okazuje sie ze nic nie wymienil ten gruby pan z czerwonymi polikami

buli

Wiec dobrze wam radze nie oddawajcie tam nic do napraw i nie zatrudniajcie się tam jako pracownicy lub praktykanci ponieważ z ta firma najlepiej nie mieć nic do czynienia.

buli

Brak pracy lub nieumiejętność wykonywania napraw powoduje nękanie ludzi niewinnych i zastraszanie policja po do daniu wypowiedzi

prawda boli co :)

Zuzanna

Przypominam, że komentarze muszą spełniać wymogi Regulaminu forum. Nie mogą dotyczyć konkretnych osób, ani zawierać pomówień. Chętnie za to zapoznamy się z Waszymi opiniami dotyczącymi firmy jako pracodawcy.

Buli

Po półtorej roku w tym warsztacie stwierdzam ze pracuja tam osoby ktore maja nierowno pod sufitem. Przykladowo taki majster o ksywie ksiadz ktory chwali sie tym ile marychy juz przepalil albo ilu ludzi pobil i zastraszyl praktykaci robia za niego wszystko bo sie go boja i sa bici trzonkiem od miotly

Miś

Nie polecam, wykorzystują praktykantów na maxa, katują auta klientów, Tomuś uważa się za kierownika jak i Kamil, na wymianę okresowa nie wymieniają filtrów ani oleju a kasuja, wiedza praktykantów jest bezużyteczna w 3 klasie wogule nie uczą tylko sprzątają itp. Najchętniej niech zamknął tą firmę bo z takimi nieuczciwymi pracownikami nie da się pracować. Ich nastawienie do pracy jest takie co zrobić by dużo zarobić wykorzystać praktykantów i zgarynac za nich kasę...

Mlody

Mialem tam kiedys praktyki ogulnie nie polecam tej firmy mechanicy robia wszystko aby dac mlodemu jakies kary w postaci zostania dluzej w pracy albo przychodzic za darmo w soboty. Ciagłe wrzaski i obchodzenie sie z praktykantem jak ze [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] bez wartosci. Wulkanizator tej jakze pieknej firmy grozil jednemu z mlodemu ze mu nakopie tak ze go wlasna matka nie pozna. Auta klientow sa katowane jest to na porzadku dziennym jak picie alkoholu po pracy. Naprawy to prowizorki a wymiany oleju nie zawsze w pelnym zakresie. Gdy jakies auto uszkodza to robia tak aby to ukryc. Jezdzenie do lisewskiego dworu pana Brudniewicza zebyb troche posprzatac albo kladzenie posadzki w jego domu. Mozna tesz sprzatac pensjonat skiper jego zony na debkach.

Mechanix

Kasa jest na czas, zawsze w terminie a to chyba najważniejsze. Szef w porządku, atmosfera nie jest zła.

fr

Stawki godzinowe mają rzeczywiście dobre @Szoł, bo zobacz, że każdemu odpowiadają warunki finansowe jak i atmosfera opiera się na niezłych relacjach. Wypłata jest terminowa? Dzięki

Stefan

Nie mam z nimi złych wspomnień. Pracowałem tam około roku. Wszystko ok, pieniądze zawsze na czas.

Fobry

Możesz bardziej sprecyzować , kto robi tą dobrą robote???? jaki ( mechanik ) bo z tego co wiem widziałem na własne oczy to ludie którzy tam pracują bardzo słabi z łapanki.I to się tak własnie ma , to bardzo ciężko zmienić . A tak po za tym Wielki- to chyba Grubas który tam pracuje i jest opisany na wszystkich opiniach- forach ( brak kultury , totalny cham itd .)

wulkan

Po tygodniu pracy w tym warsztacie mogę w 100% poprzeć obecne opinie, ten warsztat obsługują głównie uczniowie więc na kilkunastu uczniów jest paru mechaników można powiedzieć doświadczonych aczkolwiek słysząc starszego mechanika mówiącego do ucznia przykręcającego głowicę "M: doje....eś?? U: Tak! M: To jeszcze dop...ol!" klucz dynamometryczny został tylko w katalogu. Na moje pytanie gdzie dynamometr?? uczeń odpowiedział że tak tu robią. Narzędzia słabe, niekompletne jakaś ogólna zbieranina a odpowiadasz jak za złoto. Nie polecam tego warsztatu nikomu co ceni swój samochód.

xxx

Nie polecam!!! pracowałem i gdyby nie pracownicy z biura to bym dalej pewnie pracował.Kaczor chodzi i szuka okazji by obciać cos komuś z marnej penji!!!Grubas to dwólicowiec gdy ma interes jest miły. a tak to tylko grzegorzowi i kaczorowi wchodzi w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zapomnij o wolnym jedynie zostan w czynie spolecznym albo doplać by zostac dluzej bo trzeba zrobic i koniec.inspekcja pracy powinna wkroczyc jeszcze raz może by znów coś pomogło na jakis czas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

DAWID

NIE POLECAM PORAŻKA. NIEPRZYJEMNE WARUNKI PRACY KTORE STWARZAJĄ SAMI PRACOWNICY A ZWŁASZCZA GRUBAS KTÓRY UWAŻA SIE ZA KIEROWNIKA I WIE WSZYSTKO CO MOŻNA WIEDZIEĆ. DO BANI PRACA W TEJ FIRMIE JAK I NAPRAWY ZASTANÓW SIE DWA RAZU ZANIM WDEPNIESZ W TO GÓWNO

IQ

Jeżeli szukasz pracy to gorąco odradzam. pracownicy firmy pana M. Brudniewicz będą robic wszystko żeby było nieprzyjemnie trzeba uważać na tych co są bez szkoły czyli tylko po przyuczeniu do zawodu a jest tam ich większość(boją się najwyrazniej ze stracą prace bo są bez jakiej kolwiek szkoły,do szkolen to też skutecznie ich unikają). BRUD CHAOS ALKOHOL NA PORZĄDKU DZIENNY. WSZEDZIE DOBRZE TYLKO NIE W TEJ FIRMIE . Pan Brudniewicz to uczciwa osoba napewno wypłacalny pod każdym względem i to tylko jedna pozytywna informacja.

oszukanyklient

poziom jakości wykonywanych napraw jest tragiczny w tym warsztacie, co za tym idzie można się domyśleć jakiego rodzaju "fachowcy" w nim pracują, nie polecam ani aplikowania do pracy ani korzystania z usług (usunięte przez administratora)

GAWOR
@oszukanyklient 22.12.2014 12:02

PODZIELAM TĄ INFORMACJE ZGADZAM SIĘ PRACOWAŁEM TAM TYDZIEŃ I TO MA SIĘ AK JAK JEST NAPISANE

Zostaw opinię o Auto M. Brudniewicz - Wejherowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Auto M. Brudniewicz