Opinie o Dekret Biuro Rachunkowe Włodzimierz Sobczak w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Dekret Biuro Rachunkowe Włodzimierz Sobczak. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Dekret Biuro Rachunkowe Włodzimierz Sobczak na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dekret Biuro Rachunkowe Włodzimierz Sobczak w Gdynia

Marek Nowy wpis

Jakie są stawki w tym biurze rachunkowym ? Bo słyszałem ze wysokie ?

JS Nowy wpis

Nie odbierają telefonów

Gabriela Nowy wpis

Ktoś jeszcze wie jak wygląda współpraca z Dekret? @Pracownik, napisz proszę jaka panuje atmosfera wśród pracowników? Czy aktualnie są prowadzone rekrutacje?

pracownik klienta biura rachun Nowy wpis

RW Dekret Biuro Rachunkowe w Gdyni naliczyło mi niewłaściwą ilość dni urlopowych, bo zrobiło to bez dokumentacji (bez świadectw pracy). Czy to standard profesjonalnego biura rachunkowego? Komentarz niepotrzebny.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Dekret Biuro Rachunkowe Włodzimierz Sobczak? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Specjalista ds. Rachunkowości (praca zdalna)
Speedxceo Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
cennik

legolas, dekret wybija się wsród konkurencji, bo to nie tylko branża finansowa. Oferują pełen zakres usług księgowych, krajowych wewnątrzwspólnotowych oraz poza unijnych. Odczyty tarczek tachografów oraz kart magnetycznych.

XXX

ŁUKASZ - 2010-11-28 11:02:22 Cześć, chcę polecić wszystkim przedsiębiorstwo Dekret Biuro Rachunkowe (usunięte przez administratora). Praca w tejże firmie jest nawet przyjazna, interesujący pracownicy bywają a również kierownicy. Jestem pracownikiem tej firmy od wielu lat i nie zmieniłbym jej wcale. Dla ludzi którzy zastanawiają się nad robotą w Dekret Biuro Rachunkowe (usunięte przez administratora)k chciałbym napisać że warto spróbować, nie jest łatwo się tutaj dostać ale warunki bywają fantastyczne! Polecam.A kim Ty jesteś? Bo od wielu lat nie ma nikogo o takim imieniu. I nie było również takiego analfabety. Poza tym niestety prawdą są raczej te kolejne opinie. Bardzo niskie wynagrodzenie przy bardzo dużym nakładzie pracy (bardzo, bardzo dużym). Standardem jest praca w soboty (odpłatna ale też obowiązkowa) oraz niedziele. Nadgodziny również, jeżeli nie zostajesz - jest kręcenie nosem i powody to uprzykrzania życia. Jednak zawsze można zmienić pracę, co też uczyniłam. I zde

Dajcie sobie spokój z ta firmą. Nie ma sensu pracować w takim środowisku i za takie pieniądze. Jakim ? .... Nie chce się nawet pisać. Popatrzcie ile jest ogłoszeń o pracę w przeciągu ostatniego roku.

anonim - 2011-03-15 06:41:04 To ciekawe czemu jest taka rotacja?, każdy się trzęsie przed szefami. Potwierdzam, wystarczy zobaczyć że się cały czas ogłaszają.

To ciekawe czemu jest taka rotacja?, każdy się trzęsie przed szefami.

Zostaw merytoryczną opinię o Dekret Biuro Rachunkowe Włodzimierz Sobczak - Gdynia

Dekret Biuro Rachunkowe Włodzimierz Sobczak