Dekret Biuro Rachunkowe Włodzimierz Sobczak

Gdynia

Opinie o Dekret Biuro Rachunkowe Włodzimierz Sobczak

cennik

legolas, dekret wybija się wsród konkurencji, bo to nie tylko branża finansowa. Oferują pełen zakres usług księgowych, krajowych wewnątrzwspólnotowych oraz poza unijnych. Odczyty tarczek tachografów oraz kart magnetycznych.

XXX

ŁUKASZ - 2010-11-28 11:02:22 Cześć, chcę polecić wszystkim przedsiębiorstwo Dekret Biuro Rachunkowe (usunięte przez administratora). Praca w tejże firmie jest nawet przyjazna, interesujący pracownicy bywają a również kierownicy. Jestem pracownikiem tej firmy od wielu lat i nie zmieniłbym jej wcale. Dla ludzi którzy zastanawiają się nad robotą w Dekret Biuro Rachunkowe (usunięte przez administratora)k chciałbym napisać że warto spróbować, nie jest łatwo się tutaj dostać ale warunki bywają fantastyczne! Polecam.A kim Ty jesteś? Bo od wielu lat nie ma nikogo o takim imieniu. I nie było również takiego analfabety. Poza tym niestety prawdą są raczej te kolejne opinie. Bardzo niskie wynagrodzenie przy bardzo dużym nakładzie pracy (bardzo, bardzo dużym). Standardem jest praca w soboty (odpłatna ale też obowiązkowa) oraz niedziele. Nadgodziny również, jeżeli nie zostajesz - jest kręcenie nosem i powody to uprzykrzania życia. Jednak zawsze można zmienić pracę, co też uczyniłam. I zde

Dajcie sobie spokój z ta firmą. Nie ma sensu pracować w takim środowisku i za takie pieniądze. Jakim ? .... Nie chce się nawet pisać. Popatrzcie ile jest ogłoszeń o pracę w przeciągu ostatniego roku.

anonim - 2011-03-15 06:41:04 To ciekawe czemu jest taka rotacja?, każdy się trzęsie przed szefami. Potwierdzam, wystarczy zobaczyć że się cały czas ogłaszają.

To ciekawe czemu jest taka rotacja?, każdy się trzęsie przed szefami.

Zostaw opinię o Dekret Biuro Rachunkowe Włodzimierz Sobczak - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dekret Biuro Rachunkowe Włodzimierz Sobczak