AGP METRO POLSKA

Opinie o AGP METRO POLSKA

wamrozik

pracowałem w agp od 2012 do 2014 roku byłem zadowolony z tej pracy niewiem jak jest teraz czy się cos pozmienialo bo roznie pisza

jan

Jak praca jako kierowca w AGP? Jakieś opinie? W jakich godzinach praca? Jakie obowiązki?

Misiek

Dziś dostałem telefon z działu rekrutacji, zaproponowali mi 3500-3800 netto na okres próbny a po okresie próbnym ok. 4200 zł netto. Czy to dobra stawka dla osoby, która zaczyna swoją przygodę przy drążeniu tuneli ? Dodam iż znam w stopniu komunikatywnym język angielski i przepracowałem 2 lata w branży budowlano/remontowej. Pozdrawiam.

Franek
@Misiek 18.05.2017, 19:52

Daj sobie spokój zależy gdzie mieszkasz jak blisko warszawy to jeszcze o.k. Zarobisz 4100 musisz się wyzywic to wcale nie jest dużo.Brak kuchni nie ma gdzie zrobić jedzenia a przy zarobkach to raczej nie pojesz na miescie chyba ze przejesz wszystkie pieniądze.

Aaaaa
@Misiek 18.05.2017, 19:52

Juz ci powiem ze dostaniesz 3500zl czyli najnizej beda pomiattac toba bo ci polscy kierownicy sa od podpisywania dokumentow a nie od rzadzenia.Na podwyzke nie licz duzo obiecuja tylko podczas rozmowy a potem podwyzki nie zobaczysz jak cos zatrudnia kogos innego robilem u nich prawie 4 lata i podwyzki nie widzialem z reszta nie tylko ja a makaroniarze sie bawili z turasami za polska kase.

ja

jakich zarobków można się spodziewać jako pracownik robót tunelowych TBM 2 linia metra

HSE

Specjalista ds BHP z doświadczeniem i odpowiednimi kwitami zaczyna się od 7k netto + benefity.

geodeta

jak wygląda tam praca geodety?

Świeżak po studiach

Czy jest tu ktoś kto pomógłby koledze po studiach górniczych (specjalizacja budownictwo podziemne) ? chociaż w taki sposób by ktoś przejrzał moja kandydaturę zanim wyląduje w koszu... Albo jakiś kontakt do rekrutera a nie ogólny mail ;)

BHP

Ile zarabia tam Specjalista BHP?

tesu
użytkownik zarejestrowany

No wiesz @silwuple jak ja patrzyłem na ofertę recepcjonisty w Warszawie to nie było nic powiedziane o okresie próbnym. Jest za to, że dają umowę o pracę oraz narzędzia niezbędne do wykonywania pracy czy możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku.

fan_ELEKTRO

porażka- nie kompetenta firma. układy lepsze niż KGB robiło. Jak można na takiej inwestycji na czarno ludzi brać i nie kontrolować tego.... ciezko dwa papiery przy przepustce sprawdzić?

były pracownik AGP

pracowałem prawie dwa lata przy drązeniu tuneli maszynąTBM. Bardzo mile wspomiam ten czas. Pobory zawsze na czas. Dodatkowo inne bonusy socjalne.Atmosfera w pracy bardzo dobra Kontakty z kadrą kierowniczą dobre.Bardzo żałuje że to trwało tak krótko.

Pracownik AGP

Powiem tak, praca ciężka jak każda ale pensja na czas, nadgodziny na czas choć zdarzały się parodniowe opóźnienia. Bonusy takie jak karta Medicover, Multisport a dodatkowo Karty Sodexo w każde święta!!! i premia na koniec roku. Jak dla mnie firma wypłacalna. Szkoda że już tam nie pracuje a prawie 4 lata zleciało. Tylko niestety zagraniczne firmy poleciało ostro na budowach. Ci co pracowali wiedzą o co chodzi

Pracująca w AGP

moi drodzy,,,, to chyba jakaś pomyłka.... pracuję w tej firmie (w biurze budowy)od 2 lat i jestem bardzo zadowolona. Pakiet socjalny jest bardzo bogaty, w żadnej firmie dotąd nie otrzymałam tak dobrych bonusów! i to na każde święta! Poza tym nadgodziny są wypłacane w terminie, pensja co miesiąc trafia na konto w terminie. Praca ciężka owszem, ale ludzie to w końcu jest budowa, a nie praca przy biureczku! Na stacji, na której pracuję kierownikiem jest świetny człowiek! Nigdy w swojej karierze zawodowej (ponad 10 letniej) nie spotkałam tak kompetentnego człowieka! Inżynierowie, który tu pracują również są specjalistami w swych dziedzinach. Nie wiem kto pisze te złe opinie, bo jeśli chodzi o mnie to żałuję iż jest to tylko projekt czasowy i praca zaraz się skończy, bo lepszego pracodawcy to ze świecą szukać!!!

tygrys

Co sie dziwic jak jedynym kryterium przyjęcia do pracy w AGP Metro.... na tak poważnej POLSKIEJ budowie była znajomośc języka Angielskiego zeby sie z "koordynatorem" tureckim czy włoskim który nie ma pojęcia o niczym dogadac.

kolo70

no ciekawe bo się tam zatrudniłem, zobaczymy czy to mina

Oszukany

ponadto zatrudniają włoskie firmy, których pracownicy są niedouczeni a ponadto okradają tych , którzy im świadczą prywatne usługi. Taką firmą jest ICOTECNE. Strzeszcie się. Od firmy, tj. AGP, nie można uzyskać danych aby ich poddostawcę odszukać i rozliczyć.

Pracownik/ Niewolnik

Zgadza się, Rozmowa podczas naboru, obietnice że po 3 m-cach podwyżka, od końca 2010r. żadnej obiecanej 7 razy podwyżki!!! Zwalniają: Obiad( posiłek skazańca) zaproszenie do kierownika i PA. Kadra: młode łby bez znajomości budowy, ale ambicje HOHO.Co wywalczysz na początku to twoje, i szlus. Rotacja, brak poszanowania podwładnych, jak się opierasz kombinują nad "posiłkiem skazańca" Szukam pracy na siłę daleko od nich, ale czy warto" co cie nie zabije to cię wzmocni"

oleole

Pracuje już tam długo i powiem szczerze że wiele jest prawdy w tym co mówi poprzednik, pieniądze są trwonione na głupoty, brak znajomości wiedzy i praktyki kadry kierowniczej, traktowanie pracowników przedmiotowo, narzucanie odpowiedzialności za te same pieniądze, brak podwyżek mimo obietnic, brak organizacji na placu budowy oraz w biurze

jankes

ZDECYDOWANIE NIE POLECAM. BRAK KONSEKWENCJI U PRZEŁOŻONYCH, LOGICZNEGO MYŚLENIA ORAZ[usunięte przez administratora] ZA NIE WIELKIE PIENIĄDZE.. OMIJAĆ WIELKIM ŁUKIEM ZWŁASZCZA DZIAŁ KADR GDZIE PRACOWNIK JEST TRAKTOWANY PRZEDMIOTOWO..

Zostaw opinię o AGP METRO POLSKA - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AGP METRO POLSKA