Opinie o Agp Metro Polska w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Agp Metro Polska. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Agp Metro Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agp Metro Polska w Warszawa

Bobcat Nowy wpis

Najlepiej było gdy budowano odcinek centralny.Za czasów 2 odcinka już trochę gorzej ale dało się wytrzymać. Gdy już stery objol gulermak widać gołym okiem jak budowany jest 3 odcinek. Na budowie Ukraina Uzbekistan Tadżykistan na czarno. Sprzęt budowlany wola o pomstę do nieba strach tym jeździć. Nie wypłacone nadgodziny za 1 kwartał 2021. Nie wiem kto wybuduje ostatni odcinek. Ciężko będą mieli kogoś znalesc bo opinia o firmie rozgłośni ona jest poczta pantoflowa

Tytus Nowy wpis

Najpierw trzeba popracować i pokazać swoje umiejętności i dopiero starać się o podwyżkę,

Co jaki okres czasu w Agp Metro Polska można ubiegać się o podwyżkę?

Ja Nowy wpis

Raz w miesiącu.

safex

było super

Brałeś udział w rekrutacji do Agp Metro Polska. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?

jakich zarobków można się spodziewać jako pracownik robót tunelowych TBM 2 linia metra

blabla
@ja

od 4300 do 5500 na ręke zalezy jakie satnowisko. wiem bo pracowałem na TBM-ie.

Zenek

Jaki jest w ogóle powód, że nikt z pracowników nie korzysta z forum? Może ktoś podzieli się uwagami?

James

Mam pytanie, Jaki wpływ na prace w AGP ma obecna sytuacja z problemami finansowymi Astaldi ? Czy warto tam w ogóle się jeszcze pchać ?

Mirosław
@James

Inne osoby, które wypowiadały się na forum, dobrze pisały o pracodawcy, więc wygląda na to, że obecna kondycja firmy jest stabilna. Jesteś zainteresowany pracą w AGP Metro? Na jakie stanowisko będziesz aplikował? Jeśli mógłbyś podzielić się z użytkownikami forum informacjami na temat aktualnych rekrutacji, osoby zainteresowane pracą będą Ci wdzięczne.

INoX
@James

Podbijam. Doradzi ktoś?

Cezary

Patrząc na forum sądzę,że jest dobrze. Gdyby było inaczej forum by wrzało!!

wamrozik

pracowałem w agp od 2012 do 2014 roku byłem zadowolony z tej pracy niewiem jak jest teraz czy się cos pozmienialo bo roznie pisza

jan

Jak praca jako kierowca w AGP? Jakieś opinie? W jakich godzinach praca? Jakie obowiązki?

Misiek

Dziś dostałem telefon z działu rekrutacji, zaproponowali mi 3500-3800 netto na okres próbny a po okresie próbnym ok. 4200 zł netto. Czy to dobra stawka dla osoby, która zaczyna swoją przygodę przy drążeniu tuneli ? Dodam iż znam w stopniu komunikatywnym język angielski i przepracowałem 2 lata w branży budowlano/remontowej. Pozdrawiam.

Franek
@Misiek

Daj sobie spokój zależy gdzie mieszkasz jak blisko warszawy to jeszcze o.k. Zarobisz 4100 musisz się wyzywic to wcale nie jest dużo.Brak kuchni nie ma gdzie zrobić jedzenia a przy zarobkach to raczej nie pojesz na miescie chyba ze przejesz wszystkie pieniądze.

Aaaaa
@Misiek

Juz ci powiem ze dostaniesz 3500zl czyli najnizej beda pomiattac toba bo ci polscy kierownicy sa od podpisywania dokumentow a nie od rzadzenia.Na podwyzke nie licz duzo obiecuja tylko podczas rozmowy a potem podwyzki nie zobaczysz jak cos zatrudnia kogos innego robilem u nich prawie 4 lata i podwyzki nie widzialem z reszta nie tylko ja a makaroniarze sie bawili z turasami za polska kase.

HSE

Specjalista ds BHP z doświadczeniem i odpowiednimi kwitami zaczyna się od 7k netto + benefity.

geodeta

jak wygląda tam praca geodety?

Świeżak po studiach

Czy jest tu ktoś kto pomógłby koledze po studiach górniczych (specjalizacja budownictwo podziemne) ? chociaż w taki sposób by ktoś przejrzał moja kandydaturę zanim wyląduje w koszu... Albo jakiś kontakt do rekrutera a nie ogólny mail ;)

BHP

Ile zarabia tam Specjalista BHP?

tesu

No wiesz @silwuple jak ja patrzyłem na ofertę recepcjonisty w Warszawie to nie było nic powiedziane o okresie próbnym. Jest za to, że dają umowę o pracę oraz narzędzia niezbędne do wykonywania pracy czy możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku.

fan_ELEKTRO

porażka- nie kompetenta firma. układy lepsze niż KGB robiło. Jak można na takiej inwestycji na czarno ludzi brać i nie kontrolować tego.... ciezko dwa papiery przy przepustce sprawdzić?

były pracownik AGP

pracowałem prawie dwa lata przy drązeniu tuneli maszynąTBM. Bardzo mile wspomiam ten czas. Pobory zawsze na czas. Dodatkowo inne bonusy socjalne.Atmosfera w pracy bardzo dobra Kontakty z kadrą kierowniczą dobre.Bardzo żałuje że to trwało tak krótko.

Pracownik AGP

Powiem tak, praca ciężka jak każda ale pensja na czas, nadgodziny na czas choć zdarzały się parodniowe opóźnienia. Bonusy takie jak karta Medicover, Multisport a dodatkowo Karty Sodexo w każde święta!!! i premia na koniec roku. Jak dla mnie firma wypłacalna. Szkoda że już tam nie pracuje a prawie 4 lata zleciało. Tylko niestety zagraniczne firmy poleciało ostro na budowach. Ci co pracowali wiedzą o co chodzi

Pracująca w AGP

moi drodzy,,,, to chyba jakaś pomyłka.... pracuję w tej firmie (w biurze budowy)od 2 lat i jestem bardzo zadowolona. Pakiet socjalny jest bardzo bogaty, w żadnej firmie dotąd nie otrzymałam tak dobrych bonusów! i to na każde święta! Poza tym nadgodziny są wypłacane w terminie, pensja co miesiąc trafia na konto w terminie. Praca ciężka owszem, ale ludzie to w końcu jest budowa, a nie praca przy biureczku! Na stacji, na której pracuję kierownikiem jest świetny człowiek! Nigdy w swojej karierze zawodowej (ponad 10 letniej) nie spotkałam tak kompetentnego człowieka! Inżynierowie, który tu pracują również są specjalistami w swych dziedzinach. Nie wiem kto pisze te złe opinie, bo jeśli chodzi o mnie to żałuję iż jest to tylko projekt czasowy i praca zaraz się skończy, bo lepszego pracodawcy to ze świecą szukać!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Agp Metro Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w Agp Metro Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Agp Metro Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agp Metro Polska?

Agp Metro Polska
1.9/5 Na podstawie 19 ocen.
  • Jagiellońska 88
    00-992 Warszawa