BetaSoft

Zabrze

Opinie o BetaSoft

użytkownik zarejestrowany

baron

no tak rozwija się już 21 lat... Dłużej niż comarch, a gdzie jest obecnie? W lesie...

Consultant

Mala firma ze slaba organizacja. Do tego atmosfera straszna. O miesiac za dlugo. Aha brak perspektyw. Dowiedzialem siee, ze programista moze byc programista bez zadnej zmiany stanowiska, awansu przez 6 lat. Podobno wmawia mu sie, ze dalej nic niee potrafi, byle tylko nie skakal po podwyzke. Obecnie nie widze wiekszych plusoow prracy. No moze siedziba, bo odd niedawna maja fajne biuro.

Manager

Nie każdemu będą odpowiadać wymagania i warunki. Ci którzy dają coś z siebie, są raczej zadowoleni.

brak słów, lepiej się trzymać z dala od tej firmy.

Zostaw opinię o BetaSoft - Zabrze

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BetaSoft