ZPM DAR-MEAT SP. Z O.O.

Cappeln

Opinie o ZPM DAR-MEAT SP. Z O.O.

strongman

Czy ktoś wie czy ta firma jeszcze działa?

Gościu
@strongman 12.04.2017 11:49
Czy ktoś wie czy ta firma jeszcze działa?

Podobno tylko w Polsce trybują głowy.

awiciiso

niestety @Adek, nie ma żadnych nowych ofert i wiem, że nie jesteś pierwszą zainteresowaną osobą do pracy u nich, bo naprawdę dbają o swoich pracowników i w większości zatrudniani są również na podstawie umowy o pracę, może skontaktuj się z nimi bezpośrednio

legwan41

było jak u Pana Boga za piecem..... ale się skończyło.... teraz trzeba za wszystko płacic i kasa mniejsza, ja bym chętnie wrocil do nich tylko mi wstyd

Gościu

Widzę że same nieudaczniki tu piszą. Jak za darmo jeździli do Polski to było ok za mieszkanie nie od ciągał też ok. Ja nadal u niego pracuje i nie narzekam. Pozdrawiam

malutka

Trzymajcie się jak najdalej od tej firmy. Pracodawca to oszust i kłamca. Nie spłacił jeszcze byłych pracowników więc nie liczcie na to, że wam nowym będzie płacił. Jest styczeń a co niektórzy się proszą o zaległą pensję z połowy ubiegłego roku.

mały

Jak najdalej od TEJ FIRMY wyzyskiwacze na ludzkiej krzywdzie się bogacą. Zalegają z wypłatami. Szef jak się pomyli i odbierze telefon to coraz to ciekawsze ma wymówki, a to że Niemcy mu jeszcze nie wypłacili a to skarbówka mu konto zajęła, musze się z biurem skontaktować dlaczego jeszcze nie zrobili przelewów, albo w tym tygodniu będą przelewy , tylko ich tak naprawdę nie ma. Ta firma to totalna katastrofa to bardzo delikatnie powiedziane. Jest październik a ja nadal czekam na wypłatę za kwiecień.

gucio

Ta firma to totalna katastrofa!!!!!!!!Jeśli ktoś lubi pracować za grosze i miesiącami czekać na kasę to niech się zatrudni! o kasę nie wolno się nawet upominać bo zaraz wielki szef się na takim osobniku wyżywa. U nich dobry pracownik to taki co pracuje po 20 godzin i czeka w nieskończoność, cierpliwie za kasą.W biurze nie udzielą ci żadnych informacji,bo ze wszystkim odsyłają cię do szefa.Szef ciągle opowiada bajki ,że Niemcy mu nie płacą i tak już od kilku lat!!!!Ciągle nie ma kasy !!!! komu to odpowiada? tylko głupiemu. Masakra totalna!!!!

on32

duzo pracy ale dobra kasa

mały
@on32 05.11.2013 23:33
duzo pracy ale dobra kasa

BZDURA dużo pracy kasy BRAK , płaca w ratach, zalegają jeszcze za kwiecień

Zostaw opinię o ZPM DAR-MEAT SP. Z O.O. - Cappeln

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZPM DAR-MEAT SP. Z O.O.