Opinie o Canon Polska w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Canon Polska. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Canon Polska o rekrutacji.

Branże: Działalność w zakresie zarządzania infrastrukturą IT

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Canon Polska w Warszawa

Kamil

Jest ogłoszeni rekrutacyjne dla pracownika recepcji. W benefitach są dni na wolontariat. Ktoś mi wytłumaczy co to oznacza? To dodatkowy czas urlopu odpłatnego żeby wykonywać wolontariat pracowniczy? Pytam bo wcześniej się z czymś takim nie spotkałem.

Blondi
@M

Ale płacą tyle samo co, czy ten wolontariat jest płacony jakoś ekstra? Ile dni w miesiącu można odbyć taki wolontariat pracowniczy?

Nie ma już pracy na magazynie? Wchodzę w ofertę ze stycznia na tego pracownika magazynowego, a tam, że ogłoszenie już nie jest dostepne. A co jaki czas mniej więcej się zdarza rekrutacja do tej firmy? Nadal jestem zainteresowany bo niczego innego nie znalazłem w okolicy póki co i nie wiem, czy prędko się trafi.

Wiki Nowy wpis

Od trzech miesięcy nie wiadomo co z tym benefitem lunchowym? :( jeśli go nie było to możliwe ze do teraz został już wprowadzony? I czy w ogóle zaszły jakieś zmiany? Zastanawiający jest dla mnie ten brak w miarę bieżących opinii, z czego wynika?

Pik Nowy wpis
@Wiki

Nie ma benifitow lunchowych

Turkuć Nowy wpis

Widziałem ostatnio rekrutację na Dolnośląskie. Czy zarobki ok 7k netto podstawy dla doświadczonych inżynierów są realne?

Prymus

Czy w Canon można liczyć na benefit kart lunchowych? W ostatnich miejscach pracy miałem coś takiego i juz w sumie ciężko się rozstać z takim benefitem

Nieprofesjonalna rekrutacja prowadzona przez Pana Pawła Laskowskiego, brak obiecanego kontaktu z proponowanymi terminami kolejnego spotkania.

O to co robię w pracy, prośba o przesłanie CV na maila

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant/ka w Zespole Korporacyjnych Podatków Dochodowych i Międzynarodowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.

M
@Kamil

Tak to oznacza dzień dodatkowy płatny, pracownik może poświęcić ten dzień na wybrane przez siebie działania związane z wolontariatem.

Blondi
@M

pik

brak, tylko na wyższych stanowiskach, ale i tak jeden manager zmienis się na mangera innego np. dzialu

Canon Polska prowadzi aktualnie rekrutację i z tego co wiem, to oferują 6000 i Inżynier Serwisu. Czy oferowane są premie? Na jakich zasadach?

anon

6k brutto? Mało jak na inżyniera serwisu. Z tego co wiem, to inni inżynierowie w tej firmie mają więcej, tym bardziej, że premii kwartalnych już nie ma i dodali je do podstawy.

Doma

Nie polecam. Mieli akcje cashback że oddawali 200 zł za zakupiony sprzęt jeśli tylko się zalogowało i wysłało dane Z opakowania. Zarejestrowałam się i to by było na tyle. Od tamtej pory nic więcej nie mogę zrobić. Non stop jest tylko komunikat prace techniczne... Wiec nie oddadzą pieniędzy. Termin jest do 15.03... 200 zł to dla mnie nie mało pieniędzy. A to jest naciągarstwo. Nie polecam. Chcą tylko wykorzystać naiwnych ludzi. Bardzo się zawiodłam!

To ja
@Doma

A jaki to ma związek z zatrudnieniem w tej firmie?

@Doma

A jak twoja wypowiedź ma się do tematu zatrudnienia w tej firmie?

@Doma

Doma, szukasz pracy w Canon PL poprzez zakup sprzętu, ba poprzez zwrot kasy za zakupiony towar ?? Cos tu chyba nie gra, ten portal nie jest dla Ciebie !

@Doma

A co to ma wspólnego z zatrudnieniem?

pytek
@PM

ten serwis pozwala również na wystawianie opinii firmie w zakresie obsługi. czy czytanie regulaminu jest za trudne dla niezbyty rozgarniętego pracownika firmy Canon dla której pojęcie uczciwośc jest obce

myślenie nie boli spróbuj pola
@PM

są tacy którym nie jest wszystko jedno czy pracują w uczciwej firmie czy w tzw. Canonie. To jaka jest obsługa klienta świadczy o pracodawcy, ale czy miernota to zrozumie?

Magdalena
@myślenie nie boli spróbuj pola

Tzn wg ciebie ta firma nie zalicza się do tej grupy?? A skąd taka ostra opinia? Jeśli można wiedzieć

empatyczny
@Magdalena

dlaczego zwyczajna uczciwa opinia o firmie nie spełniającej standardów uczciwości jest, jak to nazywasz ostra? człowiek wypowiedział nmsię bardzo delikatnie!

Magdalena
@Marek

doprawdy, a standardy uczciwości są tobie obce, czy naprawdę dowodzisz, że jesteś prymitywny?

@Magdalena

Odzywanie się w ten sposób nie świadczy zbyt dobrze o tobie. Chcesz tu aplikować czy jesteś klientka firmy bo nie do końca zrozumiałem. Ja bardziej szukam info o możliwości pracy, a ty?

@Kamil

Proszę podesłać CV praca@canon.pl , prowadzimy klika projektów rekrutacyjnych może znajdzie się coś zgodnego z Pana oczekiwaniami.

Niedawno skończyła się rekrutacja na stanowisko Operator prowadzona przez firmę Canon Polska. Ktoś wie, czy w najbliższym czasie będą ponownie potrzebować pracowników?

MM

Proszę obserwować stronę firmy https://www.canon.pl/careers/ , tam pojawiają się bieżące projekty. Jeśli jest zainteresowanie proszę podesłać cv na adres praca@canon.pl

Czy Canon Polska zatrudnia studentów?

MM

Tak, ale ze względu na rodzaj pracy raczej zaocznie studiujące osoby. Zachęcamy do podesłania CV na adres praca@canon.pl

Beata

Jak oceniacie pracę na stanowisku onsite service technician? Jak na tym stanowisku wyglądają możliwości rozwoju? Po jakich stanowiskach można piąć się ku górze i w jaki sposób? Czy awanse często się zdarzają w Canonie?

jd

nie polecam! po zakupie gdy był brak wysyłki, zadzwoniłem i poinformowano mnie, że to błąd systemu i zwrócą kasę. Mija ponad 2 miesiące i ani kasy ani zamówionego towaru. Czy tak postępuje uczciwa firma czy (usunięte przez administratora) Nigdy więcej tej firmy!

Hanna

Zainteresowało mnie stanowisko Inżyniera Serwisu Urządzeń drukujących w Canonie. Powiedzcie mi w jakich godzinach pracuje się na tym stanowisku, czy będą nadgodziny- jeżeli tak, jak płatne? Chodzi mi o to ogłoszenie: https://www.gowork.pl/oferta-zewnetrzna/inzynier-serwisu-urzadzen-drukujacych,nuzle.pla7aff7c25b0ff5145753fa4260f29092,poznan.

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Canon Polska?

Przyjazny

Wynagrodzenie wpływa zawsze na konto

Jakie trzeba spełniać warunki żeby się dostać ?

przyjazny
@Marek

wszystko zależy od stanowiska, ogłoszenia są na stronie www.canon.pl w zakładce kariera i tam też są oczekiwania na danym stanowisku.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Canon Polska?

old man

podejście ? zależy jaki dział. Jeżeli handlowy to niech to hasło pozwoli nam na chwilę zadumy w ten jesienny czas "spieszmy kochać ludzi tak szybko odchodzą".

Jan
@old man

Przypuszczam, że w dziale handlowym występuje duża rotacja. Jeżeli dobrze zrozumiałem Twoje zdanie, to mógłbyś dodać, dlaczego tak to wygląda? Myślę, że na pewno jest jakiś konkretny powód tego, że pracownicy na tym dziale tak często się zmieniają.

@old man

Ilość odejść **z inicjatywy pracownika** jest śladowa, a z inicjatywy pracodawcy - niewiele większa.

Serwis

Moje sugestie dla Canon Polska: dział serwisu , 3 000 na ręke , bez szans na podwyżkę, nie polecam Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: wynagrodzenie

@Serwis

W swojej wypowiedzi poruszyłeś temat wynagrodzeń za pracę w firmie Canon Polska. Chciałbym dowiedzieć się, czy poza przedstawioną przez Ciebie stawką wynagrodzenia firma oferuje może innego rodzaju świadczenia dodatkowe? Występują premie bądź nagrody, które mogą zwiększyć naszą pensję? Odpowiedz proszę, jak to wygląda w przypadku tego pracodawcy.

CopyPartner
@Serwis

3000 na rękę??? W Warszawie. Ja jako lokalny Dealer w mieście wojewódzkim płacę niemal 2 krotnie więcej, ale u mnie pracownicy są zadowoleni i pracują od lat. Znamy się i lubimy całymi rodzinami

xyz
@CopyPartner

Płacisz 2x więcej ale chrywien chyba

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Canon Polska?

krak

8:00-16:30 pon-czw 8:00-15:00 piątek W zależności od zespołu - możliwość home office.

Hulakula

Byłem na rozmowie w tej firmie trochę są niepoważni ci ludzie z tej firmy

Canon

Ok

Zostaw merytoryczną opinię o Canon Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w Canon Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Canon Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Canon Polska?

Kandydaci do pracy w Canon Polska napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Canon Polska