Leiter Montajes Industriales SL

Barcelona

Opinie o Leiter Montajes Industriales SL

Weronika

Czy Leiter Montajes Industriales SL poszukuje aktualnie pracowników bezpośrednio w ogłaszanych przez siebie rekrutacjach, czy też korzysta z usług agencji pośrednictwa pracy? Nie jest łatwo znaleźć informacje na ten temat - nawet na profilu na Linkedinie nie widać informacji o możliwościach zatrudnienia.

Weronika

@lech, a pracę na jakim stanowisku rozważasz? Kto z Was pracuje w Leiter Montajes Industriales SL? Koniecznie podzielcie się z nami swoimi doświadczeniami z firmą. Za co przede wszystkim cenicie sobie pracę w tym miejscu?

lech

Ciekawi mnie, na jakie stanowiska pojawiają się tutaj najczęściej rekrutacje? Pracuję w konkurencji, jednak wiem, że tutaj coraz lepiej się wszystko kręci. Mam wrażenie, że tu będe miał dużo lepsze perspektywy.

trawa-papaj

Pracowałem w leiter przy budowie Centro Arte ,tzw kierownikiem był facet o ksywce Marynarz do dziś mi nie zapłacili za dwa tygodnie pracy w maju 2005 .Dzwoniłem parę razy do marynarza do biura Barcelona i zawsze twierdzili że kasę otrzymałem na konto ,tylko czyje może marynarza ,Moniki lub Toporka bo na moim koncie pieniądze się nie pojawiły .Omijajcie leiter a nie stracicie.

jadymy tutaj

na wakcje i juz sie zaczynasz interesowac? lasty na prawde jestme pod wrazeniem. ja to teraz dopiero zaczynam ogarnaic osbie prace na wiosne bo nie bede mial niestety nic w pracy. myslicie, ze jakos uda sie tutaj zalapac nowe miejsca pracy czy szukac lepiej dalej? zarobki to mniej wazna sprawa chociaz za niskie nie moga byc

TYGRYS

Firma Leiter Hiszpania padła za długi,ale nadal działa zmieniła tylko nazwę ma biuro w Barcelonie i w Bogocie.Zarząd się nie zmienił jest ten sam. Pracowałem w Kolumbii,warunki są bardzo ciężkie mając na u wadze klimat i wilgotność tęp 33 stopnie prawie przez cały rok,w nocy spada do 26. W Zbiorniku 50 stopni wszystko się leje po całym ciele.

Z.P

Czy jest tu ktoś kto już wyjeżdżał z firmy LEITER COLOMBIA SAS? Proszę o opinię, bo mam wyjazd, a nic na ich temat nie mogę znaleźć.

aga5now
@Z.P 23.04.2014 16:32

gdzie dokładniej w kartagenie wykonują prace i jak jest naprawde z ubezpieczeniem? e-mail: aga5now@wp.pl

waldo

Leiter Montajes Industriales SL przestał istnieć ogłosili upadłość i niewypłacalność pozostawiając ludzi na święta bez wynagrodzeń które zagarneli Teraz ta firma istnieje pod nazwą Semi-Polska i naciąga ludzi wysyłając ich na kontrakt do Mauretanii a o stawke spytajcie mende (usunięte przez administratora)jak ktoś dotrze do biura w Barcelonie

roan
@waldo 03.12.2013 11:56

waldo
@roan 28.03.2014 12:10
byłem na próbkach-wyjazd do kolumbii dla LEITER COLOBIA SAS czy moge twój email lub tel bo mam pare pytań...

podaj swój email to ci odpisze

stempel

ta firma to wielka lipa slyszalem ze podlapali robote w kolumbi i potrzebuja ludzi do pracy bo starzy pracownicy dawno od nich uciekli pieknie obiecuja z zarobkami tylko ze to co obiecuja trzeba podzielic na dwa miesiace a jak sam bedziesz chcial zjechac to sam bilety bedziesz musial za swoje kupic a o premi mozesz zapomniec bo i tak nie wypracujesz jej bo u nich na niczym sie nie wychodzi pozdrawiam tych co zjechali z kolumbi za swoje

Waski

Pracowałem w Lejterze .Same [usunięte przez moderatora]począwszy od buchaja Barcelony po [usunięte przez moderatora] na budowie w afryce [usunięte przez moderatora] mieli lepiej od nas bo załatwiali im [usunięte przez moderatora] [usunięte przez moderatora] nie znał się na budowie to był plus bo mozna było wciskać kit .

dejw

pracowałem w leiterze 5 lat byłem majstrem i uwazam ta firme za najgorsza jaka moze sie człowiekowi trafic ,tacy prowadzacy jak [usunięte przez moderatora] ,goral i inni kablarze i bajko pisarze co nie znaja jezyka buduja sie na ludziach.a o [usunięte przez moderatora] to szkoda słów.

monter

jacek287 - 2011-02-09 17:49:02 ta firma to najgorsza w kturej pracowałem to ludzie kturzy nie mają pojęcia o spawaniu a prubują nażucać akord na stykach kture są świetlone i oszczednosci na drucie i gazie stawka 7.5 to kpiny tak prubują sie szybko dprobić. Odradzam te firmę bo i pracy nie potrafią zapewnićOprócz tego że jesteś [usunięte przez moderatora] to pewnie takim samym spawaczem .Pracowałem w tej firmie kilka lat i nigdy nie miałem problemów , odwrotnie jest w Leiter polska tu były same problemy rudy to całkowicie niekompetentne nie wiadomo co bo na pewno nie kierownik kładzie budowę za budową i tłumaczy sie tym że ludzie nie chcą pracować we Wrocławiu podpisał umowę nie mając pojęcia o montowaniu fasad nie uwzględnił obróbek a to zajmuje więcej czasu niż sam montaż taki sam z niego manager jak architekt nie wiem dlaczego Barcelona go jeszcze nie wywaliła położonych kilka budów w Hiszpanii, Biała Podlaska i chyba Wrocław

jacek287

Zostaw opinię o Leiter Montajes Industriales SL - Barcelona

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Leiter Montajes Industriales SL