Abena Polska Sp. z o.o.

Goleniów

Opinie o Abena Polska Sp. z o.o.

Karolina

Opinie na temat pracodawcy są podzielone. Może w takim razie, ktoś pracujący w firmie mógłby wyrazić swoje zdanie o jej obecnej sytuacji ? Jakie plusy ma firma Abena?

Will

No to nie brzmi jakoś mocno źle taka umowa o pracę

tak jest

dostaje umowę na czas określony 2-3 lata lub własna działalność gospodarcza

bla bla

Aktualne, aktualne niestety

Maciej

Pracowałem a firmie Abena ponad dwa lata i byłem zadowolony. Jak w każdej pracy, są lepsze i gorsze dni, ale wypłaty miałem na czas, nie było ciśnień i na pracodawcę nie mogłem narzekać.

Zlosliwiec

Cześć Lopu. Twoja opinia: http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,960976 Obrażasz i firmę i serwis GoWork swoim brakiem umiejętności.

nick

bez rewelacji

firma tylko dla odważnych-))))

nie

Zostaw opinię o Abena Polska Sp. z o.o. - Goleniów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Abena Polska Sp. z o.o.