Jotka Jarosław Kępczyński

Radom

Opinie o Jotka Jarosław Kępczyński

Aleksandra

Miałem okazję podróżowa z firma JOTKA. Okazuje się, że całkiem przyzwoita firma. podobno niewielka ale autokary mają przyzwoite, obsługa miła. Gdyby nie znajomoś topografi, doswiadczenie kierowców w podróżach wyjazd byłby niewypałem. Pilotka dużo mówiła ale zero orientacji w w terenie! Zawdzięczamy Przewoźnikowi udaną wyprawę po Francji!! POLECAM tę Firmę !!!

dr_pi

Firma solidna, z tradycjami. Jeżdżą bezpiecznie i zawsze docierają na czas. Bardzo dbają tabor, co przekłada się na komfort jazdy.Jeździłam z nimi wielokrotnie, więc wiem, co mówię. Na dodatek cena przystępna. Szczerze polecam :)

Zostaw opinię o Jotka Jarosław Kępczyński - Radom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jotka Jarosław Kępczyński