Stokrotka

Wrocław

Opinie o Stokrotka

Karolina

@Fusia rzeczywiście dbałość o porządek w magazynie oraz powierzone mienie jest wymienione jako jedno z zadań na stanowisku Magazyniera. Jednak nie jest to miejsce do oceniania innych użytkowników wątku. Każdy ma prawo do wyrażenia swojej opinii. Jeśli Twoja jest odmienna, to tym cenniejsze dla osób odwiedzających ten wątek, byś ją tu przedstawiła.

Benek

Piękna dziewczyna wykladala ostatnio towar na Sielskiej. Zjawiskowa uroda. Blondyneczka z cudownym uśmiechem. Pozdrawiam.

Fusia

Skun. Tak narzekasz na prace magazyniera w Stokrotce. Na ciągły bałagan dookoła. Ale czy to do obowiązków magazyniera nie należy dbanie o stanowisko pracy. Praca na magazynie nie kończy się na wyciągnięciu palety . Jesli jestes osoba dobrze zorganizowaną to każdy przełożony to zauważy. A patrząc na twoje wpisy wnioskuje iż daleko Ci do takiej.

fiki34

Obsluga beznadziejna jesli chodzi o kase kolejki kilometrowe zero organizacji i szacunku dla klientów stanie przez 5 minut poczym sie dowiaduje ze kasa nieczynna juz zenada

Karolina

@Skun znalazłam ogłoszenie o pracę do pracy w magazynie. Pracodawca oferuje w nim między innymi pakiet socjalny: bony zakupowe na święta, dofinansowanie do kart sportowych, wyprawek szkolnych, ubezpieczenie na życie. Nie wiem jak więc rozumieć Twoją opinię. Czy ten pakiet nie jest dla Ciebie dostępny? Dotyczy tylko nowo zatrudnionych osób? Ktoś z innych pracowników może się do tego odnieść?

@Karolina 23.08.2017 09:55

Bony zakupowe dostaje się z zasady przed świętami. Raz góra dwa razy do roku. Wyprawka szkolna jest Ci potrzebna tylko wtedy kiedy masz dzieci w wieku szkolnym. Na korzystanie z karty multisport musisz mieć czas albo siły. Gwarantuję Ci, że po pracy na magazynie połączonej z wykładaniem towaru nie będziesz miała ochoty na rekreację. Problem polega na tym, że oni tam płacą 1600 złotych netto z premierą może wyciągniesz 1750 za takie pieniądze nie przeżyjesz miesiąca we Wrocławiu. No chyba, że za mieszkanie płacą Ci rodzice i nie musisz jeść. Na pierwszym lepszym magazynie we Wrocławiu i okolicach (a jest ich w opór ) zarobisz spokojnie 600 złotych więcej. A do tego nie będziesz się zabijać o wszędzie walające się śmieci. Nikomu nie polecam pracy na magazynie w stokrotce. Nie za te pieniądze i nie z tą hołotą, która tam pracuje.

Karolina

@Klient8888jeśli masz jakieś zastrzeżenia, to zawsze możesz przesłać takie informacje bezpośrednio do firmy. Na stronie internetowej firmy znajdziesz specjalny formularz kontaktowy dla klientów. @Skun Mógłbyś powiedzieć coś więcej o obecnych warunkach zatrudnienia? Czy pracownicy mogą liczyć również na dodatkowe benefity? Wspominasz, że obecnie praca odbywa się w ciężkich warunkach. Czy są jakieś szanse na ich poprawę?

@Karolina 27.07.2017 14:03

Na co liczyć? Jedyne benefity to zepsute banany, które z resztą śmieci walają się po magazynie. Raczej szans na poprawę warunków pracy nie ma za dużych. Ale najgorsze jest to co oni proponują jako "wypłatę" 1500 złotych na rękę. Spróbuj się za to utrzymać w takim mieście jak Wrocław.

Skun

Nie polecam nikomu pracy w stokrotkach pieniądze żadne 2100 brutto dla magazyniera to jest śmiech na sali. Cała ekipa, która tam pracuje (ul. Sielska) robi tam chyba za karę. Atmosfera w pracy poniżej jakiegokolwiek poziomu. Na magazynie syf i smród jak w chlewie. Nie wiem jak trzeba być zdesperowanym żeby tam pracować. No chyba, że nie nadają się do niczego innego co jest bardzo prawdopodobne.

Klient8888

Mam prośbę do pana kierownika w stokrotce na ul. Sielskiej we Wrocławiu. Proszę o wyrzucenie pań z mięsnego (blondyna moda i blondyna stara która żuje gumę ciągle)Te panie ( jeśli to tak można nazwać) zachowują się jakby pracowały tam za kare. Ja i moja zona przestaniemy tam chodzić jeśli nadal będzie tam taka obsługa, a klientów na pewno tam nie przybędzie. Z poważaniem były-stały klient

ala

praca jest w porządku, a pracowałam w dwóch różnych punktach i to nie w jednym mieście, praca w takiej sieciówce daje możliwości awansu, jak również to, że pensja wiadomo, że zawsze jest na czas ;) pozdrawiam

miiii

Obsługa beznadziejna, zarobki beznadziejne, pracownicy pyskaci, niekulturalni zawsze słabo zatowarowany sklep pracowałam tam 3miesiace nie Polecam tam pracy ani kupowania w tym sklepie oddajcie lepiej nam Biedronkę przynajmniej lepiej funkcjonowała niż ta Stokrotka śmieszna, beznadziejna!!!!!Nie Polecam Stokrotki Na Kozanowie ani jednej ani drugiej...

dobra opinia

Pracuje w Stokrotce prawie 4lata i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] prawda że tak mało sie zarabia.Praca w Stokrotce jest w porządku tylko ludzie nie doceniają pracy, kierownictwa tylko potrafią narzekać a jak ktoś nic nie robi to nic dziwnego ze tak mało zarabia...Polecam pracę w tej firmie są dobre zarobki, talony na święta, imprezy integracyjne, atmosfera w porządku.

KJH

Płaca zależy jakie stanowisko i stokrotka. Płaca na mięsnym jest większa od zwykłej sklepowej która niby wynosi 1,5 tys. na rękę ale guzik prawda rozmawiałam z babką która pracuje w stokrotce na Kozanowie to po 3 miesiącach 1350 ma na rękę z premią za to że nie brała chorobowego.

gruby

pracowalem w stokrotce, marne zarobki, [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] . tam powinien sanepid wjechac ! obiecuja po 3 miesiacach umowe o prace, co do czego wcale nie przedluzaja tylko dalej nowych zatrudniaja na umowe śmieciową.

anonim - 2011-02-08 16:53:44 Robilem zakupy 6 lut. w stokrotce we wroclawiu i powiem ze to co bylo w ladzie po zgroza kielbast stare , po terminie i totalny balagan kto tam zadzi w tym sklepie ,tak nie moze byc co dziennie robilem zakupy i stracielem zaufanie co do tego sklepu wczoraj robilam zakupy w stokrotce we Wroclawiu na stoisku miesnym po poludniu byla jedna pani a kolejka niesamowita , a pani sprzedawczyni tak sie uwijala ze to nie dopomyslenia i kolejka sie zmniejszala az dziw ze sa takie jeszcze bystre panie jak ta pani ,tylko pozazdroscic takiej obslugi jak ta pani co miala druga zmiane ,we czwartek. Pozdrawiam Jola

Zostaw opinię o Stokrotka - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stokrotka