Silver project

Stalowa Wola

Opinie o Silver project

użytkownik zarejestrowany

Dorota

Silver Project z Koszalina nie ma nic wspólnego z tą ze Stalowej Woli. Inny właściciel, inna branża - jedynie nazwa jest taka sama, ale to są dwie zupełnie inne firmy.

jarek

firma silver project z koszalina to totalna lipa wlasciciela dopadla rzadza pieniadza jego produkty sa nieprzemyslane ale wiadomo jak kucharz moze produkowac czesci do samochodów masakra cambery powyginaly sie jak by byly z papieru poprost lipa po kontakcie z producentem tego szitu stwierdzil ze inni jezdza i jest ok poprosu kpina

Gruby
@jarek 11.11.2013, 00:52

Totalne bzdury opowiadasz :)) Mylisz firmy chłopaczku. Jaki kucharz?? Hahahaha!! Gdzieś coś dzwoni, ale w którym kościele - nie wiadomo... Żal.

aldona

a właśnie że w siedlcach jest takie samo coś wysyła cv(usunięte przez administratora)

JEST TAKA FIRMA W SIEDLCACH:))))

szkoda ze u na w siedlcach czego takiego ni ma ;-)

Zostaw opinię o Silver project - Stalowa Wola

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Silver project