Opinie o SHODAN9 w Gdynia

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy SHODAN9. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w SHODAN9 o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SHODAN9 w Gdynia

asdfg

Jeśli ktoś podejmie kiedykolwiek pracę w tej "Firmie", co oczywiście odradzam ze względu na niewypłacalność właściciela niech najpierw sprawdzi ją w Państwowej Inspekcji Pracy.

Joaśka

są konkretni, to raczej nie jest firma dla amatorów.

Jarosław

Nie polecam tego pracodawcy. Spamuje ten portal pochlebnymi opiniami na temat swojej firmy. Nie wypłaca wynagrodzeń.

podaj swoje nazwisko
@Jarosław

a może negatywne opinie pisze po prostu jeden urażony pracownik,który kradł części z magazynu a złapany na gorącym uczynku zażądał jeszcze wypłaty?

po co ten hejt

pracuję w firmie od dwóch lat i jak czytam te wypociny płaczków-studencików to mi ręce opadają.rynek jest taki,że jak chcesz pracować to musisz coś umieć,w przeciwnym razie noga (usunięte przez administratora) brama.

Aplikowałeś do firmy SHODAN9? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista Ds. Marketingu
Service Jobs Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
Magda

Byłam na rozmowie rekrutacyjnej i zaczynam od poniedziałku. Yuppi !!

Oszukany

Nie polecam tej firmy. Właściciel nie wypłaca wynagrodzeń.

Prawnik
@Oszukany

Proszę podać swoje dane kontaktowe i wycofać się ze swojego kłamstwa.

xD
@Prawnik

Człowieku nie bądź śmieszny.

Barnaba

Polecam,fajne gry robią.

Sekretarka/asystentka zarządu to jedna i ta sama osoba, miło mi ;) Mam nadzieję, że w najbliższym czasie nie będą nikogo szukać na to stanowisko ;)

Szymon

Dobre zlecenia mają.

Dorota

Pracowałam jako grafik i nadal zamierzam z nimi współpracować. Terminy napięte, ale generalnie fajne projekty i chyba w innych firmach produkujących gry również są deadlajny. Duży plus to ich system organizacji produkcji.

gość

To mała firma,więc może studenci mieli zbyt wysokie oczekiwania.Nie jest to korpo,raczej grupa kilku specjalistów-podwykonawców.Generalnie polecam,ale jako dodatkowe zajęcie.

Dominik

Firma spoko,klimat spoko. Ogólnie spoko maroko.

polecam tu niektórym wizytę u psychiatry. dzieciaki-lancerzaki.

hehe

Chcesz Jarosławie wznowić interes ale nikt nie chce na rozmowy kwalifikacyjne przychodzić. Hehehe. Podszywanie się pod pracowników których nie ma to naprawdę zachowanie godne dorosłego człowieka. Odpowiednie instytucje państwowe już cie szukają

Natalia

Firma porządna,nie miałam problemów,o których tutaj pisze ten student.

cokolwiek

widać, że ból dupy u małolatów da się we znaki na długo. ja ze swojej strony mogę powiedzieć, że nie miałem problemów z tą firmą. no, ale też nie jestem studentem.

cokolwiek

Buraki, które wyleciały z firmy? Hahaha. 7 osób w rzekomo 20 osobowej firmie okazało się tak beznadziejnymi pracownikami, że bez żadnych wcześniejszych rozmów i sugestii, bez tłumaczeń itd zostały wyrzucone? Dobre sobie. Jareczek, przeliczyłeś się. Myślałeś, że ludzie będą chcieli kupować Twoje słabe gry? Weź się przez chwilę zastanów. Nawet inne, większe firmy wyśmiały twoje pomysły na gry ale ty dalej cisnąłeś macz trójki. Bądź poważnym człowiekiem i zajmij się czymś co ci lepiej wychodzi jeśli coś takiego istnieje. A i racz się nie podszywać ze swoim kolegom Piotrkiem (jeśli on też w ogóle istnieje)pod rzekomych pracowników bo jak na razie nawet nie masz biura ani stałej siedziby by mieć pracowników.

Kolejny

Projekt zdążyłem skończyć w dzień, w którym pracodawca postanowił zakończyć współpracę z 7 (włącznie ze mną) programistów i grafików (był to czerwiec 2015). Umowa o dzieło wystawiona na śmieszne pieniądze (zależało mi głównie na doświadczeniu; było to moje pierwsze zlecenie jako programista i wcale nie wykonałem złej roboty) jednak pracodawca nie wywiązał się z umowy (tak samo było w przypadku pozostałych pracowników). To brednie, że firma dalej funkcjonuje. No chyba, że mój były pracodawca dalej ma w nosie jakiekolwiek przepisy i nie dokonał zmiany adresu prowadzenia firmy w odpowiednich rejestrach.

anka
@Kolejny

nie ośmieszaj się pajacu

paweł

pracuję w firmie od 1,5 roku. czytam te bzdury i mogę powiedzieć tylko jedno - ludzie nie sugerujcie się opiniami buraków, którzy wylecieli z firmy. nie wiem jak nisko trzeba upaść, żeby mścić się na firmie w internecie, wypisywać jakieś bzdury. kogo to obchodzi, kto kogo ma w znajomych na FB? mnie interesuje czy projekty są ciekawe i czy warunki w firmie są dobre. a jak komuś się nie podoba - to idzie gdzieś indziej.

cokolwiek

A co jest złego w uświadamianiu ludzi, że nie warto w ogóle pracować z takim człowiekiem jak właściciel tej firmy?

Zostaw merytoryczną opinię o SHODAN9 - Gdynia

• Jak się pracuje w SHODAN9?

Zobacz opinie na temat firmy SHODAN9 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SHODAN9?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 10 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

SHODAN9
1.6/5 Na podstawie 237 ocen.
  • ul. Hutnicza 34
    81-061 Gdynia