Opinie o SHODAN9 w Gdynia

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy SHODAN9. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w SHODAN9 o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SHODAN9 w Gdynia

Magda

To moja pierwsza praca w branży gier komputerowych. Firma Shodan9 jest niezwykle znaczącym graczem na rynku gier komputerowych, chociaż nie widać tego na pierwszy rzut oka. Oferują wyjątkowe i ekscytujące doświadczenia rozrywkowe. Ich gry są starannie zaprojektowane, pełne pomysłowości i zachwycającej grafiki, co przyciąga zleceniodawców z całego świata. Shodan9 jest także znany ze swojego profesjonalizmu i zaangażowania w tworzenie wysokiej jakości produktów, co przekłada się na lojalność i zaufanie klientów. Firma stale się rozwija i inwestuje w innowacje, co pozwala im utrzymać się na czele branży gier komputerowych. Dzięki pasji i kreatywności ludzi, kontynuuje podnoszenie poprzeczki, dostarczając graczom niezapomniane przygody w wirtualnym świecie.

tip
@Magda

dzięki za cynk, sam sprawdziłem w creditsach, jest ok w sumie dobrym sposób na przyszłość, aby weryfikować pośredników tylko dlaczego tam jest tyle developerów ze wschodu? mówią po angielsku ? po polsku?

Jacek

Pracując w firmie SHODAN9, z dumą mogę podzielić się swoimi pozytywnymi doświadczeniami. To miejsce, gdzie pasja do gier łączy się z profesjonalizmem, tworząc unikalne projekty, które przekraczają oczekiwania graczy. W SHODAN9 cenimy kreatywność i innowacyjność. Każdy dzień to dla nas nowa szansa na odkrywanie nowych, ekscytujących pomysłów. To podejście sprawia, że nasze gry są nie tylko technicznie imponujące, ale także bogate w oryginalność i emocje. Warto podkreślić, jak mocno zespół SHODAN9 angażuje się w interakcję z fanami. Słuchamy ich opinii, pomysłów i obaw, a następnie wykorzystujemy tę wiedzę do doskonalenia naszych produkcji. To uczucie, gdy widzisz entuzjazm społeczności wokół naszych gier, naprawdę napełnia satysfakcją. Jako pracownik SHODAN9, doceniam również atmosferę pracy. Tutaj każdy czuje się ważny, a różnorodność poglądów i umiejętności wspiera naszą kreatywność. Ścisła współpraca i wsparcie w zespole tworzą inspirujące środowisko, które przekłada się na jakość naszych projektów. Profesjonalizm SHODAN9 wyróżnia nas na tle innych firm. Dbamy o terminy, jakość i zadowolenie klientów. To miejsce, gdzie ludzie naprawdę pasjonują się tworzeniem gier, a ta pasja przekłada się na nasz sukces. SHODAN9 to nie tylko firma, to wspólnota twórców, gotowych zmieniać zasady gry w branży gier komputerowych. Jestem dumny, że mogę być częścią tego zespołu i tworzyć gry, które rzeczywiście przynoszą radość graczom na całym świecie.

Magda Nowy wpis

Magda Nowy wpis

Portfolio firmy można bez problemu znaleźć w sieci, ja zawsze jeszcze w samej grze sprawdzam, czy w creditsach są imiona i nazwiska osób, które reklamują się pracą nad tymi projektami. Znalazłam bez problemu, więc dla mnie jest to potwierdzenie, że firma i Ci konkretnie ludzie faktycznie pracowali nad tymi projektami, a nie przypisali sobie cudzej pracy do portfolio. Te projekty nad którymi oni pracowali to może nie jest jeszcze pierwsza liga, ale to nie są już projekty indie, ale duże gry realizowane w 1-3 lata i wydane przez dużych, międzynarodowych wydawców. Ja szukałam właśnie takiej firmy na dłużej, a nie jakiegoś małego niepewnego projektu, dlatego z pracy jestem zadowolona, bo daje to jakieś poczucie stabilizacji. Nie wiem po co te uszczypliwe uwagi. Dzisiaj naprawdę łatwo można wszystko zweryfikować w necie.

tip Nowy wpis
@Magda

Alex Nowy wpis

Bardzo konkretni ludzie, doświadczeni programiści. Jednak to jest typowy outsourcing dla innych, więc tematy zaawansowane i duże ciśnienie na tempo. Stały zespół developerów to osoby ze wschodu, ale można się dogadać po angielsku (ja być chcieć poprawić Twój commit), chociaż na pomoc koleżeńską to raczej nie licz. Ogólnie spoko, ale na dłuższą metę może być wyczerpujące.

Jacek

Firma spoko, nie ma szału. Robią tylko projektu UE4/5.

Aplikowałeś do firmy SHODAN9? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Keroen

Nie polecam aplikować do firmy, odpowiedź na aplikację była nie miła i nie profesjonalna, sugerując że marnuję czas rekrutera.

@Keroen

Rekruter sprawdzał kilka razy czy w systemie ogłoszeń nie zaszła jakaś pomyłka, ale nie... Jak można z doświadczeniem sprzedawcy w ogólnopolskiej sieci artykułów spożywczych aplikować na stanowisko dyrektorskie w firmie IT i jeszcze potem kilkanaście razy nie przyjmować do wiadomości odpowiedzi odmownej ? No jak widać można.(usunięte przez administratora)

adres

W komentarzach Jarosław pisał, że firma jest w PPNT w Gdyni. Na stronie firmy jest podany adres Hutnicza 34. Jak to jest w końcu? ;)

@adres

Nigdy nie podawałem takiej informacji, jest to kłamstwo. Aktualne dane adresowe zawsze znajdują się w CEIDG.

PanKlapsIfUKnowWhatIMean

Dla wszystkich tutaj którzy mają jeszcze jakieś wątpliwości. 1. Pan (usunięte przez administratora). jest oszustem (tak mam na to dowody). Prowadzi fikcyjną firmę bez siedziby zatrudniającą niedoświadczonych grafików zdalnie. Prosi o progress ty mu wysyłasz on to zabiera i zmienia numer telefonu. Brzmi głupio ? Jednak działa skutecznie. 2. Próby windykacji itp raczej niekoniecznie przyniosą jakieś pozytywne skutki. Jesli chociaż przejdzie Ci przez mysl żeby zrobić chociaż klepsa w photoshopie dla firmy SHODAN9 to zasługujesz na to żeby wpaść pod rozpędzonego konia noszącego łyżwy :) 3. Taki jeden przykład na to że ''właściciel" sam sobie tutaj pisze. Sprawdźcie sobie ostatnie 3 wpisy użytkownika Maja. Researchowała jedno pytanie od 2016-2018 roku. Panie Jarosławie R. Rly ?

Radca prawny
@PanKlapsIfUKnowWhatIMean

Nazywanie kogoś publicznie oszustem, czyli zarzucanie przestępstwa karnego, niesie za sobą konsekwencje prawne....

@Radca prawny

Nie ośmieszaj się. Więcej kropek napisz

@PanKlapsIfUKnowWhatIMean

To, co Pan tutaj nawypisywał jest oczywiście kłamstwem i naruszeniem moich dóbr osobistych, ale takie mamy czasy, że nie wystarczy to, aby usunąć hejt z tego serwisu, pomimo iż stanowi on wyraźne naruszenie prawa. Odnośnie samego komentarza odniosę się po kolei... 1/ (usunięte przez administratora) jest przestępstwem karnym w rozumieniu art 286 kk. Nigdy nie zostałem skazany za (usunięte przez administratora) ani za żadne inne przestępstwo. 2/ Firma SHODAN9 jako jednoosobowa działalność gospodarcza funkcjonuje od wielu lat z przerwami, gdy zmieniała się jej forma prawna. Wszystkie dane wraz z historią można zweryfikować w serwisach typu CEIDG czy Biała Księga Podatkowa. Pana twierdzenia o fikcyjnej firmie są bezpodstawnym kłamstwem i naruszeniem moich dóbr osobistych. 3/ Od ponad 10 lat posiadam ten sam numer telefonu, którego nie zmieniałem. Numer ten również znajduje się w CEIDG. Jest to kolejne kłamstwo z Pana strony. 4/ Nigdy nie zatrudniałem niedoświadczonych grafików. Jest Pan jedyną osobą, z którą mieliśmy tyle problemów zarówno z kontaktem jak i w kwestii konsekwencji nie wykonania pracy określonej w umowie o dzieło. W aktach sprawy toczonej w Sądzie Pracy znajduje się potwierdzenie iż m.in. nie odbierał Pan telefonów ani korespondencji przez ponad półtora roku i w tym samym czasie zmieniał Pan 3 krotnie adres, zawsze wynajmując pokój. Co więcej, jak się później okazało, miał Pan również dwa równolegle prowadzone postępowania o zapłatę kary umownej z tytułu nie wykonania dzieła określonych w umowach o dzieło z innymi podmiotami. Po prostu podpisywał Pan umowy o dzieło z kim się dało, a pracy Pan nie wykonywał licząc na to, że i tak otrzyma wynagrodzenie. W niektórych przypadkach udało się potem wygrać wynagrodzenie w Sądzie Pracy. Natomiast w mojej ocenie, postępowanie takie jest co najmniej nieuczciwe, żeby nie nazwać tego bardziej dosłownie.

Firma krzak, dno i dolina rozpaczy. Na wyplate nie liczcie.

Jesteś pracownikiem czy wyłudzacz kasę na ofertę „profilu moderowanego”?

Iza

Jeszcze się nie zdarzyło, żeby ktoś kasy nie dostał na czas. Natomiast, co miesiąc zgłaszają się kolejni nowi ze słynnego "francuskiego studia" w Gdańsku i zawsze rozmowa rekrutacyjna zaczyna się od tego samego. Więc skoro do nas przychodzą ludzie i porzucają pracę i Oliviera, to znaczy, że coś w tym jest. Think about it!

WŁAŚCICIEL

Nigdy nie był Pan naszym pracownikiem, Panie anonimie. Każdy z naszych pracowników otrzymał wynagrodzenie w terminie. Ten anonimowy hejt to po prostu kłamstwo, którego serwis GoWork usunięcia odmawia.

Steven

Trochę to dziwne ale faktycznie nie ma nigdzie danych firmy z właściwym adresem. Może ktoś podpowie co słychać?

Informatyk
@Steven

Może to prawda, że właściciel to naprawdę (usunięte przez administratora) - tak jak napisał pewien (usunięte przez administratora)przez niego grafik komputerowy. Może jest w rejestrze dłużników czy jakimś innym policyjnym spisie (usunięte przez administratora)

@Steven

Aktualny adres zawsze znajduje się w CEIDG. Nieprawdziwe lub nieaktualne informacje w serwisie GoWork są kwestią administratorów tej strony.

Informatyk

Jak skontaktować się, spotkać z właścicielem firmy? Na Hutniczej już nie ma tej firmy,słyszałem że miała być w centrum Gdyni.

@Informatyk

Dane adresowe znajdują się w CEIDG, można znaleźć bez problemu. Kontakt email: box@shodan9.com

Wykorzystany grafik

Przedsiębiorca żeruje na młodych, niedoświadczonych grafikach. Za swoją ciężką pracę zdalną nigdy nie zobaczyłem ani złotówki, przy czym stresu najadłem się co niemiara. Po 4 latach zmagań w sądzie dowiedziałem się od komornika, że właściciel jest ścigany przez ZUS i skarbówkę, ukrywa się w emiratach i nie można wyegzekwować pieniędzy ponieważ przychody firmy są odprowadzane na zagraniczne konto. Do dziś na AppStore i GooglePlay można znaleźć grę do której robiłem w całości oprawę graficzną - opublikowaną bez mojej zgody czyli z pogwałceniem praw autorskich. Unikać jak ognia!

Emila
@Wykorzystany grafik

Przychody firmy odprowadzane na zagraniczne konto ? :) Chyba za dużo zioła palisz chłopaku. Masz świadomość, że kapitał zakładowy spółki w emiratach to milion USD? :) Podaj link do tej gry, do której niby zrobiłeś całą oprawę graficzną.

Zuzzi
@Emila

Nie kłam

Ok
@Wykorzystany grafik

Oczywiście spośród ponad 120 opinii ta jest pierwsza, żeby pomówiony przedsiębiorca płacił gowork za „moderowanie profilu”. Co za żenada... prokurator już dawno powinien się zająć tymi „opiniami”, za które pomówieni mają płacić...

Odpowiedź
@Ok

Jaki prawnik, czym zająć ? Ty wogóle masz jakieś pojęcie o prawie ? Co ty za bzdury piszesz. Osoba wyraziła swoją opinie na temat współpracy, zapewne ma na to dowody skoro rozprawa sądowa trwała 4 lata. jeżeli ktoś ma iq wyższe niż 50 to zobaczy kto tutaj mówi prawde.

Iza
@Wykorzystany grafik

To oczywiście kłamstwo, szkoda tracić słów.

@Wykorzystany grafik

Jest to oczywiste kłamstwo, którego Gowork usunięcia odmawia. Jakiego stresu Pan się najadł ? Może związanego z tym, że nie wykonał Pan pracy określonej w umowie o dzieło? Ostatecznie Sąd Pracy po niespełna 3 latach postępowania przyznał Panu rację i pomimo mojego odwołania, otrzymał Pan zasądzoną kwotę wraz z odszkodowaniem i odsetkami. Nie zmienia to jednak faktu, że nigdy nie opublikowaliśmy żadnej aplikacji z grafiką, o której Pan mówi, bo po prostu Pan jej nie wykonał. Twierdzenia, że jako właściciel ścigany jestem przez ZUS czy skarbówkę, są kłamstwem. Nie wiem na jakiego komornika Pan się powołuje, ale nie posiadam żadnych zaległości wobec organów skarbowych, ZUS, czy osób trzecich. Istnieje dzisiaj możliwość samodzielnego zweryfikowania takich informacji zarówno poprzez Białą Księgę czy inne publicznie dostępne rejestry. Ponadto, nigdy nie byłem w żadnych emiratach jak również nie posiadam zagranicznych kont firmowych. Nie nie ma Pan możliwości zweryfikowania takich danych i jest to kolejne, oczywiste kłamstwo, którego administrator tej strony odmawia usunięcia.

WŁAŚCICIEL

Firma zarejestrowana w Estonii jest spółką z ograniczoną odpowiedzialnością, osobnym podmiotem prawnym nie podlegającym jurysdykcji polskiej. Nie zmienia to jednak faktu, że umowa cywilna zawarta była z jednoosobową działalnością gospodarczą, a zatem właściciel jako osoba fizyczna odpowiada w pełni swoim majątkiem za zobowiązania. Umowa o dzieło z pracownikiem, który nie wykonał pracy została zawarta w Polsce, na zasadzie prawa polskiego. Pomimo, iż pracownik nie wykonał prac określonych w umowie o dzieło, a nawet w trakcie zeznań przed Sądem Pracy potwierdził iż nie wykonał dzieła, gdyż źle oszacował czas niezbędny do jego realizacji, sąd mimo wszystko nakazał wypłatę wynagrodzenia "mając na uwadze praktykę orzeczniczą i kierując się dobrem postępowania". Po wniosku o odpis wyroku wraz z uzasadnieniem czekaliśmy ponad 2 lata na taki dokument, aby odwołać się do sądu wyższej instancji. Otrzymaliśmy go dopiero, gdy sędzia orzekający był już na emeryturze. Sąd wyższej instancji utrzymał wyrok i w efekcie wypłaciłem wynagrodzenie wraz z odsetkami z tytułu umowy o dzieło. ZUS w tym temacie nie ma w ogóle nic wspólnego, gdyż rozpatrywana była umowa o dzieło.

Stefan

Ale kto? Widzę, że masz negatywne doświadczenia związane z firmą tylko ciekawe czy jako klient czy pracownik. Zamawiałeś coś i spotkałeś się z bardzo niemiłą obsługą czy co się stało?

WŁAŚCICIEL

Szanowna Pani raczyła zadzwonić do mnie o 7 rano oferując fotowoltaikę oraz ubezpieczenia na wypadek pożaru, na co otrzymała stosowny komentarz, jak również informację, że nie zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych i rejestrowanie rozmowy, a także iż żądam usunięcia moich danych osobowych oraz potwierdzenia pisemnego kto jest administratorem danych osobowych oraz na jakiej podstawie prawnej. Po krótkiej rozmowie, gdzie oczywiście okazało się, że moim rozmówcą jest osoba prowadząca jednoosobową działalność gospodarczą z bezprawnym dostępem do baz danych podmiotu, dla którego świadczy usługi szanowna Pani walnęła focha przechodząc na tryb rozmowy rodem spod budki z piwem, na co usłyszała mój komentarz, iż jej poziom intelektualny uniemożliwia nam skuteczną komunikację.

@jonek aż tyle godzin pracujecie ?

Czy jest możliwość w SHODAN9 pracy na część etatu?

Jonek

Tak ! Na 1,5 etatu, na 2 etatu, 2,5 etatu :)))

Szału nie ma, firma jak firma. Nie jest to jeszcze 11bits czy CDP, ale rosną, rosną, może w końcu urosną. Nie ma UOP, tylko UOD albo b2b. Polecam raczej jak komuś to nie przeszkadza, ale lubi dobrze zorganizowane procesy. Większość pracuje zdalnie.

K
@Michał

A ile osób zatrudnia?

Aaaa

Czy można pracować zdalnie ?

@Aaaa

Tak, około połowa firmy standardowo pracuje zdalnie, a teraz w trakcie COVID to chyba większość. Do biura przychodzą tylko Ci w sprawie formalności. Biuro jest otwarte w zasadzie cały czas, ale na miejscu są tylko księgowe.

Wszystko było spoko, ale widzę że niektórzy nie dają za wygraną :) i mają czas na szkalowanie.

Bartek - kontraktor

Wykonywałem zlecenia graficzne dla p. Jarka i nie miałem problemów jak opisywane poniżej, a na pewno nasłuchałem się o panu grafiku który dalej szkaluje firmę. Nie mam w zwyczaju pisać nic o firmie jeżeli jest wszystko ok . Ale może to właśnie jest problem, że osoby zadowolone powinny też pisać komentarze. Z Shodan9 miałem przyjemność pracować pare lat temu i chwale sobie współpracę. Jeżeli wykonujesz pracę jak należy to i problemów tylu nie ma. Oczywiście były spięcia czasami merytoryczne , ale nasz klient nasz pan.

GREG

Miałem przyjemność pracować zdalnie z tą firma. I nie mam nic do zarzucenia. Oczywiście było dużo zmian i poprawek. Ale jak na pracę zdalna to wszystko przebiegało w komunikacji na prawdę profesjonalnie.

Dobra firma i ciekawe projekty.

Zostaw merytoryczną opinię o SHODAN9 - Gdynia

• Jak się pracuje w SHODAN9?

Zobacz opinie na temat firmy SHODAN9 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SHODAN9?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 10 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

SHODAN9
1.6/5 Na podstawie 237 ocen.
  • ul. Hutnicza 34
    81-061 Gdynia