SHODAN9

Gdynia

Opinie o SHODAN9

Maja

Na stronie firmy można znaleźć aktualne oferty pracy. SHODAN9 poszukuje doświadczonych osób na stanowiska: Senior Artist, Senior Project Manager oraz Senior Game Programmer. Dość dokładnie opisane są wymagania oraz zadania za jakie będzie odpowiedzialny nowy pracownik, jednak nie mogę znaleźć wiele informacji na temat tego, co oferuje pracodawca. Czy po przyjęciu do firmy można liczyć na dodatkowe benefity, czy też możliwości rozwoju?

Maja

@aniaa Ty jesteś pracownikiem firmy? Chętnie dowiemy się jakie są Twoje doświadczenia z pracy w SHODAN9.

ania

czytam te bzdury i własnym oczom nie wierzę. jaka gastronomia, jacy praktykanci ?! wtf ? widać, że standardem stało się obsmarowywanie firm, żeby potem sprzedać im "profil kontrolowany". żenada ;(

adam

Branża gastronomiczna jest dość trudna @jagoda, ale na spokojnie można znaleźć zatrudnienie, bo wierzą w ludzi, a doświadczenie u nich zdobyte jest dość istotne poźniej na rynku pracy. Może jednak wiecie czy oprócz podstawy zarobków jest jeszcze szansa na jakieś socjale?

maja

z tego co wiem, nie oferują praktyk. nowa strona www, nowe ogłoszenia. firma dobra, ale widać, że cisną pod wyniki. teraz taka moda, wszyscy chcą na giełdę.

go pracownik work

Solidna firma, produkują coraz więcej gier - polecam !

adres

W komentarzach Jarosław pisał, że firma jest w PPNT w Gdyni. Na stronie firmy jest podany adres Hutnicza 34. Jak to jest w końcu? ;)

Student

Z tego co wiem to w tym roku dali sobie spokój z praktykantami po tych doświadczeniach z poprzednią ekipą.

Ja odpuszczam

Nikogo nie dziwi, że jest tyle zapytań o praktyki i oferty pracy jakiejś nikomu nieznanej, podrzędnej firemki z oceną 2/6, gdzie bardziej popularne firmy nawet nie mają aż tylu opinii i komentarzy? Tymbardziej zapytań o oferty pracy i o możliwość odbycia praktyk? Coś mi tu śmierdzi i faktycznie to wygląda jakby ktoś pisał te zapytania o pracę celowo. O samej firmie wiele znaleźć nie mogę prócz tej strony, historia firmy też jakaś dziwna, raz zamknięcie, raz wznowienie, w ogóle w internecie i na govach wiele nie ma niestety.

Pan Prezydent

Na pewno w firmie jest zatrudniona jedna osoba na stałe - do pisania pozytywnych komentarzy. Gorąco nie polecam współpracy z wątpliwie szanownym panem jarosławem - napisałbym coś więcej ale cenzura tego nie przepuści (zniesławienie, wulgaryzmy i takie tam)

Paweł Wawrzeńczuk

Współpracujemy z SHODAN9 od kilku lat jako podwykonawcy i nigdy nie mieliśmy problemów.

grafik

chyba jak firma istnieje tyle lat, to nie jest źle.

inwestor

szykuje nam się kolejny debiucik na giełdzie :) po sukcesie vivid games i jujubee widać, że shodan9 wziął się porządnie do roboty, trzymamy kciuki !!

jan

zrobiłem dla nich dwa zlecenia, potem miało być większe 3-cie, ale się już nie odezwali.

mirek

nie moge zlego slowa powiedziec. jest ok, tylko chyba troche za duzo nadgodzin.

Ola

Pracuję w firmie od 3 lat i wszystko jest w miarę OK. Oczywiście nie jest tak jak w korporacji i nie ma tylu benefitów, ale ogólnie - jest OK.

Adam

Ta firma nie przypomina firmy. Tym bardziej uczciwej firmy.

prog

firma jako pracodawca szału nie robi, ale gamedev zawsze odstawał od reszty. zależy co kto lubi - jedni wolą korpo i java, a inni kochają gry.

marcin

firma ok. u konkurencji jest większy wyzysk :P

Barnaba

Jeżeli chodzi o zarobki to szału nie ma, ale ogólnie jest ok.

hehehe

Jarosław dalej pisze sobie komentarze xD nikt nie chce pracować w firmie istniejącej tylko na papierze? xD dorośnij

Iza

czekałam z opinią 3 miesiące, które właśnie mijają. dostałam umowę na stałe, więc jestem happy :)

magda

my akurat mamy od nich serwery, szukałam opinii o serwerach i pocztach. na razie od trzech miesięcy wszystko działa dobrze.

Janek

solidna firma, polecam

gini

firma solidna. nie sugerowac się płaczem jednego studencika.

asdfg

Jeśli ktoś podejmie kiedykolwiek pracę w tej "Firmie", co oczywiście odradzam ze względu na niewypłacalność właściciela niech najpierw sprawdzi ją w Państwowej Inspekcji Pracy.

Joaśka

są konkretni, to raczej nie jest firma dla amatorów.

Jarosław

Nie polecam tego pracodawcy. Spamuje ten portal pochlebnymi opiniami na temat swojej firmy. Nie wypłaca wynagrodzeń.

po co ten hejt

pracuję w firmie od dwóch lat i jak czytam te wypociny płaczków-studencików to mi ręce opadają.rynek jest taki,że jak chcesz pracować to musisz coś umieć,w przeciwnym razie noga [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] brama.

Magda

Byłam na rozmowie rekrutacyjnej i zaczynam od poniedziałku. Yuppi !!

Oszukany

Nie polecam tej firmy. Właściciel nie wypłaca wynagrodzeń.

Barnaba

Polecam,fajne gry robią.

Marta

Sekretarka/asystentka zarządu to jedna i ta sama osoba, miło mi ;) Mam nadzieję, że w najbliższym czasie nie będą nikogo szukać na to stanowisko ;)

Szymon

Dobre zlecenia mają.

Dorota

Pracowałam jako grafik i nadal zamierzam z nimi współpracować. Terminy napięte, ale generalnie fajne projekty i chyba w innych firmach produkujących gry również są deadlajny. Duży plus to ich system organizacji produkcji.

gość

To mała firma,więc może studenci mieli zbyt wysokie oczekiwania.Nie jest to korpo,raczej grupa kilku specjalistów-podwykonawców.Generalnie polecam,ale jako dodatkowe zajęcie.

Dominik

Firma spoko,klimat spoko. Ogólnie spoko maroko.

Piotr

polecam tu niektórym wizytę u psychiatry. dzieciaki-lancerzaki.

hehe

Chcesz Jarosławie wznowić interes ale nikt nie chce na rozmowy kwalifikacyjne przychodzić. Hehehe. Podszywanie się pod pracowników których nie ma to naprawdę zachowanie godne dorosłego człowieka. Odpowiednie instytucje państwowe już cie szukają

Natalia

Firma porządna,nie miałam problemów,o których tutaj pisze ten student.

cokolwiek

widać, że ból dupy u małolatów da się we znaki na długo. ja ze swojej strony mogę powiedzieć, że nie miałem problemów z tą firmą. no, ale też nie jestem studentem.

cokolwiek

Buraki, które wyleciały z firmy? Hahaha. 7 osób w rzekomo 20 osobowej firmie okazało się tak beznadziejnymi pracownikami, że bez żadnych wcześniejszych rozmów i sugestii, bez tłumaczeń itd zostały wyrzucone? Dobre sobie. Jareczek, przeliczyłeś się. Myślałeś, że ludzie będą chcieli kupować Twoje słabe gry? Weź się przez chwilę zastanów. Nawet inne, większe firmy wyśmiały twoje pomysły na gry ale ty dalej cisnąłeś macz trójki. Bądź poważnym człowiekiem i zajmij się czymś co ci lepiej wychodzi jeśli coś takiego istnieje. A i racz się nie podszywać ze swoim kolegom Piotrkiem (jeśli on też w ogóle istnieje)pod rzekomych pracowników bo jak na razie nawet nie masz biura ani stałej siedziby by mieć pracowników.

Kolejny

Projekt zdążyłem skończyć w dzień, w którym pracodawca postanowił zakończyć współpracę z 7 (włącznie ze mną) programistów i grafików (był to czerwiec 2015). Umowa o dzieło wystawiona na śmieszne pieniądze (zależało mi głównie na doświadczeniu; było to moje pierwsze zlecenie jako programista i wcale nie wykonałem złej roboty) jednak pracodawca nie wywiązał się z umowy (tak samo było w przypadku pozostałych pracowników). To brednie, że firma dalej funkcjonuje. No chyba, że mój były pracodawca dalej ma w nosie jakiekolwiek przepisy i nie dokonał zmiany adresu prowadzenia firmy w odpowiednich rejestrach.

paweł

pracuję w firmie od 1,5 roku. czytam te bzdury i mogę powiedzieć tylko jedno - ludzie nie sugerujcie się opiniami buraków, którzy wylecieli z firmy. nie wiem jak nisko trzeba upaść, żeby mścić się na firmie w internecie, wypisywać jakieś bzdury. kogo to obchodzi, kto kogo ma w znajomych na FB? mnie interesuje czy projekty są ciekawe i czy warunki w firmie są dobre. a jak komuś się nie podoba - to idzie gdzieś indziej.

cokolwiek

A co jest złego w uświadamianiu ludzi, że nie warto w ogóle pracować z takim człowiekiem jak właściciel tej firmy?

wildhug

Nie rozumiem dlatego ten ziomek co tutaj wylewa żale nie pójdzie po prostu do sądu pracy. Trzeba czytać umowy zamiast wnosić gorzkie żale.

kwiatek

widzę,że niezły syf tu leci.

Ciekawski

Mam pytanie. Jeżeli kontrole w ppnt są normą i tylko przychodzą oglądać dokumenty, okazuje się, że wszystko w porządku, to czemu pracownicy na tym tracą premie a przede wszystkim swoje "firmowe lunche"?

Zostaw opinię o SHODAN9 - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SHODAN9