SHODAN9

Filtruj opinie po kryteriach:

Jacek
Nazwa działu: Dział Graficzny
 Opinia

Dobra firma, chociaż może trochę za mało elastyczna. Pracowałem z nimi zdalnie i chciałem dogadać niektóre projekty, a tutaj wszystko bardzo regulaminowo. Mają swój system pracy i każdy musi się do niego dostosować, a nie każdemu to odpowiada. Po to wybrałem pracę zdalną, żeby nie meldować się jak w korpo. Nie uważam, żeby przy pracy zdalnej potrzebne były codziennie stand-upy jako call zdalny, no ale z drugiej strony, znam realia i rozumiem przyczyny. Ogólnie - jak ktoś lubi "ordung" to będzie zadowolony, jak ktoś liczy na większą elastyczność, to będzie zawiedziony.

Tak2Nie2

zainteresowany
@Jacek 01.04.2019 08:52

Jest możliwość pracy w biurze ? Jakie warunki ?

zainteresowany
Nazwa działu: Produkcja
 Opinia

Ktoś wie na jakie zarobki może liczyć programista ? Dają umowę o pracę czy b2b albo uod ?

Tommy
Nazwa działu: Dział Graficzny
 Opinia

Pracuję zdalnie dla nich od 3 lat. Nie jest źle, aczkolwiek trzeba się przyzwyczaić do lekkich przestojów. Jak ktoś pracuje zdalnie z więcej niż jedną firmą, to jest ok.

Tak2Nie3

Piotrek
 Opinia

Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej i patrząc na to ile osób tam pracuje i jak wyglada studio, to pierwsze wrażenia są raczej pozytywne.

Tak7Nie2

Sii
 Opinia

Solidny partner w biznesie. Terminowość!

Nowy
 Opinia

Wszystko Ok, ale szału nie ma

urząd pracy

Dobra firma!

Nowy
@urząd pracy 01.11.2018 13:30

Kasia
 Opinia

Jak się czyta na tym portalu wypociny konkurencji jako "byłych pracowników" to ręce opadają. Wiarygodność tego portalu i jego "opinii" jest zerowa dla mnie.

urząd pracy
@Kasia 30.10.2018 11:40

ten portal to już dawno obszczymujnia, można tutaj co najwyżej znaleźć wspomnienia tych co wylecieli....

prawnik
 Opinia

Dlaczego z 216 opinii wyświetlanych jest tylko 129? Kończą się pieniążki w gowork i trzeba bardziej agresywnie cisnąć przedsiębiorców?

@prawnik 30.10.2018 11:34

Niestety na samym końcu cierpią zwykli pracownicy w stosunku do których firma się "usztywnia" nauczona doświadczeniem w obcowaniu z gówniarzami....

Opinia

Firma solidna, szkoda tylko, że przez jednego złośliwego gówniarza zrezygnowali z jakiegokolwiek zatrudniania studentów na praktyki czy współpracy z młodymi ludźmi. Teraz na starcie wszyscy dostają lojalki i rygorystyczne umowy o zakazie konkurencji itp.

Wykorzystany grafik
 Opinia

Przedsiębiorca żeruje na młodych, niedoświadczonych grafikach. Za swoją ciężką pracę zdalną nigdy nie zobaczyłem ani złotówki, przy czym stresu najadłem się co niemiara. Po 4 latach zmagań w sądzie dowiedziałem się od komornika, że właściciel jest ścigany przez ZUS i skarbówkę, ukrywa się w emiratach i nie można wyegzekwować pieniędzy ponieważ przychody firmy są odprowadzane na zagraniczne konto. Do dziś na AppStore i GooglePlay można znaleźć grę do której robiłem w całości oprawę graficzną - opublikowaną bez mojej zgody czyli z pogwałceniem praw autorskich. Unikać jak ognia!

Tak7Nie1
Emila
@Wykorzystany grafik 05.09.2018 20:13

Przychody firmy odprowadzane na zagraniczne konto ? :) Chyba za dużo zioła palisz chłopaku. Masz świadomość, że kapitał zakładowy spółki w emiratach to milion USD? :) Podaj link do tej gry, do której niby zrobiłeś całą oprawę graficzną.

Tak6Nie2
Zuzzi
@Emila 05.10.2018 11:54

@Wykorzystany grafik 05.09.2018 20:13

Oczywiście spośród ponad 120 opinii ta jest pierwsza, żeby pomówiony przedsiębiorca płacił gowork za „moderowanie profilu”. Co za żenada... prokurator już dawno powinien się zająć tymi „opiniami”, za które pomówieni mają płacić...

Tak3Nie1
Odpowiedź
@Ok 14.10.2018 11:15

Jaki prawnik, czym zająć ? Ty wogóle masz jakieś pojęcie o prawie ? Co ty za bzdury piszesz. Osoba wyraziła swoją opinie na temat współpracy, zapewne ma na to dowody skoro rozprawa sądowa trwała 4 lata. jeżeli ktoś ma iq wyższe niż 50 to zobaczy kto tutaj mówi prawde.

Jacek
 Opinia

Klimat jeszcze trochę startupowy, ale warunki Ok.

Tak2Nie2
@Jacek 09.10.2018 19:38

Super

Tak1Nie2
Zubek
 Opinia

Byłem grafikiem w tej firmie przez 3 lata i mimo, iż teraz wykonuje dla nich już tylko zlecenia, to polecam jako stabilnego pracodawcę. Mają jasno sprecyzowane oczekiwania, a to często jest kluczowa sprawa. Zarobki dobre, ale nie bardzo dobre :)

Zizzi
@Zubek 08.10.2018 14:06

Miki
 Opinia

Typowy podwykonawca dla firm z USA. Raczej nie jest to miejsce dla ludzi kreatywnych, raczej fabryka niż studio.

Zikki
@Miki 05.10.2018 20:08

Tak3Nie1

Marcin
 Opinia

Wynagrodzenie przeciętne, termin wypłaty OK. Nie miałem problemów.

Zibbi
@Marcin 05.10.2018 11:55

PanKlapsIfUKnowWhatIMean
 Opinia

Dla wszystkich tutaj którzy mają jeszcze jakieś wątpliwości. 1. Pan (usunięte przez administratora). jest oszustem (tak mam na to dowody). Prowadzi fikcyjną firmę bez siedziby zatrudniającą niedoświadczonych grafików zdalnie. Prosi o progress ty mu wysyłasz on to zabiera i zmienia numer telefonu. Brzmi głupio ? Jednak działa skutecznie. 2. Próby windykacji itp raczej niekoniecznie przyniosą jakieś pozytywne skutki. Jesli chociaż przejdzie Ci przez mysl żeby zrobić chociaż klepsa w photoshopie dla firmy SHODAN9 to zasługujesz na to żeby wpaść pod rozpędzonego konia noszącego łyżwy :) 3. Taki jeden przykład na to że ''właściciel" sam sobie tutaj pisze. Sprawdźcie sobie ostatnie 3 wpisy użytkownika Maja. Researchowała jedno pytanie od 2016-2018 roku. Panie Jarosławie R. Rly ?

Tak11Nie1

Radca prawny
@PanKlapsIfUKnowWhatIMean 14.09.2018 13:25

Nazywanie kogoś publicznie oszustem, czyli zarzucanie przestępstwa karnego, niesie za sobą konsekwencje prawne....

Tak6Nie1

anonymous
@Radca prawny 04.10.2018 20:04

Nie ośmieszaj się. Więcej kropek napisz

Tak3Nie
zybi

... ale stabilnie hehehe. Żartuję, jest ok ! Nowe krzesła :) luźna atmosfera

Adi
 Opinia

Pracowałem jako programista. Jak ktoś lubi gry, to będzie zadowolony, ale kariera to raczej korpo a nie tutaj.

Tommy
 Opinia

Wszystko "standardowo". Firma z branży gamedev taka sama jak inne - ani lepsza, ani gorsza. Lepiej poszukać pracy w korpo.

Tak6Nie

Bogumił Z.
 Opinia

Firma solidna, funkcjonuje od lat. Opinie i fantazje sfrustrowanych studentów pokolenia millenialsów należy brać z przymrużeniem oka.

Tak6Nie

Piotr
 Opinia

Na stronie internetowej nie ma adresu w Polsce, ale w innych krajach. Czy oddział w Polsce został zlikwidowany?

Michał
 Opinia

Firma bardzo dobrze się rozwija, prowadzone są już rozmowy o wejściu na NewConnect, a pracownicy dostali (w końcu!) jakieś porządne podwyżki. Dla kogoś kto siedzi w gamedev, polecam. Specyficzna branża, to i warunki takie same jak u konkurencji.

Tak5Nie

Opinia

SHODAN9 jest wydawcą gier z trójmiasta. Obecnie studio prowadzi nabór na kilka stanowisk. Wszelkie szczegóły znajdziecie pod adresem http://www.shodan9.com/ Czy mieliście okazje wziąć udział w rekrutacji tam? A może pracujecie w tym miejscu i chcecie podzielić się z nami swoimi uwagami? Czekamy na Wasze opinie.

Shodan Biznesu
 Opinia

Jaro co Ty, zwariowales? Dalej probujesz (usunięte przez administratora) mlodych na hajs? Osczczedz sobie wstydu i przestan robic z siebie przedsiebiorce.

Tak8Nie

Opinia

Na stronie firmy można znaleźć aktualne oferty pracy. SHODAN9 poszukuje doświadczonych osób na stanowiska: Senior Artist, Senior Project Manager oraz Senior Game Programmer. Dość dokładnie opisane są wymagania oraz zadania za jakie będzie odpowiedzialny nowy pracownik, jednak nie mogę znaleźć wiele informacji na temat tego, co oferuje pracodawca. Czy po przyjęciu do firmy można liczyć na dodatkowe benefity, czy też możliwości rozwoju?

Opinia

@aniaa Ty jesteś pracownikiem firmy? Chętnie dowiemy się jakie są Twoje doświadczenia z pracy w SHODAN9.

ania
 Opinia

czytam te bzdury i własnym oczom nie wierzę. jaka gastronomia, jacy praktykanci ?! wtf ? widać, że standardem stało się obsmarowywanie firm, żeby potem sprzedać im "profil kontrolowany". żenada ;(

maja
 Opinia

z tego co wiem, nie oferują praktyk. nowa strona www, nowe ogłoszenia. firma dobra, ale widać, że cisną pod wyniki. teraz taka moda, wszyscy chcą na giełdę.

go pracownik work
 Opinia

Solidna firma, produkują coraz więcej gier - polecam !

adres
 Opinia

W komentarzach Jarosław pisał, że firma jest w PPNT w Gdyni. Na stronie firmy jest podany adres Hutnicza 34. Jak to jest w końcu? ;)

Zostaw opinię o SHODAN9 - Gdynia