Centrum Kulturalne Ojców Barnabitów

Opinie o Centrum Kulturalne Ojców Barnabitów

GuessWho

Tam już Boga nie ma... Został tylko złoty bożek - MAMONA, w którego wierzy i któremu bezgranicznie służy tzw. dyrekcja. Pracownicy to mięso armatnie, do odstrzału dla mamony.

Może ktoś z nowych pracowników podzieli się informacjami na temat pracy w firmie? Macie jakieś newsy jeśli chodzi o firmę Centrum Kulturalne Ojców Barnabitów , bo od dawna nie pojawiały się nowe opinie? Czekamy na Twój komentarz!

Zostaw opinię o Centrum Kulturalne Ojców Barnabitów - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Kulturalne Ojców Barnabitów