Centrum Kulturalne Ojców Barnabitów

Opinie o Centrum Kulturalne Ojców Barnabitów

Filtruj opinie po kryteriach:

GuessWho
 Opinia

Tam już Boga nie ma... Został tylko złoty bożek - MAMONA, w którego wierzy i któremu bezgranicznie służy tzw. dyrekcja. Pracownicy to mięso armatnie, do odstrzału dla mamony.

Pomocna?
Tak6Nie

neutralnanegatywnapozytywna
 Opinia

Może ktoś z nowych pracowników podzieli się informacjami na temat pracy w firmie? Macie jakieś newsy jeśli chodzi o firmę Centrum Kulturalne Ojców Barnabitów , bo od dawna nie pojawiały się nowe opinie? Czekamy na Twój komentarz!

Pomocna?
TakNie

neutralnanegatywnapozytywna

Zostaw opinię o Centrum Kulturalne Ojców Barnabitów - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Kulturalne Ojców Barnabitów

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.