Kancelaria Podatkowa Kwartet S.C.

Katowice

Opinie o Kancelaria Podatkowa Kwartet S.C.

Łukasz

Ja też nie polecam tego pracodawcy. Wynagrodzenia wypłacają pod stołem bo tak naprawdę oszczędzają na podatkach i na ZUS-ie a nie pomagają pracownikom, którzy mają komorników. Księgowi tak zawaleni pracą, że żyć się nie chce. Masakra

tikitaki

Nie polecam pracodawcy. Duża rotacja pracowników, kadra dzieli się na młodych, którzy zaczepili się na chwilę i dinozaury - pracujące tam wiele lat. Kwota 2200-2500 chyba z kosmosu wzięta, ponieważ jak się zgodzisz na początku na okresie próbnym na mniej to później czekają Cię wycieczki z prośbami o uzyskanie tych 2200 netto... Angielski owszem- pracownik musi dopłacać do tego ze swojej wypłaty :) Obecnie z całej kancelarii jedna osoba uczęszcza na te lekcje. Ilość firm na jednego księgowego około 40-50 czasem i więcej. Jeśli się nie wyrabiasz- to zostajesz po godzinach - BEZPŁATNYCH lub wziąć robotę do domu i pracować zdalnie. Przy jakimkolwiek L4 trzeba ogarniać, która koleżanka cię zastąpi i oczywiście podczas zwolnienia pracować zdalnie Dziecko w szpitalu - propozycja od pracodawcy - pracuj zdalnie :) Pomocą służą asystenci, którzy wklepują faktury często bezmyślnie i później jest więcej sprawdzania niż to wszystko warte. Zarząd często jest w stanie zrobić przed klientem z księgowego przysłowiowego głupa. Duży nacisk i kontrolę kładą na to co się mówi klientowi, żeby przypadkiem nie wysypać się z niedociągnięć ze strony kancelarii. Brak wsparcia merytorycznego ze strony przełożonego. A jeszcze co do Zarządu - słoma z butów wystaje, po godzinach można usłyszeć "slang" właściciela rozmawiającego z kimś przez telefon - zwykła chamówa. Jedyne co na plus to kuchnie ze stołem i krzesłami, można w spokoju zjeść , są lodówki i mikrofale, parking. Podsumowując: kancelaria nie cieszy się dobrą opinią nawet wśród pracowników, pracownik nie jest szanowany, liczy się klient i kasa, która od niego płynie.

Zoltan

Jeżeli chodzi o zarobki to proponują umowę za najniższą krajową plus reszta do ręki. Jak uzasadniają robią to dla dobra pracowników, którzy wola by część ich zarobków była zaniżona (komornicy itp) Jak pamietam to chyba na stanowisku specjalisty ds księgowości lub konsultanta dawali 2200-2500max netto. Argumentacja zwala z nóg.

Leon Zawodowiec
@Zoltan 07.12.2016, 12:39

Zdarza się, że pracownicy czasem z powodu swoich indywidualnych sytuacji proszą o niestandardowe czy elastyczne warunki zatrudnienia i zarząd kancelarii zawsze stara się do tych przychylić i w ramach swoich możliwości im sprostać. Generalną regułą jest jednak zwyczajna umowa o pracę z kwotą brutto a wynagrodzenia raczej zaczynają się od kwot 2200 - 2500 ale najczęściej są znacznie wyższe (nawet wielokrotnie) dla tych, którzy choć średnio lub dobrze radzą sobie na swoich stanowiskach. Prócz tego, można korzystać z wielu szkoleń, nauki angielskiego odbywającej się w Kancelarii, doskonałej przyjaznej atmosfery i innych przyjemności :) Niezadowolone z pracy i warunków są jedynie takie osoby jak "kolega Zoltan", których kompetencje są zdecydowanie zbyt niskie do stanowisk jakie Kancelaria oferuje ale jak już dorosną to drzwi Kancelarii zawsze są otwarte :)

maniek
użytkownik zarejestrowany

z tego co wiem to są jedną z lepiej działających kancelarii podatkowych w Katowicach i nawet często rekrutują kogoś do siebie, nie wiem czy oferta jest jeszcze ważna, bo była w czwrcu dodawana na ksiegowego tylko w charakterze konsultanta, czyli chodzi pewnie o doradctwo, taką dodatkową pomoc poniekąd.

Zostaw opinię o Kancelaria Podatkowa Kwartet S.C. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kancelaria Podatkowa Kwartet S.C.