EEGHOLM POLSKA SP. Z O.O.

Tychy

Opinie o EEGHOLM POLSKA SP. Z O.O.

Dominika
użytkownik zarejestrowany

Rzeczywiście pojedyncze opóźnienia w wypłacie nie muszą świadczyć na niekorzyść firmy @karol. Ważne, żeby były jednorazowe, a nie notoryczne. Na pewno warto byłoby dowiedzieć się jak to wygląda w chwili obecnej. EEGHOLM nadal prowadzi działalność więc na pewno są osoby, które to nadal interesuje.

karol
użytkownik zarejestrowany

oj, nie zawsze tak jest, wiadomo,ze czasem moze sie opoznic ta wyplata ale nie notorycznie, przecież firma nie ma zadnych klopotow finansowych prawda?

Lolita

Szef jest dostępny dla każdego.Jak dla mnie był ok :-)))chociaż teraz mam lepszego bo jestem nim sama dla siebie :-)))Własna firma. Bardziej by się chciało napisać, że pracownicy stwarzali chorą atmosferę.W sumie nie będę wymieniać imion bo tyle lat już minęło, że nie wiadomo czy nadal pracują w tej firmie. Owszem opóźnienia w wypłatach się zdarzały ale biorąc pod uwagę obecne czasy to nie ma co narzekać i cieszyć się, że te pieniądze wpływają. Bo ile jest firm które nie płacą na czas. Ps.Czy nadal szefem jest Maciek???

gość

Cześć. Jak porównujecie tą firmę do KK Wind Solution pod względem zarobków, warunków pracy atmosfery?

train electric gmbh

Dali ogłoszenie na ludku i szukają do pracy, mam blisko i chciałbym popracować, bo to moja branża. Ciekawi mnie czy jest lepiej niż w mojej firmie, która mieści się w Locknitz.

maleńka
@train electric gmbh 11.05.2014, 00:48

Prawda!!! Szef ma węża w kieszeni,a do tego zdarzały się opóźnienia w wypłatach.Pozdrawiam

Krzych

(usunięte przez administratora) Milej lektury i radze uwazac - bedziesz pracowac na nowo wybudowany dom i samochod szefa w bardzo niemilej atmosferze.

50plus

Jakie mam szanse zatrudnienia mając na karku 56 lat.Pracuje jako elektryk mam doświadczenie na budowach,warsztacie,przy utrzymaniu ruchu.Jak płace?

praca

Czy zatrudniają w tej firmie kobiety na produkcji?

IDontCare
@praca 12.11.2013, 22:27
Czy zatrudniają w tej firmie kobiety na produkcji?

tak, ale preferują mężczyzn z racji, że jest to mała firma, a kobiety wykonują lżejszą prace. ogólnie bardzo przyjemna atmosfera, miedzy pracownikami i pracownik-szefostwo. przynajmniej nie kołchoz jak KK :P

Zostaw opinię o EEGHOLM POLSKA SP. Z O.O. - Tychy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EEGHOLM POLSKA SP. Z O.O.