ARTBUD Artur Czech

Tarnobrzeg

Opinie o ARTBUD Artur Czech

myślosławek

@jędrzej, to ile się zarabia naprawdę zależy od wielu czynników, m.in. od tego, jakie stanowisko w firmie zajmujesz. poza tym od etatu, na jaki jesteś zatrudniony i czy odprowadzane są składki. generalnie firma super sobie radzi więc są one powyżej przeciętnej, ale daj znać jakie stanowisko miałeś na myśli

nie polecam współpracy z tym panem,to[usunięte przez admina]

Wtej niby firmie robi sie za marne grosze a szef itak ciagle obcina za byle co z tego, ma hurtownie upycha wszystkie odpady klijentom, a jak ktos sie kapnie to obcima pracownikom materialy drogie jakosci marnej. Ciagle nie wychodzi na robocie i mowi ze stracil.

Zostaw opinię o ARTBUD Artur Czech - Tarnobrzeg

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ARTBUD Artur Czech