TERRAMAR Spedycja Międzynarodowa Sp. z o.o. - Pruszków

Pruszków

Opinie o TERRAMAR Spedycja Międzynarodowa Sp. z o.o. - Pruszków

mail

@nowy ale przecież nie musisz na biomasie siedzieć, chociaż pewnie pacujesz na magazynie jak mniemam. ja to przewidziałam i staram się o zatrudnienie w transporcie kontenerowym jako kierowca, tutaj jeśli chodzi o doznania estetyczne jest znacznie lżej

Nowy

Pracuję w Terramar Gdynia od 4 miechów i jest dobrze. Jedyne co przeszkadza to smród biomasy która leży to od kilku tygodni. Poza tym to nie ma co narzekać bo i tak zarobki w Polsce za szybko (w co wątpię) nie wzrosną. Firma warta polecenia.

zdziwiona

Chłopaki, już możecie otwierać szampana!

kurier

Ciężko oceniać dla kogoś z zewnątrz, ale: Panowie pracujący w Pruszkowie zdają się być zastraszeni, a w biurze atmosfera jak by to powiedzieć na pokaz. Na szczęście w związku pojawieniem się w mediach ogłoszenia o pracę na stanowisku nowego kierownika biura pojawiło się tam światełko w tunelu.

Zostaw opinię o TERRAMAR Spedycja Międzynarodowa Sp. z o.o. - Pruszków - Pruszków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TERRAMAR Spedycja Międzynarodowa Sp. z o.o. - Pruszków