Opinie o Terramar Spedycja Międzynarodowa Sp. z o.o. w Pruszków

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Terramar Spedycja Międzynarodowa Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Terramar Spedycja Międzynarodowa Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Terramar Spedycja Międzynarodowa Sp. z o.o. w Pruszków

Od jakiej podstawy ruszy teraz agent celny? Jest dostępna oferta, w której piszą o minimalnym rocznym stażu. Czy doświadczenie wpłynie na większe zarobki?

Dawno coś komentarzy tu nie było a szukają właśnie specjalisty ds. sprzedaży, myślałam ze sobie o zarobkach tu poczytam, bo w ofercie ich nie podali. Zastanawiam się też czy nie można przeskoczyć tych 3 lat doświadczenia w sprzedaży zawartych w wymogach? Mam lekko ponad 2

Paula

Pracowałam w Terramar prawie 3 lata, odeszłam z bólem serca ale zmusiły mnie do tego okoliczności i chęć rozwoju. Terramar to bardzo dobry pracodawca, firma dba o swoich pracowników. Kadra zarządzająca ma ogromną wiedzę. Dziękuję wszystkim za zdobyte doświadczenie i wspaniałą atmosferę.

@Paula

Skoro według Ciebie tak dbają o ludzi to dasz znać jak konkretnie? ;)

@Paula

Na jakim stanowisku pracowałaś ? Spedycja, magazyn, czy może księgowość ? Aktualnie kończę studia na kierunku transport i zastanawiam się nad złożeniem tam CV.

@Paulina

Nie wiem czemu ale odniosłam wrażenie, że jeśli kierowała nią chęć rozwoju to raczej księgowość? Słabo by to wyglądało w sumie gdyby o logistykę chodziło...

Czyli co masz na myśli?

@Paulina

No bo skoro główną profesją firmy jest spedycja to jak dla kogoś argumentem do odejścia byłaby chęć rozwoju podczas pracy na tego typu stanowisku to jakoś tak dziwnie mogłoby to wyglądać, raczej spedycja to tu na wysokim poziomie musi być?

Może GUMED ?

@Paulina

Nie wiem czy dobrze zrozumiałam skrót, chodzi o Medyczny? Ma to w ogóle jakieś powiązanie?

Kto wie...

@Ewa

No ja do dziś się będę zastanawiać, mam nadzieję, że jednak odpowie. ;p A Ty z którego stanowiska odeszłaś i dlaczego?

Paula Nowy wpis
@Aneta

Cześć :) Pracowałam w dziale handlowym w Gdyni. Super ekipa i świetna Pani kierownik. Nie chciałabym zbytnio wchodzić w szczegóły powodów, dla których odeszłam bo są to sprawy osobiste. Terramar jest pracodawcą wymagającym, nie będę zaprzeczać. Jednak, jeżeli zaobserwują że jako pracownik jesteś zaangażowany w swoją prace to na 100% otrzymasz wsparcie. Ja takie wsparcie otrzymałam. Sama wiedza jaką posiada Pan prezes jest niesamowita. Zreszta kierownictwo spedycji czy agencji celnej tak samo. Cieszę się, że miałam możliwość u nich pracować i nauczyłam się bardzo dużo. Nie wspominając teraz o kwestiach zawodowych, w momencie kiedy dotknęła mnie osobista tragedia- wsparcie jakie tam otrzymałam było tak ogromne, że nie potrafię tego opisać w kilku słowach. Cudowni ludzie i wspaniali współpracownicy. Mam nadzieje, że rozwiałam wszelkie wątpliwości. Ps. Kwestie finansowe i warunki zatrudnienia - tutaj zachęcam do weryfikacji samodzielnej.

Duchnice

Dzień dobry. Czy szykują się jakieś rekrutacje do nowej bazy na ul. Żytniej w Pruszkowie? Mieszkam bardzo blisko i szukam nowych możliwości - stąd to pytanie. Pozdrawiam

Hanna Nowy wpis
@Duchnice

Wiesz coś już może na ten temat? Bo też się tym interesowałam ale nawet nie wiem gdzie w necie szukać ofert. Ktoś coś wie gdzie takie wystawiają?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Terramar Spedycja Międzynarodowa Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Pruszków
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Pruszków
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
Kurier

Firma warta polecenia. Możliwość zdobycia doświadczenia w branży transportowej, zobaczyć jak wygląda praca spedytora od podszewki.

Kiero

Ogarnięta firma, papiery otrzymane na czas, rozładunek sprawny, dojazd spoko.))) Polecam !

Agata
@Kiero

super :) a ten rozładunek to ogarnia sam kierowca czy ma jakąś osobę do pomocy? pytam bo mąż szuka pracy ale raczej nie da rady dźwigać...

mail

@nowy ale przecież nie musisz na biomasie siedzieć, chociaż pewnie pacujesz na magazynie jak mniemam. ja to przewidziałam i staram się o zatrudnienie w transporcie kontenerowym jako kierowca, tutaj jeśli chodzi o doznania estetyczne jest znacznie lżej

Pracuję w Terramar Gdynia od 4 miechów i jest dobrze. Jedyne co przeszkadza to smród biomasy która leży to od kilku tygodni. Poza tym to nie ma co narzekać bo i tak zarobki w Polsce za szybko (w co wątpię) nie wzrosną. Firma warta polecenia.

zdziwiona

Chłopaki, już możecie otwierać szampana!

kurier

Ciężko oceniać dla kogoś z zewnątrz, ale: Panowie pracujący w Pruszkowie zdają się być zastraszeni, a w biurze atmosfera jak by to powiedzieć na pokaz. Na szczęście w związku pojawieniem się w mediach ogłoszenia o pracę na stanowisku nowego kierownika biura pojawiło się tam światełko w tunelu.

Zostaw merytoryczną opinię o Terramar Spedycja Międzynarodowa Sp. z o.o. - Pruszków

• Jak się pracuje w Terramar Spedycja Międzynarodowa Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Terramar Spedycja Międzynarodowa Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Terramar Spedycja Międzynarodowa Sp. z o.o.