ABITUM MEDIA

Suchy Las

Opinie o ABITUM MEDIA

szpi

atmosfera w pracy jak najbardziej w porządku, jeśli jest się w porządku, sorry za powtórzenie, ale będziecie wiedzieć co mam na myśli ;) nadgodziny są płatne a też nie ma się co martwić o szanse na awans, zwłaszcza, jak zaczynasz od początku hierarchii :)

mmm

A ja potwierdzam co mówi Pati i dodam, że potraktowała tu pracodawcę nadzwyczaj łagodnie!!!

Luki

Pati, coś kręcisz. Jeżeli miałaś podpisaną umowę-zlecenie, to musiałaś być rozliczona w US. Chyba, że nie wykonałaś zlecenia i pracodawca nie miał podstaw aby cię zgłosić do US i rozliczyć. Napisz jak było faktycznie, bo może nie wywiązałaś się z umowy a pracodawcę swoją opinią krzywdzisz.

Dari

Pati, mogłabys powiedzieć cos wiecej o tej pracy? czy jest bezpieczna itp?

pati

Nie polecam pracy gdyz pracodawca nie informuje ze podpisywana umowa zlecenie nie jest zgłaszana do US tzn nie mozna sie z niej rozliczyc i wlasciel ma problemu z placeniem wynagrodzenia w terminie i w calosci

Zostaw opinię o ABITUM MEDIA - Suchy Las

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ABITUM MEDIA