Bestur

Bełchatów

Opinie o Bestur

Maniek
użytkownik zarejestrowany

Wiesz co, atmosfera jest bardzo dobra, polecam spróbować swoją drogą jeśli ktoś nie ma aktualnie pracy, generalnie coraz lepiej dzieje się na zakładzie, jeśli mam coś szczerze polecić, to właśnie Bestur, zresztą to już nawet nazwa sugeruje, że będzie ok

facet

matke dziecka w mlodym wieku szkolnym ta haniebna firma ustawila do pracy w jakims smiesznym systemie!!! ale niebawem sprwa zajmie sie PIP w ktorym pracuje ja i łby poleca tych [usunięte przez moderatora]

co do kierownictwa to sie zgadzam

Szukasz pracy?

byly pracownik

niekompetentne kierownictwo, brak poszanowania dla pracownikow, [usunięte przez moderatora] i bardzo bardzo niskie zarobki

Zostaw opinię o Bestur - Bełchatów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bestur