P.P.H.U. ARBI

Oświęcim

Opinie o P.P.H.U. ARBI

Iza

Można tak mniemać, bo od Twojego ostatniego postu dodanego już jakiś czas temu @stopa, nic na temat zatrudnienia się nie pojawiało, więc co można na ten temat myśleć? Czy ktoś z aktualnych pracowników wie?

stopa

w tej branży, konstrukcji stalowych, chyba nie często zmienia się zatrudnienie :) @tolek, na pewno z tego właśnie to wynika

miko

firma jest ogólnie wielobranzowa tak naprawde, wiec wydaje mi się, ze każdy może znaleźc coś dla siebie, jako pracownik hurtowni to pewnie nada sie każdy kto już a jakieś mniejsze czy większe doświadczenie w temacie. Teraz się zastanawiam jeszcze nad tym jak to wszystko wygląda jeśli chodzi o zatrudnienie.

oszukany

6(usunięte przez administratora) To jest numer do samego szefuncia który nie odbiera telefonu. Z tego co wiem to teraz firme przenieśli do Bierunia ul. Turystyczna 1 Nazwa : Progress Silesia Sp.z o.o.

klient

UWAGA . Przestrzegam wszystkich przed tą firma i właścicielami!!!!!! to są typy (usunięte przez administratora)!!!!

belmondo79

czy może mi ktoś wskazać namiar na jednego z zarządzających w tej firmie? bo tel. stacjonarny maja wyłaczony.. z góry dziękuje

nabity

oczywiscie że istnieje,prezesunio chroni sie za sekretarką ,jak ma wypłacac wypłate-jałmuzne ,kilka miesięcy czekam na reszte wypłaty,obcina jak moze

ara

Tadeusz - 2012-05-16 21:29:01 Uwaga na tę pseudo firmę, (usunięte przez administratora)!!!czy ona jeszcze istnieja,bo myslie ze nie

Tadeusz

Uwaga na tę pseudo firmę, (usunięte przez administratora)!!!

island32 - 2011-02-25 20:29:54 Szkoda czasu marnowac na to badziewie. dokladnie....firma nie wyplaca za wykonana i odebrana robote! biora podwykonawców i nie wypłacają pieniedzy...jezeli lubice robic za darmo i sadzic sie o swoje pieniadze to prosze bardzo.

island32

Szkoda czasu marnowac na to badziewie.

Zostaw opinię o P.P.H.U. ARBI - Oświęcim

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.P.H.U. ARBI