Marcinek Nowy wpis

Jak wygląda tu kwestia nadgodzin, czy są? i jak płatne?

stopa Nowy wpis

w tej branży, konstrukcji stalowych, chyba nie często zmienia się zatrudnienie :) @tolek, na pewno z tego właśnie to wynika

miko Nowy wpis

firma jest ogólnie wielobranzowa tak naprawde, wiec wydaje mi się, ze każdy może znaleźc coś dla siebie, jako pracownik hurtowni to pewnie nada sie każdy kto już a jakieś mniejsze czy większe doświadczenie w temacie. Teraz się zastanawiam jeszcze nad tym jak to wszystko wygląda jeśli chodzi o zatrudnienie.

oszukany Nowy wpis

6(usunięte przez administratora) To jest numer do samego szefuncia który nie odbiera telefonu. Z tego co wiem to teraz firme przenieśli do Bierunia ul. Turystyczna 1 Nazwa : Progress Silesia Sp.z o.o.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

klient

UWAGA . Przestrzegam wszystkich przed tą firma i właścicielami!!!!!! to są typy (usunięte przez administratora)!!!!

belmondo79

czy może mi ktoś wskazać namiar na jednego z zarządzających w tej firmie? bo tel. stacjonarny maja wyłaczony.. z góry dziękuje

nabity

oczywiscie że istnieje,prezesunio chroni sie za sekretarką ,jak ma wypłacac wypłate-jałmuzne ,kilka miesięcy czekam na reszte wypłaty,obcina jak moze

ara

Tadeusz - 2012-05-16 21:29:01 Uwaga na tę pseudo firmę, (usunięte przez administratora)!!!czy ona jeszcze istnieja,bo myslie ze nie

Tadeusz

Uwaga na tę pseudo firmę, (usunięte przez administratora)!!!

island32 - 2011-02-25 20:29:54 Szkoda czasu marnowac na to badziewie. dokladnie....firma nie wyplaca za wykonana i odebrana robote! biora podwykonawców i nie wypłacają pieniedzy...jezeli lubice robic za darmo i sadzic sie o swoje pieniadze to prosze bardzo.

island32

Szkoda czasu marnowac na to badziewie.

Zostaw merytoryczną opinię o P.P.H.U. ARBI - Oświęcim

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

P.P.H.U. ARBI