Ochrona Wiking

Gdynia

Opinie o Ochrona Wiking

micki

Ochrona Wiking to najbardziej złodziejska firma , oszuści , malwersanci podatkowi, pefronowi, Prezes Witold ma si za Boga a jest gównem pływającym w przerębli tak samo jak jego synek Igor z tą różnica że jeden się trzyma kostki drugi gel , oby dwoje sa siebie warci , nie szanują ludzi maja się za bogów aa są prywatywni jak świnie na wybiegu w październiku, komuna twierdzi w ich siedzibie jak sie wchodzi to wilgoć tylko w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] bo usta ze smrodu wykręca, jaka siedziba taka i firma taki i Prezes czyli właściciel zwykły prostak zakomleksiony człowiek podobnie jak jego Igorwiking Sel gel Haribo

Katia

Placa zawsze na czas i atmosfera jest mila ja akurat mam orzeczenie ale nie wiem czy jest pierwszenstwo w zatrudnieniu takiej osoby akurat jak złozyłam papiery to praca byla od zaraz.

bubu

praca w tej firmie to stracony czas ! kasa nigdy sie nie zgadza i trzeba co miesiac dochodzic swojego,

Piotr
użytkownik zarejestrowany

Jest ok. Płacą na czas i dobre stawki jak na ochronę. Umundurowanie jest ok . Nie ma co narzekać.

użytkownik zarejestrowany

Słowa kojarzące się z ochrona (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako odpowiedznia dla mnie Atmosfera i ludzie tam pracujący są mili i bardzo komunikatywni,pomocni Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w ochrona:

Zostaw opinię o Ochrona Wiking - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ochrona Wiking