Paul Jong EXPORT EN GROOTHANDEL VAN BLOEMEN B.V

Streekweg 54 1616ak hoogkarspel

Paul Jong EXPORT EN GROOTHANDEL VAN BLOEMEN B.V

Opinie o Paul Jong EXPORT EN GROOTHANDEL VAN BLOEMEN B.V

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Może faktycznie atmosfera czasami bywa zła ale da sie przyzwyczaić do tego. Pracowałam tam półtora miesiąca i bardzo chętnie bym wróciła.

Jolanta

Nie rozumiem wszelakich złych opinii na temat firmy Paul Jonug i samej kierowniczki pani Gosi.Pracowałam tam nie spotkała mnie tam żadna przykrości.Ludzie nie słuchajcie tych bredni,bo kto chce tam pracować to będzie tam pracował i będzie szanowany.Mam nadzieje ze w przyszłości bede miała okazje współpracować z ta firmą

Głogowski góral

Praca w porzadku pracowałem tam 4 miesiace I nie narzekam poznałem wiele fajnych ludzi i chęcią tam wrócę ????pozdrawiam wszystkich z Paul jong

Wiktor

Niestety sami sobie uprzykrzamy pracę w dodatku jeszcze z dala od rodzin!!

Witch

Praca nie jest zła..szkoda tylko, że zamiast normalnej atmosfery króluje wszechobecna patologia w dosłownym tego słowa znaczeniu. Bandowe, które kiedyś zaczynały jak każdy " z podłogi" traktują pracownice ( do pracowników mają z lekka inny stosunek) jak zło konieczne a nie ludzi, bez ktorych cała firma byłaby niczym. Jedyne co potrafią to chlapać jęzorem na prawo i lewo, szukać zaczepki , prowokować i zamiast motywować do pracy...zniechęcają w bardzo perfidny sposób. Jedynym sensownym rozwiązaniem byloby wymienić kadrę z małymi wyjątkami. Kierowniczka nie jest wredną " babą" ...mając na głowie taki (usunięte przez administratora) musi byc twarda i konkretna. Nie zazdroszczę funkcji. Powinna mniej sluchac donoszących, a bardziej tych, na których donoszą....i wziąć się porządnie za swoją kadrę, bo to ona jest przyczyną zwolnień i chorej atmosfery.

MarysiaBylaLekkoWszoku

W dwóch słowach "ku*wi dołek" dosłownie i w przenośni... Wszystkie komentarze oprocz tego zadowolenia z 16h pracy popieram w 100% Hmmm.... Powiem tak Polacy to głupi naród! Glupi zawistny zazdrosny pazerny! To ze ta Goska taka jest czy te wszystkie bandowe od 7bolesci. To jest wina pracowników ktorzy sami pozwolili sobie na takie traktowanie!! Ja pracowalam tam 1,5mc i mowie szczerze tez próbowały mnie dojechać ale niestety zle trafiły glupie puste idiotki ... Śmiałam im sie w twarz i ze wszystkich dookoła. Pracowalabym tam do tej pory gdyby nie zdowie.Krótko mówiąc nigdy w zyciu takim suczom nie pokazujesz słabości bo wtedy dopiero napiera wiatru w żagle.... W umowie powinien byc dopisek ( praca tylko dla ludzi w silnych nerwach i charakterze)

Tonik

Tu trzeba pracować żeby zarobić i ludzie nie narzekają!

Agudabi

Byliśmy, pracowaliśmy jeden dzień i na tym się skończyło. Praca tam jest dla osób które chcą poznać życie w (usunięte przez administratora). Idziesz do pracy na 6, nigdy nie wiesz o której skończysz.. kierowniczka Cię poniża, tempo pracy jest niewiarygodne, " bandowe " potrafią tylko drzeć tzw " gumioka ". Nikt Cię nie szanuje. Rotacja osób jest ogromna, więc kolejna osoba jest dla nich nikim oprócz kolejnej na którą mogą się drzeć i poniżać. Czekają tylko na ludzi którzy już nie mają wyjścia i potrzebują pilnie pracy. Na takich ludziach tylko żerują. Jeśli podpiszesz umowę i jednak z niej zrezygnujesz to nakładają na osobę karę 200 euro. Kara pieniężna jest również za to gdy coś zepsujesz np nożyk który Ci dadzą. Nie polecam !! I nie pozdrawiam !

Ktoś z Was obecnie pracuje w Paul Jong EXPORT EN GROOTHANDEL VAN BLOEMEN B.V? Na jakie warunki zatrudnienia można liczyć? Co możecie doradzić osobom zainteresowanym pracą w tej firmie?

nick
@Gabi 19.03.2018 17:51

Auschwitz to gruba przesada. A napić się wody możesz gdy jest krótki stop na bandzie. Nie wiem czy pracodawca poniża ale bandowe czy "stara ekipa" zdecydowanie tak. A przynajmniej wzbudzają w Tobie poczucie beznadziejności gdy sobie nie radzisz z jakims sortem. Potrzebna jest zmiana kadrowa takich osób.

powodzenia

Praca dla osób co chcą zarobić bo ilość godzin w miesiącu ogromna. Stawka na start 9,75e/h brutto więc nie jest duża. Praca nieciężka ale nastawiona na szybkość i dużą precyzję. Tylko dla odpornych psychicznie osób, szybko uczących się i dopasowujących się do otoczenia, gdyż zderzysz się z osobami wymagającymi niemal "na już" umiejętności po 3-dniowym szkoleniu.Taryfy ulgowej dla nowych niektóre bandowe nie stosują. Dominuje tu poniżanie ludzi, chamstwo i traktowanie pracownika przedmiotowo. Wrzaski, krzyki, presja, stres to codzienność. Jeśli chcesz wytrzymać musisz odizolować się od chamskich i poniżających uwag tekstów (często publicznie by wszyscy słyszeli co powinno byc karane!) gdy coś Ci w pracy nie wychodzi i zwyczajnie próbować dalej i nie poddawać się, wyluzować i zobojętnieć trochę. Osoby tu pracujące szybko znajdują "słabsze osoby" i starają się je eliminować np poniżając "jeśli Ciebie przełożona jeszcze nie zwolniła a ty lub twoja praca mi się "nie podoba" to albo doniosę na Ciebie do pani Gosi (główny szef-manager) albo sprawie, że znienawidzisz tą pracę i sam/sama odejdziesz. Należy zdyscyplinować bandowe, wiaderkowych i tzw starą ekipę czyli ludzi tu dłużej pracujących aby wyrażali szacunek do drugiego człowieka ponad wszystko, pomagali, szkolili aż się pracownik nauczy i zaprzestali poniżania. Zwykła ludzka serdeczność wystarczy (przykład to Pani Marzena-brawo). Dobra praca to 2 składniki : 1. Dobre pieniądze. 2. Dobra atmosfera. Jeśli choćby jednego z tych dwóch brakuje to pracownik prędzej czy później odejdzie z każdej pracy. Powodzenia

Niki

Największy obuz w jakim byłam naprawdę nie polecam , małe zarobki czas pracy jest nigdy nie wiadomy . Już po pierwszym dniu wymagają od ciebie żeby wszystko perfekcyjnie umieć nawet na chwilę nie można sobie stanąć w miejscu bo zaraz zwracają uwagę , ludzie są hamscy i opryskliwi. Uwrzajcie na to miejsce i trzymajcie sie od niego jak najdalej.

Xyz
@Niki 16.01.2018 22:00

Hej,chciałam zapytać ile tam pracowałaś?

KATE

Mam propozycję wyjazdu do pracy w Zwaagdijk jako florystka. Właściwie PRAWIE podpisałam już umowę. Czy ktoś wie jak tam jest teraz? Będę wdzięczna za pomoc!

Gooska z pj

Przed pojsciem do Paul Jonga skonsultuj sie l lekarzem i psychiatra ☺ aczkolwiek podejmujac ta prace robisz to na wlasne ryzyko ????

młoda

Tak czytam te komentarze... pracowałam tam w 2015 roku, przy czym dodam, że miałam wtedy 17 lat. byłam w najgorszym okresie... przed walentykami. nie narzekam na tą pracę. bardzo mile ją wspominam. chętnie bym pojechała jeszcze raz. po 2 tygodniach pracy prawie 4tys na koncie! gdzie tyle Polsce zarobicie? coś za coś. chcecie ta kasa to trzeba pracowac. a pracowałam nawet ponad 16 h.

Do młody j
@młoda 01.10.2017 21:32

Młoda to zapraszamy teraz do pracy tak liczą się pieniądze ale człowiek tez chce żyć a ty sobie możesz tak mówić bo robilas a tam tylko dwa tygodnie. A dwa tygodnie to z palcem w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Ie wytrzymam ale ludzie chcą pracy ma dłuższy okres. A tam się nie da

Ewelina

Jeden z najgorszych obozow pracy jakie mozna sobie wyobrazic. Nigdy nie wiadomo kiedy koniec pracy o 15 , 17 , 19 czy moze jeszcze dluzej od 6 rano. Kierownicy i bandowe tam to jakis koszmar pierwszo kaza pytac , a jak to zrobisz dra ryja po czym zmieszaja Cie z blotem bo ich zdaniem nie umiesz liczyc ponieeaz brakuje jednego kwiatka. Atmosfera nie do przeżycia na dłuższy okres czasu non stop jesteś obserwowany na dodatek ponizany za plecami. Bo tam bandowe to chyba sa od pierdolenia glupot na kazdego temat zamiast pracy. Ogólnie nie polecam nikomu tam pracy , a jeżeli to zrobisz na wlasne ryzyko!!!! Dla nich jestes jak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] moze z wyjatkiem dla P Marzeny bo chociaz ona probuje okazac wyrozumiałosc. Ale moze byc tak ze to tylko puste slowa i falszywe usmiechy. Chciałabym powiedziec na ta firme cos dobrego ale po 2 miesiacach pracy nie moge nic takiego dostrzec i bardzo się ciesze ze to ostatnie 2 tygodnnie. Pisze ku pszestrodze bo jestesmy ludzmi i nikt nie zasluguje na obelgi od takich ala polskich kierowniczkow, bo ktorych potrafiłam poł nocy płakac. Pozdrawiam

lolek

po 7 h pracy... uciekłem Nie polecam

Gerbera

Jedziemy! Stoimy!jedziemy!czemu stoicie wykladamy

Nie polecam kategorycznie tej firmy. Atmosfera pracy jest masakryczna. Po paru dniach wymagaja od ciebie prawie wszystkiego a w dodatku cie obrażaja. Chamstwo na kazdym kroku.tempo pracy duze. Wszyscy co tam dluzej pracuja sraja wyzej niz [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] maja.. Zarobki slabe. Sam bylem swiadkiem jak kierowniczka przy wszystkich powiedziala do chlopaka co cos pomylil zdanie "jestes poj....any" dra sie na cb za jakies nawet male bledy , ajak tlumaczysz swoj blad to mowia ze masz nie dyskutowac i robic lepiej. omijajcie z daleka ten zaklad tzn [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Pierwszy raz sie spotkalem z takim chorym zakladem i a troche juz pracuje. Bylem tam miesiac i przezylem to..

Zawiedziona

W ogóle nie polecam tej firmy. Atmosfera w firmie jest koszmarna, sami kapusie, niskie zarobki, tempo pracy jest bardzo szybkie, wymagają dokładności, jeśli się nie sprawdzisz w ciągu dwóch lub trzech dni zostajesz poniżony i zwolniony. Zarobki są śmieszne jeśli chodzi o pracę którą trzeba wykonać. Kierowniczka jest mega wredna. Nawet za rękawice które są potrzebne do pracy ściągają z wypłaty cztery euro za parę. Ten który chce się zwolnić straszony jest karą w wysokości 200 euro i policją.

Zostaw opinię o Paul Jong EXPORT EN GROOTHANDEL VAN BLOEMEN B.V - Streekweg 54 1616ak hoogkarspel

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Paul Jong EXPORT EN GROOTHANDEL VAN BLOEMEN B.V