Mcdonalds Spz.oo.

Opinie o Mcdonalds Spz.oo.

Praca w McDonalds uczy napewno wytrzymałości na stres, atmosfera niekiedy bywa miła, jeśli chodzi o stawki godzinowe to nie należą do nawyższych i negocjować również sie ich nie da. Jest to również praca o dużej odpowiedzialności.

Zostaw opinię o Mcdonalds Spz.oo. - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mcdonalds Spz.oo.